Sourozenci Addison (Eric Bana) a Liza (Olivia Wilde) jsou na zběsilém útěku z kasína, které právě vyloupili. Cestou havarují a na místě zůstává mrtvý policista. Addison a Liza se rozdělují a každý dál prchá svojí cestou. Vysílené Lizy se ujme bývalý boxer Jay (Charlie Hunnam), který se vrací domů oslavit Den díkůvzdání. Právě tam se ale oba uprchlíci znovu setkávají a jejich nesmlouvavý souboj překročí všechny hranice rodinných limitů. (Magic Box)

Kusic

Brácha drsnej zabiják, kterej odkrouhne kdokoli se mu vůbec postaví do cesty a ségra štětka. Dokonalá dvojka, dalo by se říct. Bratříček svou mladší sestru chránil už od mala, dělal jí ochránce a ona vůbec aby něco mohla udělat, musela se ho zeptat. Do cesty jim vejde vysloužilý boxer a ten tak nějak obdobně jako dvě hlavní postavy utíká před zákonem. Zatímco Eric Bana coby bratr přežívá v lese a zabíjí opilce a dřevorubce, Olivia Wilde, coby sestra, si užívá orgie na odlehlém motelu. Grand final v baráku boxerovy rodiny nemohl dopadnou jak jinak než... dost očekávaně. Totálně mi tam chyběl nějaký zvrat, něco nečekanýho, všechno se dalo předvídat. Takový průměr. ()

veverysiak

Je pravda, že nejde o žiadnu originalitu a niektoré zápletky pôsobia dosť neohrabane, ale má to svoj štýl, kvôli ktorému sa oplatí počkať až do konca, bolo by nespravodlivé konštatovať, že príbeh ťahajú nadpriemerní Eric a Charlie, všetci si zodpovedne splnili svoje party a prispeli k zaujímavému výsledku, takže 65%. ()

Rodriguess

Prostredie zaujimavo mrazive - hereceky vykony poslabsie - celkova atmosfera dobra - dejovo sa to dalo aj lepsie vyostrit - a zaver sa dal zvladnut! ()

aannemer

Rozhodně to není tak průměrný thriller, jak by se na první pohled zdálo. Už jen kvůli zimní atmosféře, která bezděky evokuje srovnání s Fargem či Jednoduchým plánem. Kvalit těchto dvou DeadFall sice nedosáhne, ale i tak se jedná o velmi solidní filmařinu. ()

Sentinel

Příjemné překvapení. Nakonec jsem stáhl 4* na 3, ale to jen kvůli tomu, že se nejedná o nic nezapomenutelného. ALE - v rámci žánru poctivá práce, film odsýpá svěže, a ačkoli závěr je předvídatelný už od poloviny filmu, určitě neurazí. Celkově jsem z toho měl dobrý pocit, takže ty 3* s palcem nahoru si film bezesporu zaslouží. ()

watari

Po tom, co se mi podařilo podívat se na správný film ( na poprvé staženo Chladnokrevný/Cold Blooded též z roku 2012 ) ..musím říct, že jsem takové drama nečekala. Příběh je poutavý, krásná zimní atmosféra. Výborné herecké obsazení.. ať už Lisa(Olivia) tak Jay(Charlie), žádné happyendy. Konec mě vlastně hodně překvapil, celou tu dobu jsem si myslela že to dopadne jinak . Takže tento film je jedno velké překvapení, na zimní večer je rozhodně ideální :) ()

Ironhead

Tak dobry obsazeni to melo a tak hezky naslapnuto cca prvni pulku a tak mizernej konec a finale, skoda mluvit... scenarista/reziser to asi nejak neukocirovali a to co melo bejt katarzi vetsiny postav a vyvrcholenim filmu (vecere na Den dikuvzdani u ktere se vetsina postav filmu tak nejak shodou nahod/osusu sesla), to bylo na celem filmu to nejhorsi... aneb vetrsina postav se naraz pomerne bezduvodne zacala chovat nelogicky oproti predchozimu deji a drivejsimu zivotu a cele se to pokakalo... skoda... velka skoda.... ()

Nicole32

Veľmi slušné herecké obsadenie, dobrá atmosféra a prijateľná stopáž z tohto filmu robia priemerný thriler na popoludnie. ()

zvolsi

Dobře řemeslně zvládnutá, klasická přímočará akce. Herci hrajou, hudba hraje. Eric Bana se s tím nesere a po sejmutí pár vidláckých mačo pomocníků šerifa, si hezky pokecá s rodinkou budoucího zeťáka. Jako třešničku nám Stefan Ruzowitzky dopřál kočičku, jako je Olivia Wilde, takže jsem už ve chvíli, kdy pronesla "fuck me" věděl, že nepůjdu pod čtyři. Bylo mi potěšením, i když mnohem větším by bylo, kdyby to řekla mě :) ()

wray

Na to ze je to "len" krimi drama a pribeh nie je nejak novy (zlodeji utekaju s ulupenymi peniazmi) sa to pozeralo velmi dobre, a prijemne ma to prekvapilo. Zasluhu na tom ma urcite hlavna postava (herecky aj ako je napisana), to ze popri hlavnom pribehu je tam par vedlajsich (osudy roznych nie celkom funkcnych rodin) a v neposlednom rade velmi dobra zimna atmosfera. Pri niektorych scenach som skoro az citil ako tam vonia vzduch... Je to taky obycajny film, ktory je ale cimsi zaujimavy a myslim ze sa oplati pozriet. ()

Epco

Kombinácia Eric Bana, Olivia Wilde a zasnežené pláne či lesy, papierovo sa v mojom ponímaní jednalo o smrtiacu kombináciu. Na nešťastie film dopláca na nie veľmi silný scenár. Film po sľubnom rozbehu sa s pribúdajúcimi minútami mení na sled epizód, ktorý stráca tempo a hlavne konanie niektorých postáv aj motiváciu. A ku koncu ostane viacej príbehových línií otvorených a bez potrebného ukončenia, tým sa konanie postáv stáva zbytočným a zráža film prudko dolu. ()

Airon

Samotne herecké obsadenie sľubovalo veľmi dobru kriminálnu zápletku čo však až tak moc sa nepodarilo ,príbeh nebol zlý ale čakal som predsa len trošku väčšiu zápletku ,čo ma naozaj chytilo za srdce je zasnežená scenéria asi je to tým že sa blížia vianoce a u nás ešte stále neni snehu :) čo sa týka filmu skončí ako každá zimná dráma u dňu vďakyvzdania :) Dávam Tri hviezdičky ktoré si zaslúži za prostredie a samozrejme za Oliviu Wilde ()

TOPmoovie

skvela vec na vecerny film. putave a napinave rozlozenie niekolkych dejov spojacich sa v jeden. dobra kamera, hudba a atmosfera. poslednych 5 minut slabsich...zanedbatelne. nemozu mat vsetky filmy 5 hviezd. ()

fikee

Eric Bana se zařekl, že má dost kladných rolí a střihl si chlapa s velmi silným vztahem ke své sestře a k balíku peněz. Problém je ve scénáři slepeném ze dvou slibných, ale nesourodých fragmentů, které dohromady moc nešlapou. A je to velká škoda, protože filmu se daří třikrát (!!!) přijít s takřka coenovským twistem a zamrzlý americký vidlákov sliboval druhé Fargo. Nemluvě o tom, že sněhobílá zima americko-kanadskému pomezí prostě sluší, zvlášt s bižuterií v krvavě rudé. ()

naytsirk

Ne že by to bylo úplně blbý, ale chytrý to nebylo určitě… Jen snad kvůli hercům se na to dá jednou podívat, ale tím to hasne…. Škoda, protože ze začátku to vypadalo velmi nadějně…. ()

Mark1983

Podle mého názoru se jedná o solidní akční thriller plný děje,takže jsem byl během sledování filmu zcela spokojen až mě to překvapilo,jelikož jsem čekal obyčejný průměr na jedno kouknutí.Mýlil jsem se. ()