R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů

• USA R.I.P.D. (více)

Elitní detektiv Nick Walker zahyne v přestřelce a dostane druhou šanci na onom světě v Útvaru rozhodně neživých agentů. Je to největší policejní složka tvořená dušemi nejlepších strážců zákona, kteří kdy chodili po světě. Na příkaz "shora" agenti vyhledávají a deportují ze Země bytosti, které sice vypadají jako lidé, ale ve skutečnosti jde o vysoce škodlivé tvory, jejichž pravá podoba je děsivá, povaha ďábelská a touha ovládnout svět silná. Jako zelenáč je Nick přidělen k ostřílenému šerifovi Royi Pulsipherovi, který ho začne seznamovat s chodem téhle originální policejní jednotky. Dozví se například, že pro pobyt na Zemi má každý mrtvý polda změněnou identitu, aby náhodou nenarazil na vlastní pozůstalé. Když tato nesourodá dvojice odhalí plán, který může zničit život na Zemi v podobě, v jaké ho známe, musí spojit své síly a porazit zuřivé duše, které se vzpírají spravedlnosti. (TV Nova)

Sansnom70

Takové filmy zbožnuji. Trocha sci-fi, trocha fantasy a akční film dohromady. Dobré triky a skvělé herecké obsazení. Mě osobně se film líbí a komu se nelíbí tak at se na něj nedívá. Pokud máte rádi spojitost téměř všech žánrů dohromady, tak se na tento film určitě podívejte :o) ()

Tom_17

Musím říct, že jsem se náramně bavil. Jeffa Bridgesa mám moc rád a Ryan Reynolds jen podtrhl komediálnost tohoto filmu. Ano, není to bůhví jak osvícené dílo, nad kterým budeme ještě několik let po shlédnutí vzpomínat a přemýšlet co všechno nám to do života přineslo, ale je to velice příjemná oddychovka, které by slušelo takových 68%. Já jsem se bavil, takže dávám - 4 **** ()

SchwabXIII

Rozhodoval jsem se mezi třemi a čtyřmi * Zjistil jsem, že to je film podle comicsu a nepřišel mi trapnej jak všichni -mani (kromě prvních Burtonových Batů :-). Kevin Bacon. Jak již psáno kolegy zde - Muži v černém, Krotitelé duchů, Duch, což jsou nesčetněkrát ohrané VHS! Kevin Bacon! Za 130 mega je to trochu drahá sranda, ale já to neplatil a nenudil se. osmou půlhvězdu přidávám za Kevina Bacona, takže 4. ()

ssarka

pohodová komedie,od které ale nic nečekejte...na to, jak americkej humor nemám ráda, jsem se asi 4x fakt zasmála,tak to je velmi dobré...škoda opravdu škoda nevyužité dvojice sexbomby a vietnamce... ()

VashCZ

Velmi solidní no brainovka. Bohužel spousta nedomyšleností a nic moc počítačových efektů. Nelituju, že jsem viděl, ale že za pár let zapomenu, že jsem to vůbec viděl je téměř jisté. 50% ()

Sashmen13 odpad!

Prvních 5 minut jsem to zařadil do kategorie odpad a zbývající runtime mě v tom jen utvrdil, nejhorší CGI mého života do tohoto dne. ()

demovka

Slátanina několika žánrů. Bylo to ujeté, ale vtipné určitě ne. Ani jednou jsme se nezasmáli. Mrtví byli nekvalitně udělaní a člověk měl stále pocit, že jsme ve špatném projektu. Někdo se sjel a napsal scénář. A pak se při natáčení strašně bavili. Výsledek nevtipný a horší než Green lantern. ()

Bragi66

Jeff Bridges The Big Lebowski (1998) se po smrti vrací do služby ministerstva nitra v podobě starého Číňana (no toto...) a honí nemrtvé, kteří chtějí postavit "bránu". Proti těm bezzubým pohrobkovským Blitkomužům v černém má tento film řízný a sarkastický humor. Rozehrávky mezi Jeffem Bridgesem a Ryanem Reynoldsem si zaslouží tesat do síně slávy. K humornému přístupu k životě po životě doporučuji třeba také Džus z brouků (Beatlejuice, 1988). ()

MartinNewman

Parádní, vtipná, odlehčená akční komedie. Co víc chtít? Ani to neposrali a to je co říct v dnešní době. Jeff z Mostu hraje jako vždy super a mumlá jak to umí jen on. Rájen, tomu to sedne jako vždy a hajzla hraje člověk k tomu jako stvořený-Kevin Slaninka. No člověk se nenudí a je zbytečné to okecávat. Já dávám poctivé čtyři. Škoda že spousta přizdisráčů  tomu sráží hodnocení, protože tam nenašla velké umění. Čtyři chlapci a děvčata, zábavy je málo. ()

Y2ORSI

celkem jsem se těšil na tuhle variaci MIB. Herecké obsazení také vypadalo nadmíru dobře, ale snad nic tady nefunguje...nuda, nuda, šeď, šeď. Žádné hrátky s kamerou, kde by člověk chvíli viděl avatara, chvíli reynoldse s bridgesem, prostě nic. Jedna hvězda za obsazení (hlavně Bacon potěšil), druhá za těch pár úsměvných momentů, které tam jso ()

BlackLucy

Fakt nechápu, co se všem na tom nelíbí. Já jsem se zasmála a děj filmu byl na americkou komedii celkem slušný. Prostě film na odreagování jak dělaný. Stejnak byl nejlepší Ryan jako Little old Chinese :D To byla fakt pecka. Takže hodnotím film pozitivně, mně se to líbilo. ()

manas1

Tak myslím si že to nebyl nejhorší film v 3D co jsem mohl tento týden shlédnout...ale kdyby sem tam neproběhla hláška ve filmu ukecaného J.B. tak se asi nudím... škoda že to nebylo propracovanější... tak nějak tam je nacpáno Hellboy a muži v černém najednou..ale každej podle svého uvážení...Na jedno podívání v kině a dost se to dalo. Alespoň ty 3D efekty byli dobře propracované v některých částech filmu.Dávám 3 hvězdy...ale s odřenýma ušima.. ()

Patt1

Nechapem hodnotenia niektorych tu zucastenych. Nehovorim, ze je to vyborny film, ktory proste musite vidiet, ale na druhej strane, niet co tomu filmu moc vytknut. Snad iba prehnanu narocnost a "nenazranost" niektorych hodnotitelov, ktori mi tak trochu pripadaju ako neskutocne narocni filmovy kritici, ktori pisu len pre pocit nieco napisat. Bola to taka lahka letna oddychovka, pri ktorej som sa celkom bavil. Sice ani nie tak moc na obsahu filmu ako na niektorych scenach a hlaskach, ktore (mozno na rozdiel od dabingu, ktory si asi vela ludi tu neuzilo) boli pouzite. Proste, nemusite, ale v klude mozete vidiet, urcite za to pozretie stoji. ()

Skya

Takhle zahodit vcelku originální a dobrý nápad i ne zas tak špatné a vtipné herce? Vůbec to nevtáhne do děje, většinu času se nudíte a ty vousy vás dorazí. Ani nevím co na tom bylo tak špatné ale bylo to špatné. ()

Operator

Na film jsem šel se smíšeným očekáváním, které se nejdříve změnilo ve zklamání poté, co jsem omylem usedl do sálu, kde se promítalo s dabingem, který u nás většinou za mnoho nestojí. V tomto případě to naštěstí nebylo od originálu moc znát (hlas pro Bridgese byl zvolen dobře) a navíc se povedlo americké idiomatické vtípky kvalitně nahradit našemi českými. Souhlasím s místním názorem, že jde o mix MIB-Dead like me-Hellboy. Celý film stojí na výkonu Jeffa Bridgese, pokud se Vám líbila Opravdová kuráž, jděte i na tohle, bez Jeffa by to bylo o třídu až dvě níže. Další důvod proč film vidět tkví v povedené dvojici fešná blodnýna-starej Číňan, škoda, že nedostali víc prostoru. Pokud nejste typ, který má rád umění pro umění, a chcete se převším dobře pobavit, nebudete zklamáni. Výborný relax. Až to výjde, pustím si s origo zněním pro srovnání. ()

Co chystá režisér Notting Hillu?

Co chystá režisér Notting Hillu?

28.10.2015

Nebezpeční stařešinové znovu v akci