Nastala chyba při přehrávání videa.
 • flanker.27
  **

  Scénář chtěl rozhodně dopracovat, celou tu kletbu vymyslet smysluplněji (protože takhle klející matinka mohla způsobit mnohem větší škodu než ta, která hrozila původně), zapracovat na tom šermu, aby působil trochu přesvědčivěji, zamyslet se nad těmi zkouškami a vyhodit postavy, které měly být komické a jsou jako obvykle spíš smutné. Nicméně oceňuju, že to konečně aspoň bylo jiný, i když to znamená taky trochu jinak špatný.(25.12.2013)

 • swamp
  *

  On - úplný kretén a sobecký zmrd, ona - pohodová princezna od rány... a stejně jim to klapne. Tož to musí být pohádka!(7.4.2016)

 • hous.enka
  ***

  Láska je věc komplikovaná a někdy dost zrádná. Na Sněžném drakovi mě tedy paradoxně bavily zejména zkoušky lásky princezny a jejího vyvoleného (skoč do propasti ty, kdo hluboce věříš ve svou lásku - ach), což bohužel asi nemělo být středobodem téhle pohádky. Pohádkový je tu totiž snad jen ten drak.(6.1.2014)

 • klerik
  **

  Na TV fakt slušné finálne triky. Miestami celkom pôsobivá hudba, letecké zábery tiež fajn. Ale ten scenár! Princ je zbabelé hovädo, ale stačí jedno milé slovo a už je to dôkaz, že princeznu miluje z celého srdca... A keď je princenznina mama krajšia ako princezná - to tiež o niečom hovorí. Zohnať peniaze a vybrať pekné lokácie nestačí. Brutálne prepálená príležitosť...(23.12.2014)

 • Alqarin
  ***

  Na rozdíl od většiny současných sračkopohádek to má hlavu a patu a hlavně (!) relativně cool závěrečnou fajtku. Po příšerný štědrovečerní podivnosti hodně příjemná změna.(25.12.2013)

 • - Během postprodukce došlo k náhlé ke změně hudebního skladatele. Miloše Štědroně nahradil na osobní doporučení hlavního kameramana Davida Ployhara Robert Jíša. Z původní hudby Miloše Štědroně ve filmu zůstaly taneční hudby během oslavy princezniných narozenin. (Roboslav)

 • - Petra Tenorová si vyzkoušela i dost nebezpečných situací včetně topení se v Dalešické přehradě. Tam štáb měl pro všechny případy připravených hned několik potápěčů, kteří ji schovaní pod loďkou jistili. (Cucina_Rc)

 • - Lokace, na kterých natáčení probíhalo, byly zámek Valtice, okolí Dalešické přehrady, Nový hrad u Adamova a obora v Moravském Krumlově. (LEGACY)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace