retrix

Romanticky ani komediálně mně tento film až tak dalece nepřipadal. Spíše na mě působil psychologicky. Začátek filmu byl nudný, uprostřed filmu se děj začíná rozvíjet. Jediné na co jsem během filmu čekal, jaká bude pointa. Ta nakonec vypadla jako jedna nejtuctovější z nejtuctovitějších, čekal jsem, že bude nečekaná, ale scénař vyklopil tu zcela očividně se nevíce podbízející, slabota. ()

morwen

Na romantiku moc nejsem ale tahle svěží a inteligentní komedie pěkně překvapila. Zoe Kazan není zrovna okouzlující ale dostane se pod kůži. Námět alespon pro mě je celkem originální ale provedení v jistých místech trochu kolísá. Rozhodně je tu hodně místa na zlepšování a hlavně k zamyšlení zdali by se některé věci doopravdy staly takhle a jestli by se daná dvojce zachovala tak jak se zachovala. No ale to je jenom pro hnidopichy. Pro nenáročné zasloužených 80% ()

Lill

Film je velmi zabavny a plyne lehce presto, ze se zde objevuji zasadni otazky jako je hledani idealu, touha po manipulaci, hranice vlastni svodody a dalsi. Diky netradicnimu nametu, nebyl zaver filmu vubec jasny a stalo za to koukat az konce. Jde o moji oblibenou kombinaci komedie, romantickeho filmu s psychologickym podtextem. Rozhodne stoji za zhlednuti a zvlaste pokud jste fandy mladeho herce Paula Dano. ()

Pepi74 odpad!

Tak nevím z čeho jsou tady všichni nadšení. Nesympatyčtí hlavní představitelé, hoch píše co mu jeho loutka za chvíli udělá, vložka s Tarantinem jen aby na to lidi přišli.. Závěrečné ponižování Ruby je opravdu nechutné. Zdejší nadšené komentáře nechápu ale asi se romantika posunula někam jinam... ()

Jamall

Začátek brilantní, originální a pak jako kdyby tvůrci nevěděli přesně, jak dál. Ale nakonec na to přišli a pak si řekli, že ještě přidají něco na závěr (možná na škodu). Ovšem vyznění filmu je pozitivní a mě to příjemně pohladilo na duši. ()

Stuck

Originální komedie s prvky psychologického thrileru a dramtu. Supr scénář..nevěřím, že autorem je právě mladá Zoe Kazan a pokud ano má pěně našlápnuto. A to nemluvím jo jejím skvělém hereckém výkonu-dle mě nominace na oscara žena v hlavní roli. ()

david666

Zajímavý film, jen co je pravda. I přes fantaskní zápletku film působí přirozeně a reálně. Méně známí herci jsou tady doplněni třešničkou v podobě A.Banderase, kterého si určitě zapamatujete. Zoe Kazan je příjemná "holka od vedle" se kterou byste určitě chtěli chodit. A i přes víceméně romantické vyznění mě velice převapila finální scéna ze které teda šel až mráz po zádech. ()

rixis

Výborný film. Smutné a zároveň veselé. Tragické a predsa plné nádeje. Na zamyslenie ale nie filozoficky ťažkopádne. Skvelý zážitok. Aj napriek tomu, že mi boli niektoré postavy vyslovene nesympatické, Paul Dano herecky drží úroveň, a práve toto je typ role šitej na mieru presne na neho. ()

Idoviren

V mnoha směrech naprosto perfektní. Výtečný Paul Dano jakou osamělý ňouma Calvin. Barevná Ruby, která poslechne na písmeno. A Scotty jako pes, který čůra jako fenka. Jenže tím, jak si film zahrává s možná až příliš vážným tématem ztrácí lehkost a nadsázku, která se mi tolik líbila na Little Miss Sunshine a kterou bych u Ruby Sparks uvítala spíš. Jinak je Ruby Sparks film s báječným nápadem a perfektním koncem. Navíc je tady dokonalá hudba od Nicka Uraty se všemi těmi houslemi, violloncelly a kontrabasy. A to se mi líbí. ()

CAR0DEJ

Možno to síce nie je na 5 hviezdičiek, ale Ruby (Zoe Kazan) je krásna a tak trochu mi pripomína moju spolužiačku. ()

Ironhead

Zadna nova mala Miss se nekona. Pro mne az moc preslazene a chvilkama az uchylne, humor a nadhled chybi bohuzel uplne... hlavni hrdina potrebuje lecebnu a zenskou, skutecnou zenskou :_) ()

bonovox

Krásny film so skvelým nápadom a hlavne s príjemnými hercami. Príbeh je rozprávaný síce trochu predvídateľne ale vďaka zručnej réžii je to stále veľmi dobré. ()

tomino28

Zajímavý koncept, který se ovšem ve svém provedení zastavil někde na půli cesty. Po slibném a svěžím úvodu totiž filmu pomalu začal docházet dech, který už zpět až do svého finále nezískal. Takže sečteno a podtrženo, po předchozím snímku od Jonathana Daytona Little Miss Sunshine se jedná spíše o lehké zklamání. ()

kolodej1

filmu nemám vlastně co vytknout. Neotřelý nápad, chytře zpracovaný, trochu humoru, hodně romantiky. Na pátou hvězdu mi chybělo to něco navíc, co mě zvedne ze sedačky nebo mě tam naopak zamáčkne. Ale určitě stojí za vidění, oceňuji, že fantasy prvek v ději nepůsobil nijak násilně a přesto, že mám rád filmy, co mají logiku, nevaidlo mi to tam. Mimochodem má film moc příjemnou muziku. ()

v.indruchova

V celkovém vyznění je to průměr, možná mě víc bavil než Her, ale prostě ten scénář není nějak zvláštní. Ta myšlenka je velmi zajímavá a možná, by to chtělo, trochu vzít za jiný konec. Dlouhé scény, zadívávání a odmlky, to není ono. Slimáčí tempo to brzdí. Natočit to svižněji měně: zmateně, zamilovaně a najivně. Hlavní herecké obsazení (až na Banderase) mě moc neoslnilo. Zanechalo to spíše ve mě odér smutku nikoliv radosti, i když jsem se několikrát upřímně zasmála. Banderas tam hraje jen takovej štěk. (ALe sluší mu to:) Polemika etiky, mít tu moc. Psycholgická najivní poetika. A jak jsme se dozvěděli z jiného filmu (lepší už to nebude) podle konce poznáš jestli je to drama nebo komedie. Já si chvílemi nebyla jistá. Víc radosti (do toho umírání). ()

KaterinaN

Film mě zaujal nápadem a taky především tím, že to režíroval stejný režisér jako Little miss sunshine. Motiv vynikající. Hodně jsem přemýšlela o hodnocení, ale nakonec si myslím, že ten skvělý nápad mohl být využit lépe. Film má hodně slabý rozjezd, pak ale přijde na scénu vymyšlená Ruby a všechno se obrátí. Bohužel tempo se tak nějak vytratí a stane se z toho pouze a jen průměrná romanťárna. Z čistě mého osobního pohledu mohla být do role Ruby obsazena nějaká víc charismatičtější herečka, ale když jsem se dozvěděla, že vlastně ona je autorkou scénáře, tak víceméně tu volbu chápu. Těžko říct jestli by někdo zahrál tu roli lépe, než autorka scénáře, která je zároveň slušnou herečkou. ()

Kybela

Nápad okopírovaný podle Stranger Than Fiction, akorát nevtipný, nedomyšlený. Hlavní hrdina velmi nesympatický, Ruby naštěstí skvělá. Ve výsledku průměr. ()

moriero

Co všechno chybělo v Horší už to nebude, tady najdete. Dokonalé využití veškerého potencionálu tak neotřelého tématu. Tleskám. Jediný problém jsem měl s postavou Calvina. Působil na mě jako nesympatický ukňouraný slaboch. Paradoxně však díky tomu exceloval v nejvíc démonické scéně roku "konfrontace u psacího stroje". Už jenom kvůli této scéně musím film doporučit. Za mě 65%. ()

wdc

Paul Dan (hlavní postava) na mě působil namyšleně, nesympaticky a zženštile. Také byl příliš mladý k Zoe Kazan. ()

sitans

Začátkem filmu jsem si myslel, že to snad nedám (jako, že to vypnu). Ale film začal pomaličku gradovat až se dostal na čtyři hvězdy. ()