• GeusX

Tak žadná sláva. Jako kdyby tvůrci byli ve spěchu, stačí lusknout prstem a postavy mění své nazory, hned je vše každému jasné. Žádné pořádné pátraní, minimum napětí... Tak snad příště. 50% PS: Rozhodoval jsem se zda 2 či 3 hvězdy. Dokonce ani nikdo z přihlížejících členů rodiny nebyl ztvárněním pohádky nikterak nadšen. Jediné potěšující byly filmové lokality, místa která znám.(25.12.2013)

Lidi, vy jste snad už zaujatý proti novým pohádkám. Dobře Duch nad zlato stál a padal s Preisem, ale tohle je opravdu hodně povedená pohádka. Zbabělý princ pobavil, draci byli na české poměry hodně dobří, pohádková atmosféra byla skvělá. Plnému hodnocení brání jen to, že se tam střídají názory jak ponožky. Takže 75%(26.12.2013)

Příjemná fantasy romance pro teenagery. Dějové motivace byly občas pochybné, ale poměr žánrového přehrávání/ uvěřitelného herectví byl optimální a dialogy byly napsány tak, že je mohl vypustit z pusy skutečný člověk - takže s výsledkem nemám problém. Na laciný televizní film pěkný.(26.12.2013)

• Vědma

Tak já vážně nepochopím, proč si ta princezna hned na začáku nevzala buďto Tomáše Matonohu nebo Pavla Lišku. To byli aspoň sympaťáci. Ten Sněžňák, to byl tragéd a princezně hezky dlouho trvalo než na to přišla a pak mu teda dost rychle odpustila, nu což. Tak úplně nejhorší to nebylo, ale pořád čekám na pohádku, co mě okouzlí.(31.8.2014)

• Allien.9

Vizuálně a kostýmově dobré, ale nesympatický princ supersrab, který (by) nechal princeznu 3x zemřít, než mu z nějakého zázračného důvodu dojde, že ji hrozně miluje a vše je mu rázem odpuštěno... To fakt nedávám. A propos, není divné, když je záporák 100x sympatičtější než "klaďák"?(25.12.2015)