Sourozenci Addison (Eric Bana) a Liza (Olivia Wilde) jsou na zběsilém útěku z kasína, které právě vyloupili. Cestou havarují a na místě zůstává mrtvý policista. Addison a Liza se rozdělují a každý dál prchá svojí cestou. Vysílené Lizy se ujme bývalý boxer Jay (Charlie Hunnam), který se vrací domů oslavit Den díkůvzdání. Právě tam se ale oba uprchlíci znovu setkávají a jejich nesmlouvavý souboj překročí všechny hranice rodinných limitů. (Magic Box)

TomLaik

Přiznám se, že v současné koronavirové krizi a karanténě koukám na spousty filmů, které bych si jindy nikdy nepustil. A často narazím na velmi příjemné překvapení. Jako třeba tento film. Ani na chvíli jsem se nenudil, skvěle se bavil,postavy i děj super, proto 5*. ()

KarlN

Průměrná konverzačka (tedy kecá se tam na můj vkus opravdu moc, vzhledem k zaměření filmu) s pokusem o překvapení, které se může ujmout snad jedině v usa. Velká škoda že scénárista a potažmo režisér nedali mnohem větší prostor soubojům mezi Banou a Hunnamem, oba na to rozhodně mají a daleko menší, nesmyslným scénám s průměrnou Olivií, která vedle nich herecky opravdu těžce kulhá a do celé party zdejších herců prostě nesedí. Nemá na to. Kdekoliv ji vidím hrát, tak se dost přehnaně sází na záběry jejích oči, ale to průměrné herectví a minimum obličejových variací opravdu nezakryje. Dost promarněná šance, s takovým osazenstvem... ()

K1K0

Celkom dobrý film réžia nie je zlá dosť miestami až romantické, čo je človek schopný riskovať a spraviť pre lásku.. opäť dobrý mix žánru kriminality a drámi aj akčných scén, hodnotím to ako sa hovorí na trojku, dobrý film na večer. ()