Tvůrčí tým televizního fenoménu, úspěšného seriálu The Inbetweeners, se vrací s celovečerním snímkem Přizdis*áči, aby ukázal, co se stane, když se čtveřice mladíků vypraví na dovolenou bez svých rodičů, bez učitelů, bez peněz a s velmi malou šancí na to, že by dovolenou mohli strávit v dámské společnosti. Život dospívajícího člověka definuje celá řada významných událostí, od první návštěvy restauračního zařízení až po první nesmělé a neohrabané doteky, a vysoko na žebříčku těchto životních zážitků je pochopitelně první dovolená v zahraničí bez doprovodu rodičů. A protože se jejich dny působení v Rudge Park Comprehensive chýlí ke konci, rozhodnou se Will, Simon, Jay a Neil, známí též jako „přizdis*áči“, že se na takovou potenciálně přelomovou cestu vypraví. Cílem jejich cesty je populární krétské město Malia, pověstné svými nočními kluby. (oficiální text distributora)

Venous666

Prci Prci Prcičky po milionté, ale vtipy se opakují jako při prvním dílu. Sice nejsem fanda tohodle žánru, ale jako odreagovka se někdy šikne. V tomhle případě jsem byl spíše otráven, nudné až trapné ()

MAJkLSON

Párkrát se tomu zasmát dá, ale jinak se skáče z hnusu do sračky. Ano a je to jeden z těch divných filmů, kde vidíte více nahých penisů než ženských prs. Fuj:) Jo a každý z té čtveřice je nehorázný debil, takže se na to dívá ještě o stupínek hůř. ()

TheTrox

Z mého pohledu se jedná o komedii, co si na nic nehraje a to z ní dělá něco originálního. Celkové hodnocení: 70% ()

Hermez

Neznám seriál, takže je můj názor oproštěný od jeho vlivu. Každopádně je hodně osvěžující vidět letní sexy teen komedii v britském podání místo amerického. Film má hodně slabších chvilek, ale i spoustu lepších momentů a vtipné rozuzlení. Pravda je, že hlavní hrdinové snad mohli být chvílemi míň naivně debilní ;) Pokud se Vám může líbit něco právě proto, jak blbé to je, jděte do toho, jinak nic moc. ()

Eluin

Čekal jsem hrůzu, ale....dostavily se jen menší rozpaky. Některé scény byly podařené a pokud divák přistoupí na pravidla onoho filmu, tak se může i někdy bavit. ()

inutihar

Na údernost jednotlivých epizod seriálu to bohužel nemá, ale pořád je to lepší než většina podobných teenkomedií. ()

GOREGASM odpad!

S milimetrově přesnou úchylností vyextrahovaný destilát trapnosti a ubohosti, který dává zcela přímočarou odpověď na otázku, proč mají Trey Parker a Matt Stone se svým humorem zasloužený monstrúspěch, a proč Přizdis*áči zamířili do nejsmrdutějšího londýnského kanálu, kde si určitě budou rozumět s podobně tragickými kolegy z Klubu s*áčů. 0% ()

atmen

I přes přemíru trapných momentů, při kterých jsem se styděl, že se bavím, tak musím uznat, že náladu mi tato komedie zvedla... ()

Rázlik

Před shlédnutím tohoto filmu jsem viděl celý seriál Inbetweeners a parta těhlech "pošuků" se mi líbila na tolik, že jsem neváhal zkusit i film. Zarazilo mě jeho nízké hodnocení při zachování všech postav a přidání nových jsem si říkal, že to přece nemůže být tak zlé. A taky že nebylo! Chápu nízké hodnocení těch, kteří neviděli seriál, protože tomuto humoru přijít na kloub pouze skrze tento film je asi obtížné. Pro mě to byl však další kopec srandy se známou čtyřkou. Trošku mě zklamal po americku udělaný konec, ale na druhou stranu je fajn, že přeci jen ve finále si snad všichni vrznou. Seriál byl lepší v tom, že se neustále měnilo prostředí a looseři zůstali všichni až do samého konce. I když musím říct, že jejich stupidita mě jak ve filmu tak ke konci seriálu doháněla už opravdu k šílenství! 4,5* ()

Olík

Přiznám se, že doposavad jsem měl o seriále the Inbetweeners pouze takové podvědomí, že existuje - Nyní vím jedno, musím si ho někde okamžitě splašit. Looseři Will, Simon, Jay a Neil jsou jedním slovem britští a ač jde na první dobrou o všední a tématicky otřepanou studentskou komedii, tak jejich britskost dává snímku další rozměr. Mohou na tanečním parketu "krmit koně" metrákové matróny, mohou mít na zádech od slunce vypálený ztopořený falus, můžou "společensky unavení" usnout hlavou v mraveništi, nikdy to nebude působit prvoplánově nebo dokonce lacině....ale vždycky pouze britsky :D ()

Rathalos

Anglicanom to teda vyslo,vyborna komedia,pripomenulo mi to film Klub Sracov a ten mam velmi rad a tato zalezitost je sice totalna kravina,ale zabavna,sranda musi byt...:-) ()

radaza

Jsem poměrně nenáročný divák i teenagerských komedií. Tato však opravdu zklamala, britského humoru je v ní pomálu, ale je neomylně nahrazen zvracením, fekáliemi ad.. I pokud by to byla česká nebo americká komedie, patřilo by to k podprůměru. A když to vezmu z praktičtějšího hlediska- film nemá rytmus, příběh je tradičně o ničem, konec je krajně nepravděpodobný, dívky musely v Anglii vybírat půl roku, protože takové jsem tam během pobytu téměř neviděl a takoví lúzři (nejde o vzhled, ale o vše) by na ně v Anglii neměli ani zázrakem. Možná by pomohlo, kdyby aspoň některý z hrdinů sympatický,,,ale ani to až na malé vyjímky nenastane. ()

Kingjiri

"Dva týdny slunce, moře, sexu, písku, chlastu, sexu, kundiček, piček a koziček. A chlastu. A sexu." Fanoušky seriálu, jako jsem i já, tenhle celovečerák určitě potěší a užijou si ho rozhodně víc než diváci, co původní seriál neviděli. Oproti jednotlivym dílům už tu sice neni taková kadence vtipnejch hlášek a gagů, ale zase film reflektuje skutečnost, že už kluci začínaji (mentálně) dospívat a místy dokonce dokážou myslet i něčim jinym, než svym rozkrokem. Závěr dává tušit, že už se nových dílů seriálu s největší pravděpodobností nedočkáme. Jediná šance by byl komerční úspěch celovečeráku a následně jeho druhej díl, ale ani tuhle možnost nevidim moc jako pravděpodobnou. Z nostalgie, že už tyhle čtyři týpky nejspíš neuvidim v nějakých nových dobrodružstvích, přihazuju čtvrtou hvězdu. ()

bif

Film s drsným humorem. Film s mnoha druhy humoru. Film co mě dostal. Ovšem to nemusí znamenat, že u nás v čechách bude nějak bodovat, jelikož v kině moc lidí nebylo a zrovna se moc nesmáli. Ovšem ústřední čtveřice je jak perfektně obsazená, tak i zahraná. Některé příběhy postav jsou jako ze života, což vám dodá s postavami určitý druh propojení, který vám vydrží celou hodinu a půl. Já jsem se královsky bavil. Jsem ten typ co miluje Sashu Barona-Cohena, takže drsnější humor mi není cizí, ovšem fekální nesnáším. Toho tu moc není a když už tak je snesitelný. Seriál Inbetweeners neznám, ale nejspíš brzy poznám. Naprosto chápu lidi co dávají nízké hodnocení, ale oni musejí chapat mě. 75%. ()

Castielo

Tak nečekal jsem zázraky. A de facto jsem je ani nedostal. Ale to určitě nebyl záměr filmu. Na nic si nehrál, žádná obludná filosofie apod. Prostě standartní pubertální komedie, na můj vkus dobře zpracovaná. Párkrát jsem se i zasmál. Na víc než 3 to není, ale ve svém žánru jeden z lepších kousků! ()

denisavary

Tak nevím kde se stala chyba....možná tím, že jsem neviděla seriál, byl pro mě tenhle film docela hroznej....Humor mi nepřipadal skoro vůbec vtipnej, snad jen jednou či dvakrát jsem se pousmála, při mluvení mi připadalo, že to herci snad čtou z knížky...docela nechuťárny (typu chcaní na podlahu)....A to jsem měla komedie typu Prcičky, Bulshit, Scary movie vždycky ráda..tak nevím....možná třeba je to tím, že britský humor není až tak vtipný :) ()

bararich8

Simon Bird se skvěle hodí do krátkých sitcomů, to samé tento druh "britského" humoru - ale jako 97 minutový filmek? Ani náhodou. Sprostých slov víc než je zdrávo a to až v takovém množství , že vlastně shazují celý film (i ve srovnání s Zastav a nepřežiješ). Určitě se ale dá najít několik vážně povedených momentů, ale co naplat, jdu si radši pustit Friday Night Dinner 3* ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna