Po roční známosti požádá Tom Violet o ruku. Ona souhlasí, avšak ani jeden z nich v tu chvíli ještě netuší, že jejich vysněná svatba je dál, než by se zdálo. Violet dostane nabídku na dvouletou stáž daleko od jejich domova a Tom, který jí chce být nablízku, opouští místo asistenta šéfkuchaře, kde měl být brzy povýšen, jen aby podpořil svou nastávající v jejím kariérním postupu. Po příjezdu do Michiganu se všechno začíná pomalu hroutit. Zatímco Tom je nucen pracovat ve fast-foodu a jeho životní sny se rozpadají v prach, Violet si užívá nové místo ve skupině vedené šarmantním profesorem Childsem. Frustrace na obou stranách přibývá, svatba se stále odkládá, netrvá dlouho a pár se rozejde. Přesto je osud svede opět dohromady... (TV Nova)

Miky10

Beru si tě, Rachel... teda Emily! Emily, samozřejmě Emily, jedině Emily! Krásný, jednoduchý, ale krásný. Jen těžko si vybavím film se sympatičtějšíma hlavníma postavama, hlavně Blunt je tady fakt top :) ()

Petula009

Už v prvním dvaceti minutách, to byla docela kravina. Po dvou hodinách už jsem ale umírala nudou a třískala jsem hlavou o zeď, že jsem se nechala zase blbě ošálit trailerem. Boha, co to je za scénář ? Vím, že je takových komedií plno, ale i tak mohla být mnohem důstojněji natočena. Možná by to znamenalo nudněji ale to už nechám na Vás. ()

mira.l

Pocity jsou trochu rozporuplné. Ze začátku první asi čtvrthodina bylo docela utrpení, plné blbých a trapných keců. Nebýt toho, že hlavní roli ztvárnila Emily Blunt, pro jejíž pohled a úsměv mám poněkud slabost, tak bych to snad i vypnul, protože mě trochu děsilo, že na to budu koukat přes dvě hodiny. Pak se to jakž takž rozjelo do koukatelné podoby, i když s tím jejich neustálým oddalováním svatby, společného rodinného života a štěstí to bylo až poněkud uměle natahované, a žádná vysoká filmařina s hlubokou pointou to není, co si budem povídat, ale dokoukal jsem to a nakonec jsem z toho až tak zklamanej nebyl. Ale opět opakuju, že hlavní podíl na tom má Emily. Velmi dobře se na ní koukalo - ale to ostatně na ni vždycky - jak v její normální, "civilní" podobě, tak i jako na "princeznu Dianu". Pokud shrnu hodnocení, tak film za nějaké tři *, jednu bych i za Emily přidal, ale zase ji vzápětí odebral za tu děsnou stopáž, 130 minut je na film tohoto žánru opravdu hodně, prospělo by zkrácení aspoň o 20 minut. Celkem slušný byl soundtrack. Celkově tudíž za vcelku poctivé tři, ale nevím, nevím, kdy na to dostanu chuť znova. Možná, až zapomenu, o čem to bylo:). ()

Maximilianus

Celkom príjemný a nie moc bláznivý romcom film s podozrivo veľa komediálnymi hercami a komikmi vo vedľajších úlohách. 6,35/10. ()

viviak

Na tento film som sa velmi tešil, a čakal som nan niekolko mesiacov, bohuzial sklamanie na celej čiare, dlha nudna natahovacka, chemia nefunguje, cele je to nejake trapne. Velka skoda pretoze obidvoch hercov v hlavnej ulohe mam rad. ()

Lilien

bože tak to bolo teda poriadne komedialne sklamanie. Stollerovy sa ďalšia komedialna bomba nepodarila.Síce príjemné herecké obsadenie zničilo nesmierne uťahané tempo filmu pri ktorom i všetky vtipné scény nudili a zovšedneli. ()

TommyDiamond

Další přihlouplá romantická komedie. Jason Segel se navíc k Emily Blunt vůbec nehodil. Občas jsem se něčemu zasmál, ale jinak to byla bída až za hrob. Navíc film byl zbytečně dlouhý. Tolik minut pro romantickou komedii je zbytečných. Na víc než dvě hvězdy to prostě nedá. celkově 30% ()

Václavička

Děj naprd, nic moc nového. Ale nemůžu si pomoct ... kombinace Jasona Segela a Emily Blunt byla prostě parádní ... ona je překrásná, on neodolatelně komický. Jo, tohle vyšlo. Svědomí mi nedovolí dát 5 hvězd, ale za 4 se rozhodně nestydím! ()

Zajija

Nepřekvapí, neurazí, pobaví. Takové základní 3 této komedie. Děj a příběh nás ani nepřekvapí a neurazí. A momenty a situace nás nebo alespoň mě pobaví a o to v komediích jde. Slabší *** ()

Lukaso1

Romantické komedie jsou většinou pro naše drahé polovičky, ale když už se nějaká povede a není vůbec hloupá a nudná tak to chce veřejnou pochvalu kterou tímto vyjadřuji :-). Film se povedl a jako celek funguje skvěle. ()

ANTYCHRYST

Bohužel film doplácí na sakra protáhlou stopáž, kde se sotva najde pár světlejších chvilek, jinak docela nuda, rádoby romantická atmosféra, která se neskutečně táhne. Rozhodně jeden ze slabších filmů s Jasonem Segelem. ()

DadysGirl

hm... zbytečně dlouhé... jinak průměrné... Emily Blunt je k sežrání... S Jasonem mám pořád problém, nemá podle mne charisma... Ale umí si ze sebe udělat srandu a to se počítá... Do extrému dotažená absurdita života, kde jeden obětuje své štestí druhému... ()

myse

Ne, ne, ne, ne, ne, ne, NE! Tímhle si cestu žlutým autobusem Student Agency cestu nezpestřujte, je to k uzoufání tragické snad po všech stránkách. ()

Snathoras

Kdyby to bylo tak o 25-30 minut kratší tak je to mnoohem lepší xD ale jako nenudil jsem se u toho, ale bylo to všechno zbytečně natahované a s originalitou to zas tak moc společného nemělo...a konec? ten byl absolutně nepředvídatelný no xD...ale Jason je týpek a mám ho rád xD ()

Kliq

Keby je to celú dobu pritiahnuté za vlasy a skrátil by sa čas tak o pol hodinu tak by to bolo omnoho lepšejšie. Takto je to dlhá kravina s dobrým nápadom. ()

Jerris008

Průměrný film s průměrnou zápletkou. Na komedii ne moc vtipných scének, na romantiku málo romantický. I když pořád lepší než přesládlé konce. Přesto je to film, který neurazí, nenadchne. ()

vieriX

Už ukázka napověděla, že by to mohla být taková svěží komedii a ono se to vyplnilo. Jason Segal je prostě Jason Segal kdo zná jeho filmy ví přesně co od něho čekat a Emily Blunt je prostě úžasně vtipná a pěkná herečka. Na to, že stopáž byl přes 120 minut tak jsem neměl pocit, že by tam něco chybělo nebo přebývalo. Jasně je tam pár slabších míst, ale ty se v celkovém kontextu vyskytují celkem málo. ()

jafuska

Zbytečně vleklé, stačilo by tak hodina a půl a vše by se dokončilo v lepším čase, romantická komedie, která mě ale vůbec nebavila, herecky celkem dobře obsazené, ale jinak pointa docela špatná, neustálé plánování svatby a pak rušení svatby, ono se podstatě vůbec nic ve filmu moc neřešilo, dobře jako odpolední film, by ještě ušel, jako film do kina, rozhodně ne ()