Tvůrčí tým televizního fenoménu, úspěšného seriálu The Inbetweeners, se vrací s celovečerním snímkem Přizdis*áči, aby ukázal, co se stane, když se čtveřice mladíků vypraví na dovolenou bez svých rodičů, bez učitelů, bez peněz a s velmi malou šancí na to, že by dovolenou mohli strávit v dámské společnosti. Život dospívajícího člověka definuje celá řada významných událostí, od první návštěvy restauračního zařízení až po první nesmělé a neohrabané doteky, a vysoko na žebříčku těchto životních zážitků je pochopitelně první dovolená v zahraničí bez doprovodu rodičů. A protože se jejich dny působení v Rudge Park Comprehensive chýlí ke konci, rozhodnou se Will, Simon, Jay a Neil, známí též jako „přizdis*áči“, že se na takovou potenciálně přelomovou cestu vypraví. Cílem jejich cesty je populární krétské město Malia, pověstné svými nočními kluby. (oficiální text distributora)

salamandrr

Myslel jsem, že tenhle humor umřel s Klubem sráčů, který měl vše korunovat a zakončit. No tak bohužel ne. Je to nechutné, trapné, většinou nevtipné... nevim, možná jsem se změnil já. Vlastěn ne, american pie reuninon mě bavilo stejně jako první díl, chyba není ve mě, ale v tomto pseudo filmu ()

Pekisan

Na anglicku komediu je to obsolutne nevtipne. A od americkych tinedzerskych trapnosti sa to lisi len tym, ze ukazali penis. Dva krat. Mna tym nepotesili. Ani ja ich nepotesim... ()

Mara97

Obvykle moc tento typ komedií nemusím, ale tohle se opravdu povedlo! Během celé stopáže nejen, že jsem se nestačil nudit, ale také mě ani nenapadlo podívat se na hodinky, což je jeden z náznaků, že se tento film velmi povedl. Kromě hodně slušného příběhu jsem se samozřejmě dočkal slušné várky vtipů, která by se vyrovnala snad Eurotripu. Inbetweeners jsou ale možná ještě lepší. Konec je sice dost předvídatelný, ale po té hodině a půl jsem to té čtveřici hrdinů hodně přál a asi by nebylo dobře, kdyby se vraceli domů tak nějak ''s prázdnou''. ()

LordMysti

Byla to komedie a jelikož nejsem suchar tak jsem se královsky bavil :). Film si na nic nehraje, od začátku až do konce se střídají hlášky s trapnejma scéna a ano, opět ten nevěřícnej úsměv co že se to vlastně zase děje! Takhle to mám rád, nehrát si na nic a jít rovnou na věc. ()

mvukotic

Prva polovica uletená v duchu seriálu, potom to už šlo s pridaným moralizovaním a vážnosťou mierne z kopca. Škoda. Tento druh primitívneho humoru (pozor, nepliesť si s americkým fekalo humorom) môžem, len ku koncu to už príliš hralo na city a to sa k Inbetweeners veľmi nehodí. Aj keď záver potešil :D. ()

eMatt

Říkal jsem si, opravdu má tento seriál na něco jako jeden a půl hodinový film? Kupodivu ano, téměř se nedočkáme žádného klišé a tedy i příběh je trochu obzvláštněný i když všichni ívme co můžeme čekat. Pár vtípků mě totálně dostalo ale většinou je to jen taková oddychovka s nadprůměrným zpracováním. 3 hvězdy, nic víc nic míň. ()

AldousSnow

Nikdy mě nenapadlo, že GOD je vlastně DOG pozpátku :D (jedna z nejkrásnějších geniálně hloupých komediálních hlášek ever). Stejně jako seriál super! ()

E lan odpad!

Neviděl jsem seriál a tento film je pro mne odstrašujícím zážitkem. Dívat se na neskutečně nesympatický týpky, trapný nechutný fórky a nepochopitelné dějové zvraty, brrr, nikdy více! ()

ER

Slabší 3 za humor, který zvládá pan účetní Fantozzi daleko lépe, než tato pubertální partička,jinak good. ()

dEst28

Viděl jsem film dřív než seriál. Teď už můžu říct, že to nedosahuje kvalit seriálu, ale řecké ostrovy pro tuhle partičku byli jak zrozené, bohužel to ale nemělo takové grády jako seriál. Místo filmu možná mělo být pokračování seriálu v minisérii 3-4 dílů na řeckých ostrovech a dopadlo by to nejspíš lépe, ale co se dá dělat. Uplný propadák to naštěstí není a až se budu někdy nudit a nebudu se chtít dívat na seriál zrovna, tak si pustím film. ()

GTS_PUNK

Bláznivá partia pošukov z výborného seriálu The Inbetweeners, sa vracia tentokrát v celovečernom filme. Ako však väčšinou býva už nešťastným zvykom, filmy nadväzujúce na dobrý seriál majú tendenciu ísť s kvalitou o značný kus dole. Bohužiaľ to musíme skonštatovať aj v tomto prípade. Mladí Angličania, trošku zaseknutí, sa po skončení školy rozhodnú vyraziť na Krétu, aby tu spoločne zažili prvú bláznivú dovolenku bez rodičov. Zo začiatku ich zúfalý pobyt možno označiť za čokoľvek iné, než dovolenku. Časom sa však všetko začne meniť a zdá sa, že sa na nich konečne usmialo šťastie. Hoci spomínaná kvalita oproti seriálu je pod jej nastavenou latkou, vidieť túto partiu na obrazovke je stále veľká zábava. A platí to aj tu. Hoci film stavia hlavne na situačnom humore, jeho veľké množstvo je skôr priemernou záležitosťou, ktoré poriadne zasiahne diváka iba v niekoľkých prípadoch, kedy ho prinúti sa naplno zasmiať. Koniec koncov, keď je priemerný humor, musí to v tomto prípade znamenať, že priemerný je celý film. To si divák všimne hneď na začiatku a v podobnom duchu sa nesie celý filmový dej. S viacerými slabšími miestami, slabšími vtipmi či dokonca viditeľnými chybami. Ako oddychová komédia vychádzajúca z veľmi kvalitného pôvodného seriálového konceptu však spĺňa účel dostatočne dobre na to, aby zabavila. Hoci sa už dosť vyhýba kontroverznejšiemu humoru, čo je skôr na škodu, s dĺžkou hodiny a pol ponúka ľahko stráviteľný príbeh, trošku jednoduchý, pomerne predvídateľný. Ale takýmto typom komédie nie je tento film ani ako prvý a určite nie ani ako posledný. Z veľkého výberu podobne ladených záležitostí možno tento počin určite zaradiť k tým lepším, možno aj vďaka známym a seriálovo osvedčeným tváram, ktorým dominuje stále zvláštne znejúci Simon Bird. Tomu skvelo asistujú jeho traja strelení kamaráti a poteší aj menšia rola, ktorú stvárnil Anthony Head. The Inbetweeners Movie je niekde "in between" aj v hodnotení. Jedná sa o príjemnú a oddychovú komédiu, založenú na overenom seriálovom humore. Hoci tu funguje menej, než by divák mohol byť zvyknutý, stále pobaví viac než množstvo iných filmov. Čo najviac sa v bare "rozbiť" a potom zbaliť nejaké miestne "fit birds", to je také anglické. Či to funguje aj naozaj, nevedno, ale v tomto prípade sa o to chlapci aspoň snažia. Diváka tým patrične zabávajú, aj keby mohli byť aj v lepšej filmovej forme. Stále sa to však počíta a komediálne sa jedná o lepší filmový priemer. ()

Bounded

Komedie, která v podstatě není zlá. Urazí hlavně tím, že nepřináší do žánru vůbec nic nového. Seriál, který si šel svou vlastní looserovskou cestou se do filmu přetavil pouze v podobě nutných čuňačinek. Ben Palmer evidentně nevyužil potenciál a fanouška seriálu ani nijak nepotěšil. Sázet na to, že zvednu publikum ze židle bořením klišé v závěru (viz plavání z jachty na břeh), když je jinak film jako teenage komedie jinými klišé zcela prošpikovaná a nereálná je krátkozraké. Minimálně postava středoškolského ředitele byla trestuhodně nevyužita. ()

myse

Jedna z četných teenagerovských komedií, kterých se za posledních 10 let vyrojila spousta. Dle mého názoru je tento snímek poměrně nepovedený, myslím, že jej autor už poněkud překombinoval, ve snaze vytvořit komediální příběh, který skončí romantickým happyendem, a to dokonce u více než jednoho hrdiny. Vtipy jsou spíše trapné než vtipné a těch dobrých se zde najde pomálu. Příběh se mi zdá nepravděpodobný, těžko uvěřitelný. Toto se prostě může jen vymyslet, ne nastat. Tento žánr by snesl nějakou renovaci, protože poslední dobou se jednotlivé teen-komedie vykrádají, opakují, a tudíž upadají. ()

DadysGirl

4 sráči, kteří mě přiměli film dokoukat jen kvůli sympatickým protějškům a britskému kouzlu... A já uvažovala o shlédnutí seriálu... Takhle tedy ne pánové... ()

vozralec

Dobrý úvodní kamerový průlet. Banda borečků se vydává lovit holky. Občasné vtipné scénky a ostré výrazy potěší. ()

TommyDiamond

Za seriálu The Inbetweeners jsem neviděl ani jeden díl a jsem za to rád. Jestli měl stejnou úroveň jako tento naprosto nudný a trapný film pohybující se na hranici odpadu, tak to potěš pánbůh! Nevím jestli si scénáristé mysleli, že takto použité vulgarismy jsou vtipné? Ale podle mého byli spíš trapné. Komedií podobného typu zde bylo už tolik, že nechápu proč se někdo do takovýchto projektu pouští? Škoda zase jsem zbytečně ztratil devadesát minut života. Celkově 15% ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna