Nastala chyba při přehrávání videa.
 • zette
  odpad!

  Tak s timhle pocinem fakt bezte ke Sneznemu drakovi. Scenar na pikachu, nuda k pohledani, herecke vykony spatne, v cele s katastrofalnim Rasilovem. Jestli ma Sasu 114 uzivatelu v TOPce, tak se vsadim, ze se jedna o sto pubertacek a 14 teplousu...(25.12.2013)

 • GeusX
  **

  Tak žadná sláva. Jako kdyby tvůrci byli ve spěchu, stačí lusknout prstem a postavy mění své nazory, hned je vše každému jasné. Žádné pořádné pátraní, minimum napětí... Tak snad příště. 50% PS: Rozhodoval jsem se zda 2 či 3 hvězdy. Dokonce ani nikdo z přihlížejících členů rodiny nebyl ztvárněním pohádky nikterak nadšen. Jediné potěšující byly filmové lokality, místa která znám.(25.12.2013)

 • Malarkey
  ***

  U této pohádky jsem si uvědomil, jak strašně důležití jsou herci. Myšička, Rašilov, Čvančarová, Tomicová nebo Goldfram zde spolu s Matonohou, Pechou nebo Liškou ukázali, jak postavy tvoří herci a herci musí být šikovní natolik, aby si uvědomili, že ta jejich role musí stát za to. I kdyby byla bůhví jak malá. Sněžný drak je tak pohádkou, která není bůhví jak dokonalá, ale dokáže příjemně zabavit a stejně tak u ní může být moc hezky a vůbec nevadí, že je televizní.(28.12.2015)

 • Allien.9
  **

  Vizuálně a kostýmově dobré, ale nesympatický princ supersrab, který (by) nechal princeznu 3x zemřít, než mu z nějakého zázračného důvodu dojde, že ji hrozně miluje a vše je mu rázem odpuštěno... To fakt nedávám. A propos, není divné, když je záporák 100x sympatičtější než "klaďák"?(25.12.2015)

 • Tirion
  odpad!

  Takhle špatný a nevypointovaný, ale spíše vykonstruovaný scénář u mě nemá šanci uspět. Obzvláště, je-li interpretován velmi špatným castingem.(25.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace