Po roční známosti požádá Tom Violet o ruku. Ona souhlasí, avšak ani jeden z nich v tu chvíli ještě netuší, že jejich vysněná svatba je dál, než by se zdálo. Violet dostane nabídku na dvouletou stáž daleko od jejich domova a Tom, který jí chce být nablízku, opouští místo asistenta šéfkuchaře, kde měl být brzy povýšen, jen aby podpořil svou nastávající v jejím kariérním postupu. Po příjezdu do Michiganu se všechno začíná pomalu hroutit. Zatímco Tom je nucen pracovat ve fast-foodu a jeho životní sny se rozpadají v prach, Violet si užívá nové místo ve skupině vedené šarmantním profesorem Childsem. Frustrace na obou stranách přibývá, svatba se stále odkládá, netrvá dlouho a pár se rozejde. Přesto je osud svede opět dohromady... (TV Nova)

Pythonator

Netradiční romantická komedie, která je místy hodně neromantická, ale hlavně po celou dobu hodně originální. Vnesla do žánru spoustu nových prvků a tam, kde se zdálo, že už v romanťáku nelze přinést nic nového, přinesla tato podivná romance svěží vítr. Místy je to hodně dobře nahláškované a některé scény jsou k popukání, ale na druhou stranu to má docela přemrštěnou stopáž, jelikož to místy zbytečně skomírá v napínavém očekávání další vtipné hlášky a pohybuje se to tak na hraně nudného dramatu. Emilka vynikající a Segel překvapivě též. ()

CirkAtum

Čekala jsem zábavnou romantickou komedii. Dechberoucí romantika se neobjevila a zábava téměř také. I přes nízké očekávání mě zklamal. ()

LoveAshley

Proč ten film trval přes dvě hodiny? I mean ... seriously? Kdyby byl kratší o 45 minut, bylo by to mnohem lepší. 3 hvězdičky alespoň za tu úžasnou svatbu nakonci, jako vždy skvělého Jasona Segela a půvabnou Emily Blunt :) ()

vetesarna

hvězdička za tuxedo svetr...zbytek je jedno velký nic. A ksakru dyť Britové nemluví až takhle zpomaleně! - neuvěřitelně otravná "britština" v podání Emily Blunt. ()

Alfounso

Na tento film jsem se poměrně těšil, především kvůli hereckému obsazení. Herci mě potěšili dostatečně, nicméně si myslím, že by filmu vůbec neuškodilo, kdyby byl alespoň o půl hodiny kratší. ()

Minoka

Přišlo mi to nudné. Hlavní dvojce se k sobě vůbec nehodila. Nevěřila jsem jim nic. Nevěřila bych jim ani kamarádský vztah. Co mělo být vtipné, vtipné nebylo. Nedotáhlé vtipy, postavy...všechno...Asi jsem na tohle nebyla naladěná, abych to mohla dostatečně ocenit. Bohužel. ()

wyoming

Taková pohodovka, hlavně od druhý půlky začly skvělý fóry. Délka mi nevadila, film vůbec nenudil, právě naopak. Oba hlavní hrdinové sympatičtí. A Jason Segel je absolutně výbornej. ()

JAzzeURo

Vím, že tady naleznete spoustu komentářů o tom, jak se film snaží být originální, ale je plný klišovitosti. Já si ovšem myslím, že kdo v životě něco podobného řešil, dá tomuhle filmu za pravdu. Víme, že bez romantického konce by to nebyl film svého žánru. Každopádně scénu v posteli, kdy chce být sám, ale nechce aby odešla. Tu jsem sám několikrát zažil a dokázal jsem se do ní naprosto vcítit. ()

venatrixx

Film poněkud zklamal. Ústřední dvojici herců mám moc ráda, takže jsem od filmu čekala víc. Nejvíc jsem se bavila na samém začátku a pak úplně na konci, zbytek filmu by klidně mohl být mnohem kratší a mít větší spád. ()

Montmorency

Jdu s pravdou ven a přiznávám, že mám přímo alergii na veškeré hollywoodské romantické sra..ky a snažím se jim vyhýbat. Někdy se ovšem stane, že film špatně odhadnete a jste v rejži :-), to se mě stalo tentokrát - já myslela, že to bude fakt prča, Segel, Blunt, Ifans jsou u mě záruka dobré zábavy.......Nevadila by mi ta dopředu daná romantická linka zásnuby-rozchod-usmíření (větu ''Strašně tě miluju'' tam slyšíte asi 300x :-), kdyby to mělo alespoň trochu humoru, šarmu, jiskry, či jakkéhokoliv jiného osvěžení a nebylo to jenom 8 hodinové nudné zírání do prázdna....To už snad i filmy s Hanksem a Ryan byli lepší ! ....Hvězdička za kámoše Alexe :-) ()

jujask

Trochu uletené ale dobré. Romantika tomu trosku chýba ale ako komédia to ujde. Otázka budúcnosti je vážna - vydať sa, nevydať sa, svadba alebo kariéra , deti uf, kedy chcem nechcem. Pozrite si to ak riešite rovnakú otázku života a zistíte čo za kraviny to sú a aké sú vlastne ozajstne problémy vo vzťahoch. Keď niekoho milujem nie je čo riešiť. ()

Kritik

Milá romantická komedie, která řeší předmanželské dilema, zda je si pár souzen, či ne. Kdyby to bylo o 30 minut kratší, dal bych 4 hvězdičky, Viva Jason Segel! ()

rebelllka

Dlouho jsem se přemlouvala abych se vubec na takový film dívala . Na první polovinu filmu by se ještě dalo dívat ,ale zbytek je tak úmorný a nezáživný. Jediné co mě povzbudilo a dotáhlo až do konce byla Emily Blunt se svou rolí pohodové a starostlivé snoubenky. Doporučuji pro milovníky Jasona Segela. ()