Tvůrčí tým televizního fenoménu, úspěšného seriálu The Inbetweeners, se vrací s celovečerním snímkem Přizdis*áči, aby ukázal, co se stane, když se čtveřice mladíků vypraví na dovolenou bez svých rodičů, bez učitelů, bez peněz a s velmi malou šancí na to, že by dovolenou mohli strávit v dámské společnosti. Život dospívajícího člověka definuje celá řada významných událostí, od první návštěvy restauračního zařízení až po první nesmělé a neohrabané doteky, a vysoko na žebříčku těchto životních zážitků je pochopitelně první dovolená v zahraničí bez doprovodu rodičů. A protože se jejich dny působení v Rudge Park Comprehensive chýlí ke konci, rozhodnou se Will, Simon, Jay a Neil, známí též jako „přizdis*áči“, že se na takovou potenciálně přelomovou cestu vypraví. Cílem jejich cesty je populární krétské město Malia, pověstné svými nočními kluby. (oficiální text distributora)

Bezda22

To je nářez. Seriál neznám. Což, asi po tomhle filmu rychle napravim. Protože jestli je lepší než ten film, tak to musí bejt hrozně vostrý. Je to sice takovej jednoduchej a jasnej scénář. Ale fakt to pobaví. A je to snad jedinej film, kterej umí v tomhle stylu zkazit romantickou chvilku. Takový prcičky z Velký Británie, ale fakt dobrý. Sice na můj vzkus málo odhalenejch prsou a hodně odhalenejch šulínů, ale dá se to. Na tomhle ten film nestaví. 65% ()

Looka

40% nakonec docela zklamání, pár vtipných hlášek a hromada rádoby pouček pro opravdové přizdisráče. ()

ANTYCHRYST

Seriál jsem neviděl..ale tahle partička tragédů je celkem vtipná:) klasická oldskůlová Usa komedie :) fekalni humor, chlast , párty a čubky :) 75% ()

Unka

Byla jsem mile překvapená. Velmi vtipné, velmi dobře zahrané a místy nečekaně cituplné (čili dojemné) - a to si člověk myslí, že ho 4 puberťáci budou spíš znechucovat. Svěží film, který jasně nezapře svůj britský původ. Nekorektní humor, neoukoukaní herci a herečky, vtipná britská angličtina... a super české titulky. Mám pokračovat? Pro mě jeden z nejlepších filmů roku, na který se ráda ještě několikrát znovu kouknu. Proto mu ráda dám 5 hvězd, ať mu zvýším skóre .-) ()

arbeit

Partia angličanov na dovolenke v grécku...a predsa je z toho americká teen komédia. Slabšie ako seriál a hlavne hlavne plné rôznych klišé. ()

uodevr

"I stopped believing in god when I realised it was just "dog" backwards." Dokonale obyčejná teen shag komedie, která docela často úspěšně tou Británií páchne, ale vesměs na ní opravdu není nic, co by jí jinak udržovalo nad studnou průměrnosti (pun intended). Je fakt, že během posledních plus mínus dvaceti minut jsem se smál dokonce i hlasitě, a taková roztomilá nerdí láska je vždycky fajn na pohled, ale i tak jsou přizdisráči celkově velmi lehce zapomenutelným snímkem. Vlastně si už teď nepamatuju, jak přesně to začínalo, a to jsem to právě dokoukal. O.o ()

JohnnyBoy

Dal bych čtyři, protože to vlastně nepřináší nic nového, ale....atmosféra řeckého letoviska je tak dokonale odpudivá a všechny radovánky tak neskutečně trapně realistické, že musím nakonec přihodit jednu hvězdu navíc. Díky tvůrcům této série, že ani ve vratkých vodách celovečerní stopáže neztratili květinku. PS: Odpad dávám distributorům za naprosto dementní český název. ()

Muzaffer

Je to neoriginální, předvídatelné, o dost slabší než první 2 série seriálu, ale fanoušci teenagerovských komedií se i tak solidně pobaví... ()

angel.CZ

Docela jsem se těšil na tenhle filmek když se mi dostal doruky a ještě když jsem se kouknul na CSFD že má 61%. Po půl hodině jsem si říkal proč ?? Nedozvěděl jsem se, asi to zde hodnotily lidé co opravdu moc komedii neviděli. Tohle se dá považovat jen jako situační komedie a to ještě velmi slabá. Jediné slovo co tenhle výtvor vystihuje je ,,trapnost´´ , jen né tak velká jako v klubu sráču, tam to bylo trapnější a srandovnější. Tudíž jsem dokoukal do konce a už budu velmi rád když neuvidím znova 15% ()

boumik

Kamarádi Will,Simon,Jay a Neil mají problém -nedaří se jim najit pořádné holky na sex, protože jsou totálně nevýrazní. Aby situaci změnili, vyráží na dovolenou na Kretu,kde mají v planu sbalit ty největší kočky. Taková je ve zkratce zápletka britské komedie, která originalitou sice neoslni,v tom případě to ale vůbec nevadí. HLAVNI hrdinové se totiž cely film pečlivě starají o to, aby bránice diváku nezůstali ani sekundu v klidu. Na zlepšeni nálady je tento kousek jako dělaný ()

McMastamind

Ne, vážně, je to fakt prdel! Když už si myslíte, že ti čtyři kriplíci nemůžou vymyslet nic, co by je víc ztrapnilo, tak nakonec přijdou s něčím velkolepým, aby vám změnili názor. Jako třeba tím, když se jednomu z hochů vydaří perfektní šipka z výšky přes 3 metry (je to vejška) aby se následně málem utopil po padesáti metrech souvislého plavání. Jestli je seriál alespoň z poloviny tak dobrý, tak ho hodlám shlédnout během příštího měsíce. ()

1mara2

Dobře, o tom, že je seriál lepší, se nemusíme bavit. Tam si mě všechni ti kokoti ze střední získali neuvěřitelnym způsobem, což se následně projevilo i na mym hodnocení filmu, fakt jsem se nasmál. Nejpovedenější scéna je jednoznačně na první diskotéce, v závěsu je ta bazénová a "jů lájk mančester?", to mě rozsekalo nejvíc, ale dalších vtipnejch momentů je tam až až. "If people now ask me if i like football, i say yes, i do like football, but not Burnley. Burnley can fuck off." ()

Brano

Inbetweeners ako seriál patrí k mojím najobľúbenejším a preto som pokračovanie v podobe filmu rád uvítal. Veľmi vtipná teen komédia s dobrým hereckým obsadením. Pre mňa je to jedna z najlepších komédii čo som za posledné roky z tohto žánru videl, pretože už dlho ma žiadny film tak nepobavil. Stále vychádzajúce teen komédie z americkej produkcie mi natoľko znechutili tento typ žánru, že som už ani nedúfal, že sa ešte dočkám kvalitnej komédie. Britom sa podaril natočiť konečne film, ktorý sa kvalitou priblížil k legendárnym Prcičkám. ()

Xpojntman

Fakt asi nejsem na takzvanej britskej humor, nebo jsem ho tu neviděl, možná hodně málo. U některej scén se mi chtělo zvracet a to mi nějaký drobný uchylarny neva. Párkat jsem se zasmal a ženský taky byly. Z Angličanek museli vybírat i tak jsem jim to nepovedlo až tak dobře. ()

marek29

Nevím o tom, že je to pokračování seriálu. Nevidím v tom nic víc než ostrovní kopii Prciček. Nevidím v tom potenciál na cokoliv víc než nudné šedé bahno průměru, kam si tento "film" po právu zaslouží být zaškatulkován. Parodie na Stiflera, jakož i parodie na Finche nemůže zachránit ani rádobyducha povznášející odstraňování klišé - tlustý holky jsou blbý holky, nebo osahávání nahé sexy holky nesmělého panice (#neverhappen v reálu). Pohoršený poplivaný 3 hvězdy. Takhle asi ne :) ()

LukeKiller

Po skvelom, aj keď drsnom seriáli som sa potešil, že existuje aj film. Bohužiaľ scenáristom zjavne svedčí viacej 20 minútová forma a na 1,5h dobrého materiálu, ktorý bude konzistentný nemajú. Najviac ma mrzelo prudké zvýšenie fekálneho humoru, ktorý v seriáli až tak prítomný nebol. Také bristké Prci prci prcičky... Nič viac, bohužiaľ. ()

Crybaby

Prva polovica bola skvela, dost zabavna, pri druhej tempo ochablo. Ale tak ci tak premna velke prekvapenie a moje hodnotenie si to zasluzi... ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna