Doba ledová: Mamutí Vánoce

Ice Age: A Mammoth Christmas

Doba ľadová: Mamutie Vianoce

Krátkometrážní / Animovaný / Komedie

USA, 2011, 24 min

Svěží, povedené a humorné Vánoce. Tato kraťounká vánoční epizoda z Doby ledové je krásným zpestřením nejen série Ice Age, ale také Vánoční pohody. (75 procent)(13.7.2012)

Zase málo veverky........proto jen 3*(15.3.2012)

Hezký a jednoduchý děj s typicky kýčovitě vánočním završením. Hlavně, že nechyběl Scrat (i když na kraťasy to nemá).(27.11.2011)

Další povedený animovaný kraťas s oblíbenými postavičkami z Doby ledové, který se tentokrát odehrává na Vánoce. Vedle zobrazení spousty různých svátečních tradic, které započaly právě Mamutími Vánocemi, mě opět nejvíce pobavil nepřekonatelný "herecký výkon" kryserčáka Scrata. Zkrátka jsem se znovu pěkně nasmál, což je u komedie to hlavní.(12.6.2012)

Ufff,těžce patetický kraťas,o tom jak parta kolem lenochoda Sida vlastně vymslela vánoce,dočkáme se plně amerických keců,otravných vánočních melodií a neskonalého patosu.Na druhou stránku některé dialogy jsou dokonalé a věřte nebo ne,ale Scrat tady není hlavním tahákem,pro mě je to skvěle hláškující šavlozubák Diego,který je pro mě prostě nej.Animace je mizerná,je vidět,že se hodně šetřilo,jako vánoční kraťas to neurazí,ale ze všech dob ledových,celovečerních i krátkých je tohle nejhorší,asi proto jak je to patetické. 1* za Sida,1* za Diega a 1* za Český dabing,bez kterého by to bylo nesledovatelné.55%(24.1.2012)