Šest nezaměstnaných ocelářů sedí v čekárně na pracáku a přemýšlí, jak vydělat peníze. Jó, ti tanečníci, co se tady svlékali minulý týden do plavek, ti jsou teda za vodou. A proč bychom to nezkusili taky? Ne jen tak ledajaké představení, opravdový striptýz - Do naha! Je fakt, že v partě není nikdo moc hezkej. Někteří z nás jsou trochu při těle, máme chatrné zdraví, jeden se pokusil o sebevraždu a dalšímu manželka otloukla o hlavu sádrového trpaslíka. Vlastně tím už nemůžeme zas tak moc ztratit! (Bonton Home Video)

Lynnet

Britové tento film naprosto zbožňují! A není divu, je přesně z toho prostředí, které znají okořeněné jejich typickým humorem. Spojení komedie s tématem nezaměstnanosti a striptýzu mi přijde dost paradoxní a přijde mi, že právě tohle vážné téma komediálnost trochu brzdí, ale na druhou stranu právě proto se nejedná o lacinou šaškárnu. ()

kuře17

Tenhle film se mi dost líbil, herci předvedli dobré výkony, rozhodně lepší než sledovat nějaké podobné filmy americké produkce... ()

Umělec

Syrové, neuhlazené, ale tím opravdové... Typická britská komedie. Kdo je má rád bude móc spokojený, kdo radši bláznivé americké, tak se asi bude nudit. Já jsem byl spokojený, tohle je moje krevní skupina. 85% ()

snufec

BAFTA 3 : Nejlepší film, Herec HR: Robert Carlyle, Herec VR: Tom Wilkinson a 8 nominací: Britský film, Režie, Herec VR: Mark Addy, Herečka VR: Lesley Sharp, Hudba, Střih, Zvuk, Originální scénář ()

voltamper

Film o tom, čo všetko musia niekedy ľudia urobiť, aby sa predrali životom. Je to zobrazené láskavo, vtipne, neprikrášlene, na nič sa to nehrá. Myslím, že film dokáže úplne oceniť iba niekto, kto osobne pozná anlgický (alebo jemu podobný) životný štýl a myslenie bežných ľudí. Netreba v tom hľadať to, čo tam nie je a v takom prípade je to veľmi príjemne strávený čas. 71%. ()

hostinka

Film, který mně spolehlivě zlepší náladu! Sympatická, lehce nesourodá partička chlapíků, kteří by se za normálních okolností možná ani nepotkali. Teď ale potřebují prachy a co na tom, že si je chtějí vydělat právě striptýzem. Skvělé gagy a úžasné hlášky typu: "ty bys mě fakt přejel? to jsi teda fakt kámoš!" mě pokaždé dostanou. A závěrečná scéna s úžasnou muzikou Joe Cockera nemá chybu. ()

Alpha69

Takový milý film na nedělní večer. Není to přímo komediální, spíše to má několik úsměvných scén (moje oblíbená je jak stojí všichni ve frontě). Jediné co mě rozhodilo bylo konec - nemám ráda když se nedovím, jestli postavy vyřešily to co vlastně vyřešit chtěly... Ale rozhodně stojí za to. ()

Loooba

Anglánskej humor na plný prdy! Celkem vážný téma chlápků na pokraji společnosti, kteří pendlují mezi pracákem a šroťákem, kam vozí svoje úlovky, aby si mohli koupit kus žvance. A potom super nápad, jak z nadržených ženských, který chtějí vidět pořádný chlapáky, dostat nějaký ty libry! Co na tom, že jsou to rachytičtí a nebo naopak vypasení pupci ... ()

vikiii

Povedená britská komedie se sympaticky nesympatickými herci. Fajn provedení, příjemě vtipné a opakuji - britské. Ovšem živé Hole dupy Národního divadla Moravskoslezského si zaslouží i pátou hvězdu! Do naha! - 80% ()

Rathe

Hořkosladká britská komedie. Přesně takovéhle britské komedie jsou úplně nejlepší. Skvěle jsem se bavil. A celý ten pytel zábavy je zamotaný v docela odvážném tématu - striptérství. Herecké výkony naprosto pozoruhodné a odvážné.Kdepak, tohle je úplně něco jiného než sladké americké "komedie". ()

failik

Úžasný příběh o přátelství podbarvený nádhernou muzikou a plný sympatických postav. Parádně zahraná a napsaná drama komedie, která jen těžko najde konkurenci. "He's fat, you're thin, and you're both fucking ugly." ()

Sejkorka

Slušná v podstatě tragikomedie. Sheffield , perla ocelářského průmyslu - jak o tom pojednává úvodní dokument. O 25 let později je vše jinak a z perly se stalo smutné město plné nezaměstnaných. Vyřešit to založením stripýzového sextetu není snadný úkol... V toporném striptýzovém tanci jde více než o odhalování jejich těla o odhalování jejich nitra. Nahota, kolem níž se celý děj zdánlivě točí, tak zcela ztrácí svůj erotický náboj.. ()

Zemřel herec Tom Wilkinson

Zemřel herec Tom Wilkinson