Dvojice mladíků Filos a Kája míří do vesnice Zálesí, aby si z důvěřivých místních obyvatel vystřelila. Považují za velkou legraci je mystifikovat chystanou stavbou vysílače a pozorovat jejich reakce. Vystupují jako zástupci společnosti, která bude ve vesnici hledat nejvhodnější pozemek pro stavbu vysílače mobilního operátora, a samozřejmě slibují vysokou částku za pronájem pozemku v eurech. Vidina příjmů je pro obyvatele natolik lákavá, že na nějaké podezírání "pánů inženýrů" vůbec nepomyslí. Vesnice se rychle stává bitevním polem, a to s využitím všech povolených i nepovolených zbraní. Protože se ale situace nakonec nevyvine podle jejich plánu, budou muset Kája a Filos vymyslet nějaké náhradní řešení, aby se sami nestali oběťmi svého vlastního podvodu. (TV Nova)

mizach

Uspokojí, nenadchne. Podruhé bych se nepodíval. Jako podklad pro editaci fotek z dovolený, stačilo akorát na 150 fotek. Trochu Bobule 1. Zajímavé "hvězdné" obsazení vesničanů, zejména Roden překvapil. ()

Tomas_2002

Hrozná ptákovina. Takový mix mezi bobulemi a "je třeba zabít Sekala". Je to dlouhý, nudný, prakticky to nemá konec a rozhodně to nemá vtip. ()

jancaD21

Na základě obsazení jsem čekala dobrej film. Bohužel nic moc. Čekám na signál aneb Čekám na akci. Nudný, bez pořádného příběhu, zdlouhavý, nezáživný film, vypovídající o hlouposti Čechů - dalo by se to zkrátit do půlhodinového snímku a bylo by to pak mnohem lepší. No nic, další pokus zlepšit českou kinematografii se moc nepovedl. ()

shakewell

Celkově mě film nebavil, ale cosi mi bránilo to po půl hodině vypnout a dát hodnocení odpad!!! Film je tak trochu komedií, tak trochu melodramatem, tak trochu romantikou a celkově stojí tak trochu za ho... ()

prez.i

už po prvních záběrech si člověk říká, že tohle bude asi průšvih.. ale tak třeba se to rozjede. Bohužel ne, a tak v půlce filmu člověk tlačí očima čas, aby už to skončilo. Hlavní problém je i v tom, že když se mně někdo zeptá, o čem to bylo, nejsem schopna kloudně odpovědět. Dvě hvězdičky - jednu za Dyka, druhou za nightworkčí závěrečný song. ()

Ejvi

Chvílemi vtipné, potom zase rádoby drama. Hlavně tedy film o pověstné české blbosti.. Roden mi tam nesedí, zato Menzel si zaslouží uznání :) ()

JerryPilsen

Výborná reflexe českého národa s pěknou sebeparodií.Chybělo jen víc humoru a trochu rychlejší tempo.Jinak se v tom každý asi našel. ()

k.rakonos

Částečné zklamání. Na druhou stranu ne nezajímavý film, ale chybělo tomu víc šťávy, moc situacím se člověk nezasmál. Spíš to připomínalo satiru na naši malost, hloupost a na to, jak jsme pro peníze schopni udělat cokoliv. Ve vedlejších rolích kvalita v podání Rodena, Polívky a Menzela. ()

BREDKA

No, tak to tam zase Dyk s Hádkem rozjeli! Celý příběh má dobrou pointu, provedení solidní. Co je trochu škoda, že kdybych viděl Bobule a Signál za sebou, tak bych se mohl oprávně domnívat, že je to jenom druhý díl minisérie. ...a jak už tady někdo v komentech zmiňoval, za skrytou ( neskrytou ) reklamu bych vraždil. Nicméně film mě pobavil a byl přesně to, na co jsem měl chuť na jeden unavený, ospalý, sobotní večer. ()

JARDAHONDA

Film v modrním podání navazuje na tradici hrdinů nejlepších českých komedií, jaké představovaly ve své době postavy z legendární veselohry Vesničko má středisková nebo rázovití venkované z komedie Dědictví aneb kurvahošigutentag.. Ovšem snímek Signál jaksi vázne, jak vtipem, tak i našláplým dějem ** ()

matkoslav1

Až příliš podobné Bobulím, příběhově určitě, herecky částečně, náladou bezpochyby... Jinak další neproměněná šance na nadprůměrný český film... Zdá se, že po Nebelovi si ještě na nějaký kvalitní český snímek budeme muset počkat dál... ()

zhulosek

Dvě hodiny, na české poměry, nadstandardní filmařské práce, film odsýpá a je radost se na to dívat, jednotlivé postavičky, které se ve filmu vyskytnou vynikají zejména na konci filmu a je skutečně radost se na to dívat, ale bohužel pořád je to český film a tudíž nelze očekávat dechberoucí podívanou na jejímž konci by člověk civěl s otevřenou hubou... ale jako oddechovka velmi povedený film, doufejme, že Tomáš Řehořek ještě režisérsky vyzraje. ()

Ka.Stan

Z tohohle filmu mám takové smíšené pocity ..., pořád jsem čekla, kdy se děj nějak rozběhne a ono nic ... za mě jen 40% ()

ronin zabak

Film se dá shlédnout, ale vícekrát v žádném případě. Hvězdu dostává Roden za egocentrického burana a Hádek, jak si hraje na vysokoškoláka. ()