Markie Trattman (Ray Liotta) pořádá soukromé karetní hry jen pro pozvané. Jednoho dne se rozhodne najmout pár zlodějíčků, aby jeho tajné kasino přepadli. Všichni okradení se zprvu cítí značně poškozeni, ale celá záležitost nakonec utichne po pěšině. Co víc, Markie se posléze v opilosti dokonce ke všemu přizná a hráči mu s úsměvem na rtech jeho prohřešek odpustí. Markie má však přece jen průšvih, a to když karbaníky přepadnou podruhé. Historce, že s tim Trattman nemá nic společného, samozřejmě nikdo nevěří. Dát vše do pořádku má za úkol Jackie Cogan. (TV Nova)

pepca72

Tak to byla nudná slátanina. Nechápu, tak vysoké hodnocení něčeho, co nelze označovat za příběh. Hovadina jak mraky. 2 * za obsazení, jinak nemám co hodnotit. Amen. ()

Lord.Filipus

Filmy, ve kterých se mísí zbytečné kecy( a že tady jsou útrpně dlouhé) se skrytými metaforami vyloženě nesnáším. I přes pár dobrých scén a kapku hutné atmosféry bych toto dílo nedoporučil... ()

mirushbiatch

Absolutne nerozumiem takto nizkemu hodnoteniu.Nejde o nic svetoborne,ale herci su fajn,potesili ,,Sopranos,, a celkove prevedenie.Nic viac,nic menej. ()

Davidamper

Nebýt Pitta, tak to snad vypnu, nic světoborného v tomto filmu není. Avšak pár dialogů za zmínku stojí. P.S.Naprostý souhlas s uživatelem Lima. ()

fabregas1

Killing Them Softly je přesně tím typem filmu, o kterém nevíte, co si máte po jeho zhlédnutí myslet. Filmu chybí rychlejší dějový spád a lepší práce s diváckým očekáváním. Na druhou stranu uvidíme drsné vraždy, v mích očích zajímavé loupežné přepadení a zpolehlivého Piťáka. Viděl jsem lepší gangsterky, ale Killing Them Softly nezavrhnu a pokud máte rádi gangsterky a tahle je slušná, tak neváhejte ani chvilku a hurá do světa nám neznámého. ()

chikolas

další skvělej kousek. A hooooooooooooooodně. podcenovaný. chapu, že to někomu připadá nudný, ale pro mě to byl skvělej zážitek :3 ()

Epco

Očakávania boli niekde inde ako výsledný pocit. Nevadí, sem tam sa oplatí pozrieť niečo iné. Aj keď sa nemôžem zbaviť dojmu, že film vznikol ako vata okolo niekoľko vizuálne namajaných scén a okolo dialogov Pitt vs. Gandolfini. ()

StrycoWolver

Nuda, nuda, nuda. Toto nezachránilo, ani hviezdne obsadenie, ani par vecí kopírujúcich podfuck. Jedna hviezda za prvú Pittovu vraždu ( efektne natočené ) Druha za poslednú vetu ! ()

chosan odpad!

Nechápu jak se Brad Pitt mohl pro tento film propůjčit jedna z největších chujovin co jsem kdy viděl ta si nezaslouží ani 1%. ()

Unrealik odpad!

Strašně nesympatické postavy, hloupé dialogy. Poslední cca čtvrtinu jsem už jen přeskakoval. Pitt je tu úplně zbytečně, nezachrání film od odpadu. Za zmínku stojí jen zabití v autě, to bylo fajn. ()

90125

Gangsterka ako politicko-socialna drama. Akasi paralela medzi malym zlocincom v labyrinte beznadeje a hospodarskym upadkom velkej ameriky. Gangsterizmus je len kapitalizmus. Je to rovnaky, cynicky biznis, len v mensom. Ak ho niekto zastavi, miestna ekonomika je v problemoch. Myslienka pre film je celkom dobra, bohuzial prevedenie do scenaru slabsie. Pribeh je slabucky a postrada spád. Cele sa to utapa v mdlych a nudnych dialogoch, ktore by chceli byt ako od Tarantina, ale nie su. Zapletka je skutocne rozpacita a vsetci ti gangstrikovia nemaju stavu. Efektna slow-motion scena, ani Gandolfini s Liottom film taktiez na vyssi level nedvihaju. Skoda, toto mohlo byt o hodne lepsie. 58 % ()

Dupac

Opožděný flashback do doby, kdy chtěli být všichni jako Tarantino nebo aspoň raný Guy Ritchie. Ale ona to není taková brnkačka, když žvanící scény nemají jiskru ani pointu, samoúčelné násilí vypadá jak v béčku se Seagalem a zdrojem napětí mají být scény, kdy Brad mluví s někým o tom, jak dělá pro někoho, kdo je obávanej guru podsvětí. A to, že je občas v záběru na billboard nebo televizi vidět Bush, McCain nebo Obama, politicko-sociální sondu nedělá. ()

Troniq

Hodně zbytečných keců a pár čistě dokonalých scén. Tahle nevyrovnanost pro mě byla docela tvrdej oříšek, jehož rozlousknutí ukazuje, že ne vždycky se umělecká snaha dá ocenit, pokud je kolem ní nudný bias, bez něhož by nijak hlavní linka nebyla ochuzena. Vypíchnu ještě super práci se zvukem a promyšlenost několika momentů, díky kterým je sem tam atmosféra připravena ke krájení, ale tohle snímek nespasí, stejně jako sázka na Pitta. Průměr, který nemusel být nutně průměrem. Dominik však zůstává zajímavým režisérem, o tom žádná... ()

pencho

Napodobenina tarantinovky bez ani maleho zablesku šarmu a charakteru, které dělají tarantinovky tak oblíbené. Jen pár hloupých postav s neukotveným debilním přízvukem, které plynou dějem jako moucha topící se ve stojaté vodě. ()

Pittův Cogan nabírá posily

Pittův Cogan nabírá posily

11.01.2011

Produkce krimikomedie Cogan´s Trade, díky které opět spojí síly Brad Pitt a scénárista a režisér Andrew Dominik (natočili spolu Zabití Jesseho Jamese bla-bla), začíná lákat další zvučná jména. Prvním… (více)