Když malý Burt Wonderstone dostal k narozeninám kouzelnickou soupravu, změnil se mu svět. Kouzelnické triky a magie se staly jeho celoživotní vášní a díky nim také poznal nejlepšího kamaráda Antona, který se stal jeho parťákem. Po letech spolupráce ale jejich popularita klesá a přátelství pokulhává. Před lidmi se stále tváří jako ti nejlepší přátelé, ale zákulisí se stalo místem jejich nekonečných hádek. Po zpackaném triku se jejich cesty rozcházejí. Burtova sólová dráha končí fiaskem, obecenstvo totiž nestojí o trapného stárnoucího kouzelníka, ale dává přednost novému pouličnímu mágovi, který na sebe strhává stále větší pozornost. Pokud chce Burt znovu uspět, musí opět spojit své síly s Antonem a předvést divákům to nejlepší kouzelnické představení. (TV Nova)

Aresko123

Ked pride doba ze Jim Carrey nebude hrat hlavnu ulohu v komedii tak to bude s tymto zanrom zle. A uz je to tu. Slabucky film kde Jim Carrey ako vedlajsia postava neutiahla cely film....... Myslim si ze som sa aj par krat pousmial....... ()

cachanell

Hrozná blbina, ale někdy je takých pro vypnutí třeba. A vidět Jima Carreyho, jak si provrtává hlavu stojí občas za to. ()

xxxblade

Mě to teda příjemně pobavilo. Překvapilo mě to docela slušným způsobem. Byli tam takový scénky že sem sem se opravdu od srdce zasmál a to se mi n tom libilo. ()

Edwin44

Tak tohle byla vážně povedená komedie. Věděl jsem, že když tam bude Jimm Carrey (i když tam mel spíše vedlejší roli) tak to nemůže bejt špatný. Je to sice takový tradiční 100x omletý téma o tom jak se někdo stal slavným, stal se arogantním, ztratil všechno a poučil a stal se dobrý člověkem, ale tohle mělo prostě dobrej kabát. Můžu jen polemizovat o tom, jestli by Jim Carrey možná byl lepší volbou pro hlavní roli a Steve Carell (Sacha Baron Cohen) se ujal vedlejší role, ale i tak se mi to líbilo. Olivia Wilde pořád sakramentsky krásná. Závěrečný trik se zmizením publika mě rozesmívá ještě teď, nechápu proč to tady není v červených číslech. Za mě rozhodně 4* lepší. Možná že časem přidám 5 hvězdu za závěrečnou hudbu. Parádně vybraná!!!!!! ()

JerryPilsen

Tak todle nezachránil ani Jim Carey.Cíleně vtipné scény působí spíš trapně a korunu všemu nasadí debilní závěrečný trik. ()

klobasa

I když komedie moc nevyhledám, tak mě ke sledování tohoto filmu přimělo slovo satira.Ano je to satirické, ale přiznám se, čekal jsem větší řachandu. Na druhou stranu musím říct, že se jedná o hodně příjemnej film.Nebudete sice brečet a padat na zem smíchy,ale těch 100 minut vám uteče jako nic a několik vtipků je hodně povedených. Jim je jedinečnej Angel a celý je to zkrátka moc příjemný... ()

Hansk75

Ale jo..., chtěl jsem film, u něhož absolutně vypnu a budu se jen dívat a přesně tak to taky šlo. Trefování se do toho tragéda Crise Angela jsem si užíval plnými doušky. Snad se na to podívá i on a všichni jeho fanoušci, kteří mu ty nesmysly baští a všichni dohromady si uvědomí, jak směšní jsou. Je tam pár dobrejch fórů, u ničeho jsem se vysloveně netrhal smíchy, ale zábava ušla. ()

Likeness Tie

Chtěl jsem dát méně hvězdiček, protože první polovina filmu na čtyři nebyla. Ale Carrey s vrtačkou a poslední kouzelnická show mě donutila přihodit ještě jednu. Soundtrack a natočení u ní bylo totiž naprosto famózní!! ()

Duston_Movie

V pohode film, zlý Burt sa v strede zmenil na dobrého... Aj sparodovanie Crissa Angela Jimom Carriem bolo celkom dobré.. Film vzdáva hold oldskool mágii.. ()

neowhiterabbit

Oblíbení herci v dalším kouzelnickém filmu? Proč ne, když bude pěkný. A on docela je, pro mě na 3,5 *, i když jsem to zákonitě zaokrouhlil nahoru :-). Krom lehce mrtvějšího středu filmu, kde se hrdinové rozdělí, dobře vystupňované napětí "kouzel" se skvělým trikem na konci, kvůli kterému se vyplatí určitě DOKOUKAT. Zasmál jsem se celkem dost a oba hlavní aktéři odvedli dobrou práci včetně "záporňáka" J.Carreyho. ()

sedlis

Myslim, ze v tomhle filmu neni treba hledat cokoliv hlubsiho. Je to proste blbina, ktera ma pobavit a na mne to zafungovalo na 100%. Perfektni obsazeni spolu s humorem a triky, velice povedenou hudbou, ktera suprove ladila s dejem a temer dokonaly Jim Carrey (parodujici at uz kohokoliv) pro mne ve finale znamena velice povedenou komedii, u ktere jsem se bavil. ()

tomkat

Jeden z nenápadně sarkastických, a tím i skrytě depresivních snímků, které ukazují, že skutečný život opravdu není jako ve filmech: a že je spíš iluzí, než kouzlem. Ještě, že se dostalo i na poctivý černý humor, a konec... no, uvidíte sami. Trochu nevyužitý zůstal Jim Carrey coby jen ploše vykreslený záporák. ()

Tempter

Místy nudné, místy zábavné až velmi, místy až mentorsky trapné, ale v konečném důsledku docela dobrá oddychovka, která neurazí. Jen ta Olivia s ním neměla spát, to bylo proti přírodě :-D ( jestli se někdo bude zlobit, že jsem něco vyzradil, tak po první minutě filmu mi odpustí, děj je jasný předem a jakákoliv překvapení se tomuto filmu vyhla obloukem ). ()

Benoit

Dlouho jsem neviděl film, u kterého bych tak váhal s hodnocením. Místy trochu zklamání ale co víc se dalo od toho čekat? Už na první pohled bylo jasné, že o žádný trhák nepůjde. Nic méně závěrečná show nakonec všechno zachránila a na tváři se mi vykouzlil úsměv :) ()

stuj

Viděl jsem půlku náhodou v televizi a vydržel jsem u toho. Některý fóry byly dobrý a známý ksichty to udržely. Dalo se teda. Kdo rád kravinky, tak se občas i zasměje. ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Kdo sepíše Spider-Mana?

Kdo sepíše Spider-Mana?

19.07.2015

Tobey Maguire (Spider-Man) a Andrew Garfield (Amazing Spider-Man) si užívají pavoučí důchod a Tom Holland (Nic nás nerozdělí) se naopak chystá na svůj marvelácký debut. Poprvé ho jako Petera Parkera… (více)

Jim Carrey šlohne Monu Lisu

Jim Carrey šlohne Monu Lisu

17.02.2012

Jeho kariéra už není, co bývala. Pan Popper a jeho tučňáci ale obstojně vydělali a právě natáčený kouzelnický souboj se Stevem Carellem The Incredible Burt Wonderstone rovněž vypadá na slušný úlet,… (více)