poster

Doba ledová: Mamutí Vánoce

 • Česko

  Mamutí Vánoce

 • USA

  Ice Age: A Mammoth Christmas

 • Slovensko

  Doba ľadová: Mamutie Vianoce

Krátkometrážní / Animovaný / Komedie

USA, 2011, 24 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lamiczka
  ***

  Líbilo se asi tak napůl, veverka opět nezklamala, zbytek party se drží zajetého standardu a nějak extrémně nevybočuje příběhem z řady krátkých filmů určených k připomenutí Vánoc, Velikonoc apod.(24.11.2011)

 • fmash
  *

  Nejenže tyhle zbytky z hitovkových kyretáží nesnáším, ale tohle byl opravdu odvaz. Předseda posudkové komise zaplesal, neboť toto dílko se pracujícímu lidu určitě bude líbit, navíc to má ty vzdělávací hodnoty. Urá.(9.1.2012)

 • tatanapope
  ***

  Musím říct, že to bylo celkem slušné podívání, mělo to i špetku originality, trochu humoru a v celku milý a nenucený děj. Kýčovité to bylo méně, než jsem čekala a celkově si myslím, že se to celkem povedlo. Viděno v rámci Season Challenge Tour 2015(29.12.2015)

 • freddy
  ***

  Veverka a její hon za žaludem opět potěšil a pobavil, Vánoce v podání hlavních hrdinů Doby ledové také ušly, takže celkově to byla fajn vánoční jednohubka. Navíc neuškodilo dozvědět se zase další z mnoha legend o tom, jak Santa Claus vlastně přišel k létajícím sobům, jak vznikl seznam hodných a zlobivých, jak to bylo s elfy, a tak dále. Zkrátka taková chuťovka, které jsem se nepřejedl a která potěšila. Nicméně jsem přesvědčen o tom, že vánoční speciál Madagaskaru byl přece jen o něco lepší, takže i když Mamutím Vánocům udělím stejně jako vánočnímu Madagaskaru tři hvězdy, tak zde jsou to o něco slabší tři hvězdy. Vím, na hodnocení to sice nebude mít vliv, ale využívám toho, že to mohu napsat alespoň do svého komentáře.(6.1.2012)

 • Dzeyna
  ****

  Výborná oddychovka o Vánocích. Pořád ti samí aktéři. Kouzlo Vánoc, Santa Claus, veverka s oříškem a milion lenochodů. Já jsem se bavila, jako vždy.(10.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace