Markie Trattman (Ray Liotta) pořádá soukromé karetní hry jen pro pozvané. Jednoho dne se rozhodne najmout pár zlodějíčků, aby jeho tajné kasino přepadli. Všichni okradení se zprvu cítí značně poškozeni, ale celá záležitost nakonec utichne po pěšině. Co víc, Markie se posléze v opilosti dokonce ke všemu přizná a hráči mu s úsměvem na rtech jeho prohřešek odpustí. Markie má však přece jen průšvih, a to když karbaníky přepadnou podruhé. Historce, že s tim Trattman nemá nic společného, samozřejmě nikdo nevěří. Dát vše do pořádku má za úkol Jackie Cogan. (TV Nova)

Baerdeller

Film se skládá ze tří scén, které se neustále opakují: 1. kecací, kdy furt postavy melou a melou. Občas k věci, ale většinou o ničem - hlavní je to, že držku nezavřou. Takže melou třeba o manželství atd. 2. další typ, který se ve filmu objevuje je slow motion akce za doprovodu staré (dobré) hudby. Což o to, vypadá to solidně, jenže když koukáte na v pořadí už čtvrtou slow motion scénu, tak se to rychle přejí... 3. poslední typ scény který se ve filmu nachází je ta, ve které postavy nemluví, takže z rádia či TV hrají úryvky proslovů od Obamy, Bushe a dalších papalášů... Nuda. Nuda. Nuda. Nuda. Nuda. Nuda. Nuda. S pěkným vizuálem, ale nuda. 1* ()

Blackwolfik

Příběh filmu se mi docela líbil. K tomu nic nemám. Dokonce jsem si našel i pár pěkných scén. Když jsem zrovna nezíval. Ale co nepochopím, je to, proč tak dlouhé a nudné dialogy o ničem??? Opravdu to celý film zabilo! Hrozná nuda!! Tento kousek měl jiný potenciál. Bohužel. Hodnotím 3,5/10. Za ty dvě pěkné scény co jsem si fakt užil. Jinak díky dlouhým a nudným dialogům opravdu utrpení. ()

delman

dlho som nevidel tak podhodnoteny film...ano, treba uznat, ze nejde o klasicku gangsterku, ani o bezny thriller nadopovany akciou...ide ale velmi dobru dramu, ktora sa nic nehra, neviaze sa v zasade na ziadnu postavu a vdaka tomu si zachovava smrnc autentickosti a ponuka divakovi cisty pribeh a nadherne vykreslujuce sa charaktery postav (a ludi vo vseobecnosti..). divakovi, ktory dobry film nehodnoti podla poctu strhujucich nahanaciek a trefnych hlasok hlavneho hrdinu, ktory neohrozene kraca za happy endom s vyumelkovanou pointou jednoznacne killing them softly odporucam. ()

pan Spock

Docela jsem se těšil na novou gangsterku a na Brada Pitta samozřejmě taky. Ale bohužel přišlo dost velké zklamání. Nečekal jsem nějakou bůhvíjakou akční řež, ale takovouhle nudu? Spousty keců naprosto nezajímavých postav. Tedy až na tu Bradovu. Protože ta jediná mě zaujala a jen dokazuje, že Brad Pitt na to pořád má a dokáže táhnout i dost zarezlý parník. Vystříhal bych jeho scény a udělal čtvrthodinovej krátkej film :). To je jediné pozitivní, co si z filmu odnáším. A co ty Obamovy kecy v pozadí? Dost mi vadily ()

Whipper

Chceš-li ztratit odpoledne, ba dokonce večer, tenhle film ti jistě sedne, štěstím budeš brečet. Čekáš-li však thriller, krimi, brzičko ti dojdou rýmy. ()

andy60

Ze začátku jsem si říkal - tak tohle je bomba. Přesně ten typ filmu, které mám rád - dobrý námět, "tarantinovské" dialogy, slušní herci..., ale postupem času ze mě to nadšení opadávalo, když jsme se o jednotlivých postavách moc nedozvěděli, abychom si na ně mohli udělat svůj názor a zařadit si je do pomyslných hrdinů nebo hajzlíků. Někdy jsem se i přistihl, že si říkám - odkud se tu tenhle chlápek vzal a jaká je vlastně jeho úloha v tomhle filmu? No, celkově je to za dvě hvězdy. ()

Edwin44

Nebýt Pitta nestál by tenhle film ani za komentář. Naštěstí tam Pitt byl a tak sem můžu napsat, že tenhle film se drží nad vodou jen díky němu. Štvalo mě tam spoustu věci..nesmyslné dialogy, dlouhé scény o ničem a dalším nudné dialogy. Jediný dvě hvězdy dávám za slowmotion střelbu ta byla udělaná skvěle a taky za závěrečnej projev Pitta o Jeffersonovi, začíná se mi ten chlapík líbit máme podobný náhled na svět :-D ()

Martin.C

Kritika systému v druhém plánu může někomu – jak jsem vyrozuměl – lézt na nervy, mně však mluvila ze srdce. Formálně dokonalý, odvážný film, který má co říct... když to chcete slyšet. ()

JerryPilsen

Rádoby drsná gangsterka která by ráda něco víc,ale nakonec se utápí v nekonečné nudě a několika vraždách z pochybné logiky.Pitt je v roli čističe dobrý,ale chvílemi to nezachrání ani jeho herectví. ()

mato.jones

Brad Pitt je síce ako vždy skvelý, ale to nestačí. Potešila prítomnosť Raya Liottu a tak isto dnes už nebohého Jamesa Gandolfiniho.. Je to priemerný film a bol som dosť sklamaný. Po druhom pozretí musim ísť s hodnotením o jednu hviezdu nižšie.. ()

HectorHagman

Jak dlouho dokážete pozorovat kapající kohoutek??? Dokážete to 93 minut??? Potom je tohle dílko pro vás jak dělaný, dvě hvězdy ovšem zaslouží geniální poslední scéna v baru. ()

danny79

Herecky vcelku slusne obsazeny, zahrane bez nejakych vytek. Film je hrozne ukacana gangsterka, kde se krom kecu temer nic nedeje, a ty kecy jsou nudne. Hromada nezazivnych dialogu. Nikdo tam nema hlavni roli, s nikym se neda ztotoznit. ()

schuby252

Jeden z nejnudnějších filmů posledních let. Docela lituju pana Pitta, že už musí hrát ve skoro céčkových filmech o ničem. Jediné co bych vyzdvihnul je poslední věta filmu"Já žiju v Americe. A v Americe jsi na všechno sám. Amerika není země, je to jen byznys. A teď mi kurva zaplať." to je sakra pravda!!!. ()

cartyci

Nečakané myslel som ,že ak by som vychádzal z názvu, tak to bude celkom zaujímavá krimi.Sklamanie prišlo.Viac sa kecalo a nie vždy záživne. ()

dedavena

Dva razy fajna akca a to jak zmydlili a potym zabili Liotta. Okolo teho furt same kecy i když pore fajnych efektuf. Moc mě to nězaujalo. Ale dodival sem se do koňca, kery ale něstal za moc. ()

Pittův Cogan nabírá posily

Pittův Cogan nabírá posily

11.01.2011

Produkce krimikomedie Cogan´s Trade, díky které opět spojí síly Brad Pitt a scénárista a režisér Andrew Dominik (natočili spolu Zabití Jesseho Jamese bla-bla), začíná lákat další zvučná jména. Prvním… (více)