Doba ledová: Mamutí Vánoce

Ice Age: A Mammoth Christmas

Doba ľadová: Mamutie Vianoce

Krátkometrážní / Animovaný / Komedie

USA, 2011, 24 min

Děsná moda, aby úspěšné animáky měly i vánoční mezidíly. Kung Fu Panda, Shrek a ani doba ledová nevytvořili nic, co by moc stálo za to. Vtípky jsou takové moc strojené, navíc se to snaží dělat pseudohistorii vzniku vánočního stromku, vánočního spřežení Santy. A malé výstupy veverky tentokrát taky nebyly tolik zábavné. 5/10(25.4.2012)

Vánoční speciál jak má být! Vtipné, jednoduché, akční, zábavné a v ideální délce. Tvůrci z Blue Sky ukazují, že jim jdou nejen celovečerní filmy a krťasy se Scratem, ale taktéž středně dlouhé speciály! Jen tak dálej, bavil jsem se... Lepší 4*(28.10.2012)

Výborná oddychovka o Vánocích. Pořád ti samí aktéři. Kouzlo Vánoc, Santa Claus, veverka s oříškem a milion lenochodů. Já jsem se bavila, jako vždy.(10.6.2012)

20minutová oddychovka, která neurazí. Samozřejmostí je skvělá animace, stejně jako u dalších Ice Age filmů. 60 %(26.11.2011)

• honajz

To bylo tak zmatené a divné, až to ani s Dobou ledovou nemělo nic společného. :-) V jednu chvíli mi to připomnělo sekvenci, kdy zvířata z filmu Madagaskar dostanou na útěku na nádraží drogy. :)(31.3.2012)