O tom vás přesvědčí tři drsné „černočerné" minipříběhy s extrémně vtipnými momenty, které mají jedno společné: začaly v zastavárně jednoho malého města... Richard (Matt Dillon) zde při průjezdu městem nalézá snubní prsten patřící jeho ženě, který před lety záhadně zmizela. Pátrání po ní a jejím únosci jej zavede do nejtemnějších koutů města, kde se musí vypořádat s feťáky, kteří zpackali přepadení místního drogového bosse, imitátorem Elvise a celou řadu dalších originálních postav. (Bohemia MP)

Sejkorka

Velice zdařilá variace na Pulp Fiction, i když ne tolik propletená a podobně brutální. Nicméně velmi vydařené 3 příběhy, prolínající se v zastavárně. Jediné, co jsem nepochopil je, že Frodo zůstal naživu. Anebo Richard kecal, že ho probodl nožem ? PODRUHÉ 9-1-24 prvotních 80%/4* sedí. Jako mnoha ostatním, nejméně se mi líbí příběh s Elvisem, byť ve finále zahrnuje finále dvou předchozích. Z vybuchlé výrobny pervitinu se stane ohňostroj a Frodo si odvádí zpět svoje ovečky, sice bez jedničky, ale s jednou novou. Proč zůstal naživu ? Nejspíš smlouva s ďáblem. ()

GalaktikHero

Nechápem, ako mi tento film mohol tak dlho unikať! Takéto uletenosti z buranova obvykle nemajú moc originálne nápady, ale toto bol skvost. Krásne sparodované americké úchylárne! Špeciálne a s radosťou som si pozrel Paľa Walkerovie. Toho chlapa je nenormálna škoda! Prečo sadal do auta s idiotom??? ()