Šest nezaměstnaných ocelářů sedí v čekárně na pracáku a přemýšlí, jak vydělat peníze. Jó, ti tanečníci, co se tady svlékali minulý týden do plavek, ti jsou teda za vodou. A proč bychom to nezkusili taky? Ne jen tak ledajaké představení, opravdový striptýz - Do naha! Je fakt, že v partě není nikdo moc hezkej. Někteří z nás jsou trochu při těle, máme chatrné zdraví, jeden se pokusil o sebevraždu a dalšímu manželka otloukla o hlavu sádrového trpaslíka. Vlastně tím už nemůžeme zas tak moc ztratit! (Bonton Home Video)

Mykhaluu

Mám pocit, že po dvaceti letech od ukončení budování reálného socialismu je film českému oku blíže, než v roce 1997. Obdivoval jsem, jak zvládají svůj boj s celkem krutou realitou! Francis Begbie se nám trochu uklidnil... :) ()

Sarcasmgirl

Komedie s vkusným britským humorem o odhodlání šestice můžu prorazit ve světě showbussinesu jako striptéři. Jeden je tlustý, druhý hubený, třetí starý... No zkrátka je to luxusní zábava jak má být. ()

VlastaFlaksa

Skvělá a opravdu vtipná komedie plná britského humoru. Hlavní hrdinové nejsou ani krásní, ani bohatí, ani stateční, ani ušlechtilý, jsou to spíš babráci a smolaři, ale nevzdávají se. ()

Fenris 13

Musel jsem si spravit chuť po shlédnutí Bez kalhot. Tohle je jiná liga. A hlavně to jsou opravdoví chlapi. Spousta momentů, které člověku zůstanou v paměti, nejvíc asi nábor nových členů "Tančit neumíte. Tak co vlastně máte?" nebo taneční scéna na pracáku. Dámy, na tohle se podívejte! ()

joelly01

"Baby take off your coat.... reaaaaaaal slowwwwww" Vtipna komedie s charismatickym panem Robertem. Fakt. Vtipna komedie. To se ted v posledni dobe taky vidi malokdy. No, ja na tom byla v kine asi pred sto lety, ale uz tehdy se mi to strasne libilo, ted po dekade jsem si dala repete a libilo se mi to zrovna tak. ()

TonyStark

Místy vtipné, místy hořké vyprávění o chlápcích bez práce a bez peněz. Každý z nich musí řešit nějaká ta svá životní svinstva, která jsou s tím spojena. Kromě toho mají ještě jedno společné - nehodili flintu do žita a mají co ukázat. A také,že to ukážou! Britský humor se vším všudy a navíc skvěle zahrané. ()

frxXx

Milý film, ktorý človek neľutuje že si pozrel. Oceňujem, že napriek erotickej téme sa vyhol sileným oplzlým žartom ako to býva zvykom v obdobných amerických komédiách. Ale asi aj ľahko zabudnuteľný takže sa mi ťažko dávajú 4*. ()

ostravak30

První celovečerák režiséra i scénáristy a hned takhle úspěšný. Komedie tak trochu blízká nám Ostravákům si mě získala. Protože i zde stojí město především na průmyslu a bez něj tátové od rodin a pracanti v podstatě nemají do čeho píchnout. Problémy průmyslových částí Anglie tak byly odhaleny také do naha. Tvůrci ale nesklouzli k podbízivé a lascivní trapnosti, ale udrželi laťku. Trochu sociální drama s typickým britským humorem, na které se vlastně mohou dívat i děti a neutrpí a kterému porozumí v hodně částech Evropy. Zároveň to ale otevírá otázku právě pro mnoho průmyslových zemí a jejich části co dál. Co dál s lidmi, co dvacet a více let dělali jasně danou práci a pro které je nový svět až moc nový. A jak to zatím vypadá, Evropa se s tím neumí vypořádat ani dnes po více než 20-ti letech od natočení. ()

Mr.Lojza

Jeden z nejlepších britských filmů co jsem viděl. Výborné obsazení téhle komedie se opravdu povedlo a navíc hudba byla oceněna Oscarem a to už o něčem vypovídá. ()

Stanmi

Do naha! je britská sociální komedie, kde se šestka nezaměstnaných chlapů z Sheffieldu rozhodne vydělat pár peněz tím, že se stanou striptérskou skupinou, i když nejsou svalovci a ani tanečníci.. .Režíjní debut Petera Cattaneoa, který si za tento kousek vysloužil i nominaci na Oscara není rozhodně žádná řehtanda, ale film, který je místy drama, místy komedie, kde fórky jsou víceméně jen na úsměv, ale má to originální téma, solidní obsazení, kterému vévodí Robert Carlyle s Tomem Wilkinsonem, ale příjemným překvapením byl také Mark Addy, (ale ani ostatní striptéři i přes menší prostor svým hereckých výkonem rozhodně neurazí) a snímek nepostrádá tu správnou (i když klasickou) gradaci a nesmím zapomenout také na povedený soundtrack. Do naha! je tak nadmíru sympatický počin, kde se pod lacinou slupkou očekávané nahoty skrývá poctivý film. ()

gotham

Ten námět mi moc přitažlivý nepřipadal, ale Do naha předcházela velmi dobrá pověst a navíc anglický humor je mi blízký, tak jsem to zkusil. Musím říct že místy je to slabší, ale celkově je to taková pohodová oddychovka, i když je to spíš černá komedie, protože prostředí a situace hlavních postav vůbec komická není. Vynikající jsou jak známé hvězdy Wilkinson a Carlyle, tak i pro mě neznámý Paul Barber, který si zahrál ,,Koně" :-) 70% ()

ESNYR

Ne příliš zdařilá komedie, ve které je málo humoru. Hlavní hrdinové, jsou v celém filmu docela nesympatická parta. ()

Pajela

Perfekt! Ještě ze jsem dneska chtela ponocovat a prima max tuhle komedii nabidla... Uz se těším, az si to pustim v originale. Ale i s dabingem to byla super podivana. Mili herci, ubihalo to, místy nebyl jen usmev, ale i hlasity smich... Proste miluju britský humor a vse, co k němu patri... ()

Defilmator

U tohoto filmu si člověk opravdu odpočine, jednoduchý příběh, zábavná forma, zároveň vše svižně běží, všechno fungovalo výborně. Leckoho by toto téma mohlo odradit, i já jsem měl pochybnosti, ale ve výsledku jsem byl velice mile překvapen a pobaven. ()

Salus

Trochu zavádějící bylo prezentování filmu jako komedie, protože je to velmi hořká komedie. Ale na shlédnutí příjemné. ()

Elemmírë

Tenhle film opravdu mile překvapil ! Parta dělníků kteří se vrhnou do světa striptízu byla pefektní. A nezapomenu na taneční kreace ve frontě při vybírání výplaty.. ()

Zemřel herec Tom Wilkinson

Zemřel herec Tom Wilkinson