Příběh nadaného choreografa, jehož profesní i osobní obsese přivedly do záhuby. Muzikál z dílny slavného broadwayského choreografa a režiséra Boba Fosseho je inspirován jeho vlastními zkušenostmi. Ředitel divadla a choreograf Joe Gideon (Roy Scheider) se snaží najít rovnováhu mezi prací na svém nejnovějším broadwayském muzikálu a stříháním hollywoodského filmu, který režíroval. Je to workoholik, kouří jednu cigaretu za druhou a stejně rychle střídá i tanečnice ve své posteli. Bez denní dávky Vivaldiho, očních kapek, aspirinu, Dexedrinu a sexu by nedokázal udržet krok s tou největší "show" ze všech – vlastním životem. Přítelkyně Katie, bývalá manželka Audrey i dcera Michelle se ho snaží udržet nad propastí. Pro jeho vyčerpané tělo a stresem oslabené srdce je však už příliš pozdě. (HBO GO)

Zagros

All that jazz je přesně filmem, který to má u mě hned od začátku těžké. Jde částečně o hudební film a trochu i o muzikál, tedy dva žánry, které mě většinou nebaví. Za druhé - příběh je z prostředí amerického showbyznysu. Ten ve většině případů považuju za stupidní a povrchní. Umí jen, pro mě velmi nezábavnou formou, ukazovat trapný humor a naleštěnou a blyštivou show za každou cenu. K tomu je ještě hlavní postava požitkářský děvkař, kterému není nic svaté. Před startem film snad nemohl mít horší vyhlídky. Sám jsem velmi překvapený, že mě bavil a nakonec se mi líbil. Je to především díky Royi Schneiderovi, ten zahrál hlavní postavu velmi přesvědčivě a především skvěle. Ač bych se s ním v životních názorech povětšinou rozcházel, nakonec jsem mu fandil. Jeho životní postoj a neutuchající zápal byl svým způsobem obdivuhodný. Vždycky rád pozoruji lidi, kteří se našli v tom, co dělají a mnohdy tomu doslova obětují svůj život v tom nejlepším slova smyslu. Pak nevadí, že jde i o tak přízemní věc jako americký showbyznys. Tvůrci k němu navíc přistoupili mnohdy velmi kriticky, nikoho nešetřili a dobře si byli vědomi, že jde jen o povrchové pozlátko a jediným skutečným důvodem to dělat dobře, jsou prachy. Za ten autentický vhled za kulisy, za elán hlavní postavy, za pozitivní vyznění snímku a nakonec i za některá hudební čísla dávám i tu čtvrtou hvězdu a to je v rámci daného žánru co říct. ()

wosho

Pro mě jednoznečně nejlepší filmový muzikál, který kdy byl natočen. Nejen, že má skvělý hudební doprovod. To co jej tak vyzdvihuje je jeho příběh a jeho zpracování. Bob Fosse byl géniem, který svůj život i svou budoucnost zachytil pro všechny na tomto díle. Vřele všem doporučuji. ()

Lionheart

Nečekal jsem, že mě může tak "povrchně" morbidní muzikál tak dojmout. Skvělý Schneider, Fosse, atd., atd. ........... nemám slov. ()

Rozjimatel

Hoci mám muzikály vo všeobecnosti rád, existuje kategória muzikálov, ktorú príliš neobľubujem. Ide o muzikály, ktorých nosná téma je pokleslá zábava, šoubiznis v tom najhoršom zmysle slova (patria sem Kabaret, Chicago, Moulin Rouge! a ďalšie podobné muzikály). A do tejto kategórie žiaľ spadá aj All That Jazz, čo je škoda, lebo inak disponuje nespochybniteľnými kvalitami. V prvom rade ide o herecké predstavenie Roya Scheidera, ktorý skvelým spôsobom stvárnil popredného predstaviteľa šoubiznisu Joea Gideona, privádzaného svojim pracovným tempom a životným štýlom postupne do záhuby. Páčilo sa mi aj vykreslenie vzťahov Joea so ženami jeho života, najmä krásneho vzťahu s dcérou. Ďalšou veľkou kvalitou filmu je to, ako pôsobivým umeleckým spôsobom stvárňuje prelínanie sa reality a sna. Aj napriek všetkým týmto kvalitám, hlavne keď uvážim, že hudba nie je nijako oslnivá, nemôžem ísť s hodnotením vyššie ako na 3 hviezdičky. ()

Mikino00

Vůbec mě to neoslovilo, dějově je to nezajímavé, muzikálová čísla mě nenadchla. Jedno velké zklamání. Hraje to na divákovy city poněkud uměle a nepůsobí to. ()

Oralfabet

Přestože jsem k Fossemu před shlédnutím neměl víceméně žádný vztah, tohle bylo zdrcující, srdcervoucí a absolutně fantastický. Roye Scheidera jsem předtím myslím viděl jen v Čelistech a totálně mi tady vyrazil dech. Jo a Leland Palmer je supr herečka a jmenuje se stejně jako táta Laury Palmerové v Twin Peaks. So that's pretty cool. 10/10 ()

Klajnik

All That Jazz vypráví o režisérovi/choreografovi baletu, který zápolí se svým dílem, svými vztahy i zdravím. Je to samozřejmě autobiograficky laděná, protože Bob Fosse, který byl choreografem, režisérem a tanečníkem, do filmu otiskl sám sebe, své vlastní zkušenosti a prožívání. Protagonista, kterého dokonale ztvárnil Roy Scheider, čím dál tím víc připomíná zmačkanou krabičku od cigaret a film má jedno z to nejlepších rozlučkové finále, jaké kdy z kinematografie vzešlo. Ačkoliv se ATZ kategorizuje jako muzikál, tak zde postavy nezačínají tančit uprostřed silnice. Zde jsou hudební čísla zakomponována přirozeněji, protože jsou součástí děje, součástí toho muzikálu, který protagonista režíruje. Mě ovšem baví i to, jak film sestříhám, protože objektivní realita je prostřihána scénami, které nějak znázorňují jeho vnitřní stavy. Film to činí umělecky výraznější a vlastně je na tom postavené i celé to finále. ()

phamphi

What's goin' on here? - Never mind. You'll find out. - Couldn't I be doin' somethin'? - Just turn off the lights when we tell you. - Turn on the phonograph when we tell you. - Yes, ma'am. Oh, no, don't... - Where'd you get those hats? - Not tellin' ya. That's for us to know and for you to find out. ()

vojo

"V opustenej šatni do ktorej sa dobíjala tlmená hudba z javiska bol ešte cítiť pot. Bob Fosse sa pozrel do zrkadla, vypustil naň dym cigarety a uvidel svoj neodvratný koniec. Srdce mu išlo vyskočiť z hrude..."Jedna z najosobnejších spovedí akú som kedy videl. ()

Rami

Tohle muzikálové drama prostě miluju. Má neskutečný náboj, skvělou choreografii všech tanečních a hudebních vložek. Výkony herců perfektně utvářejí tu správnou atmosféru životní show. Dle mého to je nejlepší role Roye Scheidera. Navíc finálová píseň je nezapomenutelná, dechberoucí, dokonalá. Nemůžu jinak než 5 hvězdiček (93%). ()

Wolvie

Režijně jistější,divácky vděčnější a propracovanější než Kabaret,tohle je Fosseovo vrcholné dílo,dal do něj totiž duši. ()

Akana

Život je show a show je život. V tomhle filmu se geniálně propojuje vážné a rozmarné, je vrstevnatý, nejednoznačný a přitom přesně zacílený. A taky výborně, odvážně natočený. Lahůdka. A jestli někdo nemá rád broadwayské muzikály, v tomhle případě na to snadno zapomene. ()

Miki68

Lehce depresívní zpověď muzikálového tvůrce s výbornou hudbou a skvělou choreografií tanečních scén. Roy Schneider je uhrančivý ve snaze ukázat jak destruktivní mohou být tvůrčí muka. Vše zahaleno psychedelickou mlhou v předtuše neodvratného konce. Ten film mě dostal. ()

FILMAAR84

Ke konci jsem měl slzy v očích, ovšem ne vyloženě kvůli emocím nebo tak. Jenom mě při myšlence, že se se mnou mé tři ženy v životě loučí s širokým úsměvem na tváři a se vší pompézností k tomu, mrazí. Ten kontrast odcházení a taneční show je až překvapivě působivý, zároveň krásně reflektuje Joeovu tendenci dělat vše ve velkém stylu. ()