Doba ledová: Mamutí Vánoce

• Česko Mamutí Vánoce (více)
Ukázka z filmu 3

Už jste to slyšeli? Vaši oblíbení prehistoričtí hrdinové se vrací ve zbrusu novém vánočním dobrodružství pro celou rodinu! Když Sid nechtěně zničí Mannyho památeční vánoční ozdobu a ocitá se na Santově „seznamu zlobilů”, vydává se na zábavné putování na severní pól, aby dal vše do pořádku. Místo toho ale způsobí ještě větší pohromu. Teď je na Mannym a jeho bandě přátel, aby zachránili Vánoce pro celý svět! (oficiální text distributora)

josieaddms

Dobu ledovou mám ráda, všechny díly. Nicméně vánoční dodatek mě spíše zklamal. Čekala jsem odvaz a ironii stejně jak tomu bylo u vánočního Madagaskaru, jenže přišla klasická americká vánoční sentimentalita. Sice bylo pár vtipů povedených a některé scény docela stály za to, ale já jsem se moc nebavila. Pro děti to asi není špatné, ale já už jsem na tohle Santovské vyšilování alergická. Chyběla mi nějaká ironie, bylo až příliš lepkavé líbivosti. ()

E lan

Mám tuto sérii rád, ale tento minifilm se prostě nepovedl. Pro děti určitě dobré, ale jinak kromě krátké délky není na tom filmu co vyzdvihnout. Škoda... ()

Likan7

Taková klasika, která má těm nejmenším říct, že Vánoce jsou hlavně o tom být se svými milovanými. Neurazí, nenadchne, celá Doba ledová je rozhodně slabší animovaná série, a tenhle kraťas to nemá jinak. ()

Renie42

Já tyhle vánoční speciály prostě žeru. Sice toho tlustýho dědulu v červeným nemusím, ale tohle bylo takový milý, prostě jde hlavně o ducha Vánoc. ()

kubilov

Na celkem dlouhý kraťas příliš málo vtipů, ale od tvůrců Doby ledové není nic špatného, skvělá pohádka na Vánoce. ()

PlayEasy

Ano, určitě tento kraťas obsahuje vtipné scénky, hezké písňe i dobrou atmosféru, ale i za těch cca 25 min jsme se v určitých scénkách začali nudit... 60% ()

adamcikv

Nevím proč ale už zase musím dát DL 5 hvězdiček. A není to ze zvyku. Prostě to bylo fajn. K tomuhle stačí jen dodat: "Zastavte svět, přichází doba ledová!" Scrat zase boduje (koneckonců opravdu je jedinou animovanou filmovou hvězdou na světě (pokud samozřejmě přehlížíme Simbu) ) a docela vtipná "Broskvička" ( hrozný jméno ) skvěle doplňuje imbecila Sida. Opravdu VÁNOČNÍ podívaná, kterou po hrozném vánočním Madagaskaru ( Dreamworks bad ) vyspravili úžasní chlapíci z 20th Century Fox a Blue Sky Studios. Není co dodat. ()

Crybaby

KevSpa: Asi tak nejak, ja som sa toho dost zlakol :D Ale inac sa to neda velmi hodnotit, par zabavnych momentov, slaby priemer. ()