Doba ledová: Mamutí Vánoce

Ice Age: A Mammoth Christmas

Doba ľadová: Mamutie Vianoce

Krátkometrážní / Animovaný / Komedie

USA, 2011, 24 min

Další z řady vánočních speciálů ničím nevybočuje z řady sobě podobných. Santa, pár vtípků, poučení o kouzlu vánoc. Občas jsem se zasmál, ale že bych z toho byl nějak vánočně odvázaný, nebo pekelně pobavený, to jsem nebyl. Ucházející jednohubka.(29.4.2012)

Pomerne jednoduché, ale na kraťas v pohode. Žiadny nápad sa príliš nenaťauje, dokonca ani veverica nie je stredobodom pozornosti (najvyšší čas, aby s jej eskapádami začali šetriť). Začal som to pozerať s českým dabingom a musel som to vypnúť a počkať si na slovenčinu. Sid bez problémou so sykavkami, to skrátka nie je ono. Trochu lepšie ako KUNG-FU PANDA SLÁVI SVIATKY, podstatne lepšie ako SHREKOVE PRVÉ VIANOE...(11.2.2012)

• Beastmaster4

Oddechová vánoční dvacetiminutovka.....celkem nic k zasmání, jen pěkná animace, zas o něco lepší, než ve třech celovečerních filmech. Nic originálního ale tahle krátkometrážní komedie nenabízí.(26.12.2011)

Co byste chtěli ukázat v 25 minutách :)? Filmům se tenhle kraťas samozřejmě nevyrovná, ale zase tu máme Scrata, takže je všechno v pořádku.(24.12.2011)

Víš o tom, že zpíváš balvanu ? Je to tradice. CITÁT - Vánoční strom ? Slyšíš, jak to zní směšně ?........... Edííííí, kde jsííí !!!!! Co blbnu to jsem já. Žlutý sníh, ten miluju !!! No a nakonec si zaspíváme o kouzlu vánoc. A Scrat ? Také přinese své kouzlo. A jaké že to bylo ? U pavouka jsem se strašně lekl. Chcete normální hodnocení nebo vánoční hodnocení ? Bylo to krátké.(27.3.2012)