Mike je jedenatřicetiletý muž, který přes den pracuje jako pokrývač, vyrábí originální nábytek, čímž by se chtěl živit naplno, a po nocích se stává vášnivým snem všech dam. Má přezdívku Magic Mike a je hvězdou striptérského klubu Xquisite. Čím víc ho dámy milují, tím víc peněz utratí a tím šťastnější je majitel klubu Dallas. Jednoho dne během obvyklé šichty na střeše potká Mike devatenáctiletého Adama, který se poflakuje od jedné nekvalifikované práce ke druhé, a vezme ho s sebou do klubu. Odhalí v mladíkovi striptérský talent a ujme se ho. Hned první večer, když do klubu nastoupí jako pomocná síla, se však Adam objeví i na pódiu, protože jeden ze striptérů přebral a nemůže vystupovat. A má obrovský úspěch. Adam dostane přezdívku Kid a má náhle spoustu peněz i sexu. Mike začne považovat Adama za svého mladšího bratra a mimo jiné se také pozná s Kidovou sestrou Brooke, do které se na první pohled zamiluje. Brook žije svůj život přesně tak, jak se to všem spořádaným občanům společnosti líbí. Pracuje ve zdravotnictví, vzorně se stará o svůj dům i o svého bratra. A Mike si najednou uvědomí, že se svým životem striptéra není zas tak spokojený, jak si namlouval... (TV Prima)

sedm.1

Steven Soderbergh je patlal matlal, kterému se na začátku tvůrčí kariéry sice podařilo párkrát docela slušně zabodovat, ovšem co tento popleta točí tak zhruba posledních deset let, to je o nervy. Jak totiž dokáže domrvit ty skvělé, originální a nápadité scénáře, které se mu dostávají do jeho rádobyuměleckých pařátků, to mě vážně vytáčí. Zprasil Zkrat, zprasil Nákazu, zprasil Vedlejší účinky, a nyní zprasil i Bez kalhot, kdy by si jinak jen tak mimochodem zasloužil opět pořádnou ránu distribuční překladatel filmu, fakt pitomec na konec. Ale skutečně jen snad málokdo dokáže točit tak nevýrazně, nudně a nezajímavě, jako právě Soderbergh, což je zde vidět v plné parádě. Magic Mike totiž disponoval neotřelým a výrazným prostředím, zajímavými postavami a především různými možnostmi, jak z toho vytřískat celkově slušnou jízdu, a to dokonce i v jakémkoliv žánrovém ohledu, tolik možností jsem přesvědčen, že původní scénář nabízel, ale né, pan režisér ho podal divákům opět po svém, tedy jako nicneříkající a hlavně nefunkční a nepůsobivou nudu, prakticky bez zápletky, bez emocí, bez života. Navíc mi přišlo, že z pana Soderbergha byli asi otrávení i herci, neboť jejich výkony musím vesměs označit za slabé, nevýrazné a především nepřesvědčivé. Magic Mike je tak zkrátka film, jehož vyznění považuji za naprosto zbytečnou podívanou, prostě fakt o ničem. ()

Michelle75

Říkala jsem si, že bude lepší, když na to půjdeme dvě baby, ale to vykulené a celý film potichu jsem nebyla já a tak si myslím, že i tenhle film může být pro pány ...zábava,jelikož dvě dámy se bavily každá úplně jinak. Takže herecky docela slušně obsazená komedie. Partička těžce vymakaných těl, kde se originalitě meze nekladou, pořád je to však vkusné a bez křeče.Matthew McConaughey je božský a hrál tak skvěle,až si říkám, že hrál sám sebe,ale ten hlas, ten už snad nechci nikdy slyšet. Channing opět uplatnil své pohybové nadání a ukázal, že hraní ho nepotakalo jen tak náhodou, tak už tomu věřte!!! Občas nuda a obšas správňáctví, no jo,ale s vkusem-podruhé :). Fajn titulky s fajn hudbou na závěr. ()

Bobek15

Rozpočet $7miliónov, celosvetové tržby $163,000,000?!? Hm, čo dodať? Takto skrátka funguje prvoplán, takto sa robí biznis (a nie seriózna filmárčina)! ()

Seti

O dost méně gay, než jsem předpokládal, a navzdory nevýraznému a ne zcela uspokojivému zakončení, jsem si tuhle Soderberghovu sondu do striptérské komunity docela užil. Nejvíc mě však překvapilo jedno z největších dřev Holywoodu Channing Tatum, který si ode mě většinou vysloužil jen posměch, jelikož byl až překvapivě v pohodě a role svlékajícího se Mikea mu sedla náramně (je pravda, že to měl tentokrát o něco snazší, protože cenu pro největší neumětelské prkno na place získal s přehledem nulák Alex Pettyfer). Vše pak dozoruje stripmentor McConaughey, jež v Mikeovi znovu rázně kopl do vrtule své skomírající kariéry. S klidem v srdci tak můžu Magic Mikea doporučit ke zkoušce i heterosexuální pánské části diváctva. ()

Kanca

Na tenhle film musíte jít absolutně bez nějakýho očekávání a pak vás nemůže zklamat. Děj není nějak převratný a už od začátku vlastně tušíte, jak to dopadne, ale proč si někdy nezajít na takovou oddechovku, u který nemusíte přemýšlet, ale jen se dívat? A že je teda na co se dívat!!! ;) V závěru vlastně ani nechcete, aby ten film skončil! :)) ()

Hanys_

Stokrát viděná pohádka o tom, kterak chudý kluk k penězům a holkám přišel a jeho mentor ke klukově ségře. Soderbergh tomuhle filmu přidává sice dost navíc, ale upřímně ten scénář je tak předvídatelný a v dramatické rovině nezáživný, že i přes spoustu pozitiv je to pořád jen lepší průměr. PS - Tatum definitivně shazuje auru neschopného kopyta a i díky výbornému čichu na projekty se v mých očích posunul o notný kus nahoru. 6.5/10 ()

thorewi

Chatum a McConaughey dobrý, ale ostatní chvílemi přehrávali jak sviň (včetně Pettyfera). I tak se jedná o celkem pohodový snímek. ()

Rapikk

Celkově jde o docela příjemný odpočinkový film, ale chyběl mi tam náznak jakéhokoliv příběhu. Na druhou stranu mi udělala radost topless Olivia Munn a můj oblíbenec Matthew McConaughey, ačkoliv k němu se víc hodí role právníka nebo manažera než striptéra. Plus je třeba vypíchnout, že ačkoliv se zde vyskytuje polonahých chlapů až až, stejně film není tak teplý jako Twilight. ()

Ilhan

Říkal jsem si: Typická tříhvězdičková záležitost. Pak jsem si ale uvědomil, že celý ten film je vlastně celkově o hovně a dal by se celý nacpat do 30 minut a nijak by mu to neuškodilo. Jediné co za to stálo byl úvodní McConaugheyho monolog, jinak nic zajímavého. ()

bloodline

V nejedných nohavičkách by hygrometer prekročil kritickú hranicu merateľnej vlhkosti, ale ani takéto huncúctvo nezachráni Magic Mike od pokarhania filmovou radou mladších (Ave Ja!). Kamerovo zvládnutý Soderbergh s priemernou réžiou si tento počin, na rozdiel od fanúšičiek sporo odetých chlapcov, môže zastrčiť za slipy. Hŕstka obstojných momentov a stále sa zlepšujúci McConaughey nezachraňuje tak efektno-efektívne ako Baywatch. Zlatý klinec všetkému pribíja nejasná definícia žánrovej línie, z ktorej vyvstáva častokrát narážka na finálny smer deja, čo je, žiaľ, deklaráciou reality a sklamania, že filmový trhák a.k.a. Chippendales sa nekoná... ()

DannyBoy80

MINIKINOKavárna Ostrava, 12.7.2012: Začátek filmu byl na 4* mělo to švih i humor a já jsem se bavil. Postupem času byly k vidění další a další striptérské čísla a nic moc se neřešil, humoru ubylo. V závěru se to začlo točit na místě. Takže celkově za 3*. Herecky rovněž docela průměrné, trochu vyčnívá snaživý Tatum a šílený McConaughey. ()

LxLuthor

McConaughey a Tatumove pohybové kreácie to chvalabohu celé zachránili pred zaradením medzi obyčajné americké bonbóny. Alex Pettyfer nám konečne dospel a Soderbergh so sebou môže byť maximálne spokojný. ()

barcaacrab

S odstupem času vážně musím dát dvě hvězdy. Nečekala jsem žádný zázrak, ale tohle? Těla mají hezký, ale celému filmu chyběla jiskra. Alespoň toho tance tam mohlo být víc. Ale možná je dobře, že nebylo, Channing Tatum by nemohl v tomhle filmu předvést více než otírání rozkroku o podlahu, to už by asi nebylo tak strašně sexy. ()

Sufferer

A prečo nie!? Je potrebné brať na zreteľ, že Magic Mike nie je čiernobielou kabaretnou zábavkou, kde sú postavy prezentované iba ako kusy mäsa, ktoré zo seba zhadzujú časti odevu, ale ako ľudské bytosti, ktoré sa potykajú s každodennými problémami, pričom majú jasný charakterový náčrt. Nie je tajomstvom, že príbeh čerpá inšpiráciu z “vlastných radov“, čo dodáva príbehu osobitné kúzlo, jednak z každého pohybu či záberu je cítiť ako si to Channing Tatum a spol. (zvlášť harcovník McConaughey) náramné užívajú, a jednak mu tento rok ide karta. Plus striptízové čísla majú iskru a stopro rozpália lýtka nežnejšiemu pohlaviu. ()

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

Channing Tatum a David Leitch spojí síly

26.11.2022

Zatímco fanoušci, respektive spíš fanynky herce Channinga Tatuma (Loganovi parťáci) netrpělivě vyhlíží očekávaný třetí díl série Magic Mike v češtině známé jako Bez kalhot, server Deadline nyní… (více)

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

30.11.2021

Třetí snímek ze striptérské série Bez kalhot je oficiálně na cestě. Zprávu potvrdili režisér Steven Soderbergh (Nákaza, Dannyho parťáci) spolu s hlavní hvězdou filmu Channingem Tatumem (21 Jump… (více)

Channing Tatum opět Bez kalhot

Channing Tatum opět Bez kalhot

01.04.2014

O pokračování předloňského hitu Magic Mike (u nás jako Bez kalhot) se spekuluje už řadu měsíců. Sedmimiliónový nezávislák s Channingem Tatumem (Útok na Bílý dům, 21 Jump Street), který velmi volně… (více)