O tom vás přesvědčí tři drsné „černočerné" minipříběhy s extrémně vtipnými momenty, které mají jedno společné: začaly v zastavárně jednoho malého města... Richard (Matt Dillon) zde při průjezdu městem nalézá snubní prsten patřící jeho ženě, který před lety záhadně zmizela. Pátrání po ní a jejím únosci jej zavede do nejtemnějších koutů města, kde se musí vypořádat s feťáky, kteří zpackali přepadení místního drogového bosse, imitátorem Elvise a celou řadu dalších originálních postav. (Bohemia MP)

BoKo_CzT

Je pravda, že k Pulp Fiction by som to na rozdiel od mnohých iných neprirovnával, no nemôžem poprieť, že som sa pri sledovaní filmu skutočne nasmial. Tento fil je viac ako jedným celkom s pointou skôr takou zmesou humorných jednoaktoviek. ()

blekekeke

Co postava, to šílenec ... sice to trochu zavání jedním "Pulpem", ale ne tohle je úplně jiná liga a ten závěr. Ten závěr, prej holky něčím se zakrejte :o)) A ještě mne dostal Elvis, čekal bych kohokoliv, ale že v tom obleku bude Brendan, no :o)) ()

Ace.A.T.L.

Nevím jak vy, ale já se bavil neuvěřitelně moc. Hlavní postavy paráda, dialogy luxus, atmosféra super, prolínání příběhů skvělý a celkovej scénář prostě parádně ulítlej. Parádní relax, odreagování. Člověk má chvilkama pocit, že se napodobuje styl Pul Fiction, ale když už už je to tam a člověk by mohl bejt uraženej, že na takovou vyjímečnost, chce někdo zkusit navázat, tak se to zataví v tu pravou chvíli a drží si to svůj styl a svojí pohodu. Za mě skvělcý 5* a URČITĚ DOPORUČUJU ()

czema

Nechci tomu filmu nějak ublížit, určitě se někomu líbil víc než mě a čsfd je od toho aby se každý vyjádřil. Moc mě bavila první historka a docela mě překvapilo rozuzlení té jak hledá svou ženu. Ale jinak to za moc nestálo. ()

NikaIn

To sme urcite pozerali to iste dielko?Vsak to bolo nieco hrozne,nudne,trapne,bez hlavy a paty.Par svetlych momentov za to jedna hviezda.Asi este nie som dostatocny cvok na to aby sa mi to pacilo.Ale slubujem budem na tom pracovat a potom si to pozriem este raz. ()

Staple

Pod vedením lepšího režiséra by to byla pětihvězdičková záležitost. Scénář filmu je velmi povedený, herci zábavní a tarantinovské propojení taky celkem funguje. Bohužel některé scény nebyli úplne dotažené a správně vypointované. To je ale malý kaz na jinak velmi zabavném filmečku. Vřele doporučuji. ()

Karbos

Tak tohle, je pro mně v tý nudný, filmový šedi posledních let opravdu jedno z největších překvapení, až se divím, že mi to tak dlouho unikalo. Ultimátní zážitek s několika přesahy a geniálním scénářem. Jsem si jistý, že i když jsem viděl film poprvé až teď, určitě jsem ho neviděl naposled. K tomuhle se rád budu jednou za čas vracet zas a znova. ()

Pickardino

...naprosto excelentni sceny stridaji uplne ulety nebo opravdu mimozni wtf (i v ramci celeho filmu, ktery je wtf sam o sobe) a buh ve stroji. Vlastne jsem si az diky tomuhle filmu uvedomil jak dobre je Pulp Fiction, protoze to na hubu nepada ani na sekundu. Nicmene palec nahoru u pana Frasera, jeho kreace spatneho imitatora Elvise byla vskutku vyzivna. ()

Teen.AGE.r

Ten kdo vymyslel scénář, si zaslouží mé uznání! Filmařsky to však pokulhává a ona brutální dějová linie číslo 2 by nemusela být tak brutální... Bavil jsem se (hlavně u epizodky 1), odvracel jsem hlavu od monitoru (u epizody 2) a nudil se u epizody 3. Jako celek to bylo hezky pospojované a ona misteriózní chvilka okolo Elvise nebyla špatná ;) Horší 4* ...73% ()

Guly Guly

Ještě si ho musím dát jednou - zatím na 4,5. Parádní jízda!!! Něco mezi Tarantinem a bráchama Coenama. Bavil jsem se od začátku do konce - Elvis v podání Frasera to nakonec se zombies pěkně rozjel :-) Jinak naprostý souhlas s Verbalem. ()

montel

Film rozdělený na tři příběhy. V prvním se tři feťáci snaží okrást drogového dealera. Jeden z nich bohužel prodá v zastavárě pušku a tak se vydávají na loupež s ukradeným lukem. V druhém příběhu najde v zastavárně náhodně projíždějící muž dávno ztracená prsten, který patří jeho nezvěstné ženě. Díky němu se propátrá až k samotnému únosci. A ve třetím se v téže zastavárně zastaví muž imitující Elvise Presleyho, který je ovšem na mizině a tak prodá jedinou vzácnou věc, kterou po Elvisovi vlastní, aby se díky pár dolarům stal oblíbencem celého městečka...Tři šílené příběhy, jeden divnější než druhý. V prvním exceluje dnes již bohužel zemřelý Paul Walker, kterého jsem v takové roli ještě neviděl. To nic ale nebylo oproti druhému příběhu, ve kterém to pěkně rozjede Matt Dillon a proto aby našel svou přítelkyni udělá úplně vše. O tom se přesvědčí hlavně Elijak Wood. Třetí příběh už není tak dobrý, ale Fraser je coby Elvis skvělý, bráno ovšem sarkasticky. Konec jsem bohužel nepochopil, ale to je jedno. I tak je to vyníkající film. 70% ()

zigi

Tenhle film má snad všechno. Vtip, napětí, výborný výkony (Walker exceloval - R.I.P.), bezvadný dialogy, trochu zvrácenosti, ale bohužel i trošičku nudy, tím myslím závěrečný příběh s Elvisem a proto jedna hvězda dolů, nic proti Fraserovi. A E. Wood mi stejně jako největší úchylák přišel v Prstenech. ()

Tethys

Tedááááá - velké překvapení. První povídka bez zaváhání za pět, druhá ujde i když má celkem předvídatelný konec, třetí nenadchla - bez ní bych dala plný počet. ()

Epco

Myškienka stvoriť ďaľšiu poviedkovú klasiku sa cení. Obsadenie tak isto. Ale Kramer nie je Tarantino a scenár by potreboval na viacerých miestach dopilovať. Možno potom ano, ale takto mierny nadpriemer. ()

bobbio

pre mňa najchorejší film roku 2013, za hovno ale stála prvá časť o feťákoch, dokonca som myslel, že to vypnem. druhá a tretia stáli za to. zaujímavé, a absurdné.pekné prekvapenie v štýle freaky friday mixnuté s tarantinovskými prvkami. 80% plus môj malý postreh: postava elijaha wooda mi pripadala okopírovaná zo sin city.. ()

Allein4

Snad jen jediná věc - bude pokračování? Určitě bych to bral, protože toto je pro mě asi překvapení roku. Přehlídka skvělých herců v rozfázovaném filmu, kterému k dokonalosti chyběl jen kousek. 95 % ()

BaseDallas

Film presne pre mňa: šialené a originálne situácie, nekorektný humor a výborní herci. Vincent D'Onofrio a jeho rozhovory s Chi McBrideom boli fakt vtipné, dobrí boli aj Matt Dillon a Brendan Fraser, ktorému úloha skrachovaného "Elvisa" veľmi sadla. Príbehy zo záložne rozhodne odporúčam, pretože takýchto filmov je veľmi málo. ()

vojta033

Nic moc mi to neříká. Mělo to být něco jako Pulp Fiction? Asi nesporné je to, že herci zde byli skvělí, ale to to nezachrání. Nikdy víc o tom nechci slyšet a už vůbec ne, to vidět. ()