Family Guy Presents: Blue Harvest

Family Guy: Blue Harvest

Animovaný / Komedie

USA, 2007, 48 min

zaryté fanoušky původní trilogie Star Wars (v tomto případě konkrétně čtvrté epizody) tenhle dvojdíl zajisté potěší, já mezi ně ale až tak nepatřím, a tudíž jsem se i přes několik opravdu vtipných momentů po většinu stopáže spíš lehce nudil..(16.3.2012)

Výborný extra prodloužený úvod šesté série nabízí první ze Star 'Family guy' wars trilogie... A je to zkrátka nekorektní nářez jako vždy. :)(30.5.2013)

Oproti filmům Futuramy je to naprostý skvost. Skvělý film pro milovníky STAR WARS.(22.1.2011)

Svěží nápad zparodovat Star Wars dopadl velmi slušně, typický humor Family Guye se zde má o co opřít a často v konfrontaci s tím, co známe ze seriózních Hvězdných válek vyzní ještě vtipněji, než by vyzněl samostatně (logicky). Přesto je třeba podotknout, že více než dvojnásobná stopáž oproti běžným dílům za sebou zanechává i pár obětí v podobě hluchých míst... 8/10(6.6.2011)

• Fanucci

Naprosto zbytečné a málo vtipné. Family Guy je úžasný seriál, ale toto se nepovedlo. To samé se samozřejmě týká pokračování této parodie na Star Wars.(29.4.2012)