Sourozenci Addison (Eric Bana) a Liza (Olivia Wilde) jsou na zběsilém útěku z kasína, které právě vyloupili. Cestou havarují a na místě zůstává mrtvý policista. Addison a Liza se rozdělují a každý dál prchá svojí cestou. Vysílené Lizy se ujme bývalý boxer Jay (Charlie Hunnam), který se vrací domů oslavit Den díkůvzdání. Právě tam se ale oba uprchlíci znovu setkávají a jejich nesmlouvavý souboj překročí všechny hranice rodinných limitů. (Magic Box)

Daryl.Dixon

Sourozenci, jejichž otec byl grázl, utíkají s lupem z kasína, kdy na cestě Addison sejmě otčíma jedné rodiny, protože je to grázl, kdy v patách mu jde dcera šerifa, která si nerozumí se svým otcem, protože je to blb. Celé se to ještě zkomplikuje, když se jim do cesty připlete bývalý vězeň, který má problémy se svým otcem, s ním si nerozumí. Vcelku dobrý film, jen nevím proč, ale mám takový pocit, že někdo z tvůrců možná měl nebo má problém se svým otcem. ()

Romeroo

Nebýt stupidního chování policie v čele s šerfiem, tasil bych rovných a baculatých 5 hvězd, ale od začátku. Auto nabourá v něm bratr a sestra. Bratr Bana táhne herecky celý film a některé scénky jsem si s mlaskajícím chrochtáním užíval. Sestra Olivia je z počátku naprosto magická. Záběry na její rty, smích ( až na ty prsa při šukačce na motelu ) a hlavně oči působily kouzelně. Nechci zapomenout ani na boxera a šerifovu dceru, která vždy omylem honí bratra Banu. A závěr je jedna velká žranice! Mimochodem skvěle broukavý soundtrack. 81% ()

vlKousek

Všechno až na konec bylo ucházející, ale konec katastrofálně debilní, takže víc než tři * to určitě nebudou... ()

zubrik66

asi to mal byť film o vzťahu súrodencov, alebo o vzťahu otca a dcéry, alebo to mala byť krimi, alebo to mohla byť groteska o tom, ako policajti v zapadákove vedia akurát odchytávať stratené ovce...v skutočnosti je tam to všetko, len zle domixované - ako keď oškvarky poleješ šľahačkou... ()

kubilov

Eric Bana ještě nikdy nebyl takhle badass a Olivia Wilde dokáže svou úžasnou přítomností ozvláštnit snad každý film. Hlavně díky těmto dvěma a jejich hereckým projevům lze tento jinak ničím extra zvláštní krimi thriller řadit mezi nadprůměrné filmy a udělit mu až 4*. V tak trochu Fargo světě severních Spojených států se totiž nakonec rozehraje působivý film, jehož sledování uteče jako voda, nestačí nudit ani na chvilku a ještě velice slušně zabaví. ()

Cannonball

Davam mu 4* lebo az taky zly pokus to nebol. Jasne, ze to skripalo sem tam. Ale snaha bola evidentna, dlzka filmu akuratna preto si zasluzi mojich 70% ;-) ()

Facerr

Tak nějak jsem doufal, že Ban se dostane do kůže klaďase, ale byl za hajzla od začátku do konce. Na druhou stranu ho hrál docela přesvědčivě, stejně jako ostatní, čemuž se ostatně není co divit, protože tohle byl hereckej koncert samejch hvězd. Na průměrnej zasněženej thriller, s očekávaným koncem, docela odsejpavý tempo podbarvený nádechem lovestory (nebo spíš píchačky v motelu:). ()

Vasyl

Průměr. Ubíhá to pomalu, nesympatický postavy, málo napínavý, všude hnusnej sníh, američtí vidláci tentokrát ze severu a moc rodinných vztahů na film, kde jsou honičky na sněžných skůtrech, násilí a lovecký zbraně v rukách psychopatů. Prostě toho negativního víc než dobrýho. Ale ne zase až tak úplněj propadák. Hvězdička navíc za holky, hlavně Kate Mara. Po dlouhé době jsem ju zas někde viděl, škoda že na sobě celou dobu měla zimní uniformu. ()

maniacxl

Nuda plná klišé,scénář absolutně nemá hlavu ani patu a herci jsou totálně nemožní.Malou vyjímkou je Olivia Wilde,ale to je hrozně moc málo na nějaký pozitivní pohled.Konec jsem už nestrávil vůbec,to snad už nebylo ani klišé do psí kapse....Ať žije americká béčková produkce.20%. ()

DonBraso

Průměrný thriller,kde pánské publikum zaplesá nad Olivou,dostane hodně nemastný neslaný konec.Škoda,kdyby to byla čistě kriminálka,tak do toho krásnýho počasí sedne nádherně,místo toho je to příběh,kdy se těšíte až se na scénu ukáže Eric Bana,posuneme se o kousek kopců dál,číhnem co policajti,kteří jsou tam na paběrkování prázdných listů a plno klišé.Film přesto dokáže držet diváka i u tak naprostýho průměru,který neurazí,ale ani nenadchne.Scéna,kdy záporák večeří se všema u jednoho stolu mě přijde už hrozně otravná podívaná :) ()

moviefan4

Vydarený film. Dobré herecké obsadenie, dobre spracovaný dej, krasna kamera(až na naháňačku na skútorch,tam bola roztrasená a a dosť mi to vadilo). Film ma bavil, odpočinul som si pri ňom a dobre si ho užil. Na večer s čajom dobrá kombinácia. ()