Doba ledová: Mamutí Vánoce

Ice Age: A Mammoth Christmas

Doba ľadová: Mamutie Vianoce

Krátkometrážní / Animovaný / Komedie

USA, 2011, 24 min

Veverka a její hon za žaludem opět potěšil a pobavil, Vánoce v podání hlavních hrdinů Doby ledové také ušly, takže celkově to byla fajn vánoční jednohubka. Navíc neuškodilo dozvědět se zase další z mnoha legend o tom, jak Santa Claus vlastně přišel k létajícím sobům, jak vznikl seznam hodných a zlobivých, jak to bylo s elfy, a tak dále. Zkrátka taková chuťovka, které jsem se nepřejedl a která potěšila. Nicméně jsem přesvědčen o tom, že vánoční speciál Madagaskaru byl přece jen o něco lepší, takže i když Mamutím Vánocům udělím stejně jako vánočnímu Madagaskaru tři hvězdy, tak zde jsou to o něco slabší tři hvězdy. Vím, na hodnocení to sice nebude mít vliv, ale využívám toho, že to mohu napsat alespoň do svého komentáře.(6.1.2012)

• JohnnyD

Hlúpy a detinský christmas special s minimom fantázie.(25.12.2014)

Tahle stopáž mi vyhovuje. Žádná z postaviček mě nestihla naštvat (hlavně Sid) a příběh, i když není příliš originální, mě nestihl nudit. Takže Veselé Vánoce všem.(8.12.2011)

• Marek1991

Komerčná vianočná rozprávka, ktorá tak ako iné mnohé série, napríklad Shrek, má aj takúto verziu. Pre deti celkom fajn, aj keď je to slabé, je to len menej ako pól hodina, takže trocha zábavy navyše pre deti v prípade, ak sa im tieto zvieratká páčia, neuškodí.(18.5.2013)

Hezký a jednoduchý děj s typicky kýčovitě vánočním završením. Hlavně, že nechyběl Scrat (i když na kraťasy to nemá).(27.11.2011)