R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů

• USA R.I.P.D. (více)

Elitní detektiv Nick Walker zahyne v přestřelce a dostane druhou šanci na onom světě v Útvaru rozhodně neživých agentů. Je to největší policejní složka tvořená dušemi nejlepších strážců zákona, kteří kdy chodili po světě. Na příkaz "shora" agenti vyhledávají a deportují ze Země bytosti, které sice vypadají jako lidé, ale ve skutečnosti jde o vysoce škodlivé tvory, jejichž pravá podoba je děsivá, povaha ďábelská a touha ovládnout svět silná. Jako zelenáč je Nick přidělen k ostřílenému šerifovi Royi Pulsipherovi, který ho začne seznamovat s chodem téhle originální policejní jednotky. Dozví se například, že pro pobyt na Zemi má každý mrtvý polda změněnou identitu, aby náhodou nenarazil na vlastní pozůstalé. Když tato nesourodá dvojice odhalí plán, který může zničit život na Zemi v podobě, v jaké ho známe, musí spojit své síly a porazit zuřivé duše, které se vzpírají spravedlnosti. (TV Nova)

LeaFF

Dobrá sci-fi komedie ve stylu MIB u které se nemusí moc přemýšlet. Na jednu stranu ničím nepřekvapí, na druhou rozhodně pobaví. Závěr filmu je hodně povedenej. ()

exhibit33

Bral sem to jako oddechovku a povedlo se Jeff jako 100letý muž zákona a k němu ten hňup.No docela povedené,možná jen škoda že se to nelíbilo ve světě a pokračování se asi nedočkáme. ()

Edwin44

No podle hodnocení jsem čekal pěknej brak, ale nakonec to bylo celkem fajn. Film rychle odsejpal, Bridges neustále hláškoval a Reynolds mu tak trošku přicmrndával. Sice to jak normální (čti živý) lidi viděj ty mrtvý mohlo být trošku líp vymyšleno a to, že mohl mrtvy kontaktovat někoho živýho tak taky, ale to jsou asi jediny takový větší vady který jsem našel. Rozhodně to dopadlo líp než jsem čekal. Klidně bych si dal dvojku. ()

ArchAngel_

Nápad dobrý, efekty a výtvarné zpracování super a přece celkový dojem nemastný neslaný ... :(. Něco nezafungovalo, přitom vyloženě nic špatného na tom filmu není. Tak schválně, jestli někdo přijde na to, co se nepovedlo ... ()

Chenile

Nejedna se o zadny prevratny film.. Prakticky vsechno uz jsme videli a vse je jak v ostatnich podobnych filmech... (vcetne mnou nenavidene posledni bitce) Ctyri hvezdicky jsem filmu dal za jednu jedinou vec.. a to je HUMOR ()

andy60

Co mě doslova tahalo za uši, byl dabing Kevina Bacona. Hrůza! A film samotný? Nedosáhne ani na průměr. Celkem jsem se těšil, když jsem si přečetl plejádu známých herců, ale jediné, co lze pochválit je stopáž, triky a zvuk. Děj mě nedokázal vtáhnout a rádoby vtipné hlášky mě nerozesmály ani náhodou. ()

Milabusek

Tak tomudle se říká úspěšná parodie ( nebo vylepšéna verze) na Walking Dead. To je taková prdel tenhle ten film musím uznat že se fakt povedl a je mi celkem líto že čsfd dala jen 56 % protože by si mohl zasloužit více, ale to je čistě věc mého názoru. Tenhle film má skvěli efekty respektivě ty time freeze ty jsou boží, jak se třeba procházel pod letícím bouchajícím autem, nebo kolem toho policisty. Zkrátka jestly se na to podíváte tak si odneste dobrou náladu a skvělí pocit že ste nepromrhali časem. ()

tein

Totálně promarněný potenciál - velké zklamání. Docela nepovedená a hlavně nepříliš zábavná kopie/výkrádačka/mix Dead Like Me a Man In Black s prvky filmu Duch a Krotitelé duchů. Scenář je nuda, děj/příběh pitomej, vtipů je málo a ještě nepovedených, akční scény ničím nepřekvapí, napětí nulové,náznaky hlubších myšlenek i dramatických momentů nemají žádnou šťávu, jsou zcela nepřesvědčivé a teda ve filmu úplně zbytečné, nebo s píš jen "do počtu". I každý jednotlivý díl Dead Like Me nabízí zábavnější podívanou a dává lepší výkon ve všech těchto oblastech: děj, napětí, humor, drama a občas i akce, ()

Samueljurkov

To bola taká blbosť, že som sa smial na sebe že sa smejem. Jeden pekný letný pondelok, keď som ešte dospával bezesnú noc . Dupol som nohou a povedal, že je čas isť do kina. Už vám asi prišlo na čo. Z traileru to vyzeralo ako totálne B-čko aj keby tam Royov avatar bol celý film. Vybral som sa teda do kina. Prišiel som do blízkeho multiplexu ,plná rada ludí. Naskôr som si myslel že niekto tu rád Reynoldsa. A čím skôr som sa dostával na radu, tým viac ludí som počul hovoriť, Na ohnivý kruh prosím. Myslel som že sa asi pripojím k nim ale, zostal som verný tomuto. Keď som zliezol ku sále, zase som stál pár minút v rade než ma pustia dnu. Konečne som sa dostal na radu. Keď som sa dostal konečne do sály, nebol som ani prekvapený, že som sám. A tak to aj ostalo. Keď začal film, rozveselil som sa , že je to s titulkami (Na 3D som nemal náladu a dabing by tomuto filmu asi môj nadhľad iba zhoršil a nie zlepšil. Po pár minútach som sa do toho dostal. A môžem sa priznať že som sa od Vo štorici po opici 3 takto nenasmial. Ale to bude asi tým, že u mňa od vtedy žiadna komédia v kine nebola. Vôbec ma neprekvapuje hodnotenie na CSFD ani na IMDB. Je to skutočná hovadina. Ale keď sedíte v sále sám, proste sa uvolníte a stane sa z tohoto docela dobrá letná komédia. Môj mierny nadhľad asi pomohol. 60 % ()

wewule44

Příjemná oddechovka, nechápu lidi, co se na tenhle film dívají z patra. Na žánru sci-fi, ani fantasy nejde hledat něco realistickýho, na tyhle filmy se dá divat jen z hlediska zápletky atd. Děláte, jako by se na konci filmu objevilo: podle skutečné události. Jinak musím říct, že jsem se docela i zasmála :). ()

uisaL

Božíčku, božíčku, to byla chujovina :D ale nasmála jsem se o 106 :) dokonce i táta přišel, co se děje, jak jsem se smála :) nejlepší je nemyslet na to jako na nějaké veledílo, protože, ruku na srdce, to veledílo není, ale pytlovina, u které se pořádně zasmějete, jo, tak to je ten správný film :) ()

Tobias_Sin

Několik vtipných scének, čistě vypínací záležitost.. Bacon prostě nemůže hrát klaďase a Reynolds si asi nikdy nezahraje v kvalitním filmu někoho jiného neže sebe.. A Bridges? tomu jsem toho kovboje docela baštil.. příběh byl průměrný, trochu na styl mužů v černém, jen malinko pozměněn.. hudba ušla.. potom už není co hodnotit.. ()

Kuzco

Proč jen 96 minut? Kdyby film prodloužili a tím celému natáčení věnovali víc času, určitě by to nebylo na škodu. Takhle to vypadá, jako když někde našli pěkný kulisy a za odpoledne vymysleli celej film (a za druhý odpoledne ho natočili). Už tu zaznělo že například vtip s podobama sexy kočky a starýho týpka zůstal bezdůvodně nevyužitej. Nějak mne přestává bavit koukat na film jenom kvůli efektům a akčním scénám-když už tak radši Avengers nebo X-meny, tam nehrají jako by je našli včera u popelnic. ()

LarisaDavid

Nie je to až také wow...ale niektoré hlášky ma zložili do kolien ("Zní to jako pohlavní choroba") a on ako ten Čínan s banánom :D dobre som sa pobavila :D ()

aznaho

Zbytečně škarohlídské komentáře a hodnocení. Tvůrci vytvořili parodii s nadsázkou. Takže, je to fakt zábava, čistá zábava a nic než zábava. Ryan Reynolds je fajn. Jeff Bridges taky! Intelektuální závisláci na nezávislosti si takové věci nemaj ani pouštět. Done.. ()

Co chystá režisér Notting Hillu?

Co chystá režisér Notting Hillu?

28.10.2015

Nebezpeční stařešinové znovu v akci