O tom vás přesvědčí tři drsné „černočerné" minipříběhy s extrémně vtipnými momenty, které mají jedno společné: začaly v zastavárně jednoho malého města... Richard (Matt Dillon) zde při průjezdu městem nalézá snubní prsten patřící jeho ženě, který před lety záhadně zmizela. Pátrání po ní a jejím únosci jej zavede do nejtemnějších koutů města, kde se musí vypořádat s feťáky, kteří zpackali přepadení místního drogového bosse, imitátorem Elvise a celou řadu dalších originálních postav. (Bohemia MP)

negativ

Super úlet. Dillon zase nezklamal. První vystoupení "Elvise" s kazeťákem bylo famózní. Zmrtvýchvstanuvší Wood byl možná zbytečný. Ale fakt masakr. ()

Anubiska

Brendan Fraser byl pro mně dlouho jen moula z Mumie,ale změnila jsem názor. Jeho dokonalé černohumorné provedení Elvise je prostě nezapomenutelný zážitek! A Matt Dillon? Perfektní. Celý film se mi moc líbil, ale tito dva pánové mu svým herectvím řádně přidali na šťavnatosti. Jako celek je to za 4 hvězdy. Já volám díky! díky! díky! :-) :-) ()

Scott67

Doporučuju pouštět před spaním. Má to tak sestupnou tendenci, že pak nevadí, že jste třetí příběh úplně prospali. Ale první půlka je vlastně dobrá docela dost. ()

soldier.kopi

No tak nápad docela dobrej,ale provedení horší. Tajk půlku filmu jsem se bohužel nudil. Nejlepší story byla ta s tim prstýnkem. To mě fakt bavilo,ale jinak zbytek filmu na víc než tři hvězdy nemá :/ ()

Gatsby_1986

Ja osobne mám veľmi rád filmové historky. Je to pre mňa veľmi príjemná zmena oproti iným filmom. A tieto sa mi naozaj veľmi páčili. Celkovo tento film hodnotím 4/5. Veľmi sa mi páčil Paul Walker, ktorý podal naozaj famózny výkon....úloha feťáka mi sadla ako uliata. Bola to tiež veľmi príjemná zmena oproti tým všetkým "Fast&Furious" a mohli sme si ho vychutnať v novej - inej úlohe. A naozaj to bol PÁN HEREC(R.I.P.). Určite by som si vedel predstaviť aj pokračovanie tohto príbehu, ale obávam sa, že nakoľko to sú historky tak sa pravdepodobne pokračovania nedočkáme :(. Veď preto sú to historky.... ()

Oxytocin odpad!

Nevím, jestli tady film hodnotí pozitivně jen ti, kteří se namáhají s komentářem. Film je z mého pohledu odpad. Nuda, která se střídá s ujetostí a šíleností, která stojí několik minut Vašeho drahocenného času... ()

dedavena

Pomsta je nebespečna vjec. Gdyž Ričrd zisti, že zrobil chybu, už je pozdě. A gdyž Elvis zisti, že něma ani na benzin, musi zastaviť sfuj medajlon a nutně musi zajsť ku holičovi. Bacha na maleho synka z bejzbolofku. Fajna blusofka u Liquora. Možu řicť, že to něbylo nejhorši. ()

Iveta47

Tak toto ma tak neskutočne nebavilo,že som to nedopozerala tak hodnotím len prvý príbeh ani neviem o čom bol druhý a vlastne ani ten prvý sorry.ale fakt nie.Aha a vraj tam bol aj tretí a spolu tie príbehy súviseli no fakt som to nedala. ()

Sk8r_Simi

Ač nerad, musím říct, že film byl pro mě nakonec zklamání. Na to jaký potenciál v sobě měla zápletka, výsledek byl celkem chudý. První povídka byla dokonalá. nálož originálního černého humoru, že jsem si málem potrhal bránici. Druhým příběhem šel ale film o sto procent níže. Byl minimálně zajímavý, ale prakticky žádné vtipné místo. Působil spíš depresivně, něco jako béčkový thriller. No a třetí povídka, která měla snad nejnašlápnutější zápletku, nakonec jen držela pořád stejné tempo. Nadchli mě ale výkony herců hlavních rolí, zvlášť Kevina Renkina, Brendana Frasera a Vincenta D'Onofrio. 3 a půl hvězdičky ()

fajntomas

Líbí se mi to pohrávání si se scénami typickými pro US; s puškou do zastavárny, černoch sedící celý den v křesle, všichni mluvící o ničem... První polovina je i celkově dobrá, ale druhá postrádá trochu reálnosti nebo víc vtipu a závěr i přes slušný výkon Wooda to nijak nevylepší. Skvělé herecké výkony/zas tak to do sebe nezapadlo a silo bylo zklamání. Zajímavé ale za 65%. ()

eoj

Nechybí tomu jistej drajv, ale celý mi to přišlo takový umělý a pro efekt. Nejlepší byla první povídka, nejslabší poslední. Ale možná je horší hodnocení způsobené velkou únavou při sledování a že jsem se při tom nevyhnul v duchu srovnávat s masterpiecem, jímž se tvůrci očividně inspirovali. Pokud máte chuť na "Něco jako Pulp fiction", kde jsou ale místo postav nemyslící figurky pro efektní scény, pak si klidně 2 hvězdy přidejte. ()

Katgatoo

Nějak z toho na mě pořád prýštila ta snaha o napodobení Pulp Fiction. A PF mám fakt ráda, takže tohle u mě nemohlo obstát. Na druhou stranu koukatelný to celkem bylo, takže pár hvězd dám, ale příště to zkusit udělat nějak po svém... ()

andy60

Film je sestaven ze tří povídek, té první bych dal 3 hvězdy, druhé 4 hvězdy a té třetí sotva 2. Takže suma sumárum je to za 3. ()