Šest nezaměstnaných ocelářů sedí v čekárně na pracáku a přemýšlí, jak vydělat peníze. Jó, ti tanečníci, co se tady svlékali minulý týden do plavek, ti jsou teda za vodou. A proč bychom to nezkusili taky? Ne jen tak ledajaké představení, opravdový striptýz - Do naha! Je fakt, že v partě není nikdo moc hezkej. Někteří z nás jsou trochu při těle, máme chatrné zdraví, jeden se pokusil o sebevraždu a dalšímu manželka otloukla o hlavu sádrového trpaslíka. Vlastně tím už nemůžeme zas tak moc ztratit! (Bonton Home Video)

PALINO

DO NAHA! sa môže pochváliť kvalitným britským humorom i šmrncom a u nás v Bratislave sa tento príbeh dokonca dostal aj na divadelné dosky, takže niet pochýb o jeho kvalite. Herci (zvlášť Tom Wilkinson a Robert Carlyle) svoje smoliarske postavy zahrali vynikajúco a tak nemáme problém fandiť im až do konca. Z hľadiska komediálneho žánru predstavuje film príjemné osvieženie. ()

Michelle75

Takový netradiční pánský striptýz pro chlapy, no já vím, že ne, ale pánové se u tohoto filmu baví víc než dámy. A když se baví páni, "baví se i dámy. :o)). ()

Zagros

Zoufalí muži dělají zoufalé věci. Když jste chlap v Británii a zavřou vám továrnu a vy nemáte jak vydělat peníze, uchýlíte se i k těm nejméně pravděpodobným možnostem a půjdete třeba do… do naha! Navzdory tématu to není ani trapné ani vulgární, ale překvapivě zábavné. Povedlo se i obsazení, kdy jsem to těm chlapům docela věřil. Film je podbarvený fajn hudbou a díky tomu všemu vznikla příjemná komedie, ve které lehce prosvítá i ten sociální kontext. ()

Tery16

Tahle komedie mě mile překvapila. Vsadím se, že kdyby něco takového natočili Američani, vznikl by film plný vulgarit a trapných vtipů. Naštěstí je ale komedie Do naha! z hlav britských filmařů, takže se u toho skvěle pobavíte a trapné chvilky nenastanou. Navíc pochopíte, že to vlastně není film o striptérech, ale film o pár chlápcích na mizině, kteří se snaží nějak přijít k penězům. Dávám plný počet. ()

Lookass

The full monty je ďalším filmom z rady sviežich (cca 85min) britských komédií, ktoré stavajú na koncepte, ktorý sa v minulosti už viackrát osvedčil (m.i. Alan Parker a jeho The Commitments) Tvorcovia dokázali látku obohatiť sviežim humorom, pridali sociálny a rodičovský kontext - výsledkom je príjemná komédia s niekoľkými nezabudnuteľnými scénami. BTW - keď budem nezamestnaný, už mi je jasné, ako si začnem zarábať na živobytie.. ()

cab

Originalni a vtipna britska komedie, kde se rozhodnou si mistni nezamestnani pantatove prividelat netradicnim zpusobem, jez se nejprve zda byt za hranici jejich dustojnosti. 60% ()

Bohemák

Po těch nažehlených a hladce oholených Grantech a jiných "typických" Britech opravdu osvěžující a syrová podívaná na život v Anglii (nezaměstnanost, zoufalství). ()

Hanys_

Britská pohodovka, která těží z dost povedeného námětu a neskutečně vychytanému obsazení v čele s dnes už s hvězdami Carlylem a Wilkinsonem....7/10 ()

Paity

Na Evropu nadprůměrná komedie o tom, jak si parta budižkničemů řekne, že bude vydělávat tím, že si svlékne kaťata. ()

Bafo

Pekna anglicka komedie ktera mi tak nak utkvela v hlave predevsim diky skvele postave herce ktery umi behat po stenach "V tom filmu to bylo lehci" tudle hlasku si pamatuju ikdyz sem to videl tak 6 let zpatky... Ne li vic...:) ()

DannyBoy80

Bavil jsem se dobře a to je to co od komedie čekám. Mrzí mě uřízlý konec, nastavil bych tak 5 minut k zakončení osudů postav a jejich blízkých. Jinak Carlyle je docela dobrý univerzální herec. ()

Wishkah

Jedna z nejupřímnějších komedií, jaké sem kdy viděl. Obsahuje to všechny různé druhy komediálních klišé, ale přitom s milou britskou bezelstností. Oni to prostě myslí upřímně. Nechtějí na tom vydělat miliardu. Chtějí jen pobavit. A to se mi sakra líbí. Navíc je to tu podpořeno skvělými hereckými výkony, zejména pánů Wilkinsona, Carlyla a Addyho, a několika skvělými scénami. Mě osobně nejvíc pobavila taneční sestava na úřadu práce:-) Jediné co mě zadrželo v udělení páté hvězdičky je fakt, že tenhle film chtěl mít i jakousi sociální kritiku, ale zdaleka ji nedotáhl do konce. Nicméně i tak jedna z mých top komedií ()

Yardie

Velice povedený snímek. Je to mix komedie a sociální sondy do zchudlého města bez perspektivy a života místních lidí. A tyto dva póly se velice dobře propojují a doplňují. Opravdu byla radost sledovat partičku postarších průměrných chlápků, kteří trénují tanec. Ve filmu je spousta vtipných situací a hlášek a občas nějaká ta věc na zamyšlení. Nicméně vtipná a zábavná část má převahu. Koukalo se na to fakt dobře. A finální číslo bylo prostě dokonalé! Howgh! ()

Zemřel herec Tom Wilkinson

Zemřel herec Tom Wilkinson