Doba ledová: Mamutí Vánoce

Ice Age: A Mammoth Christmas

Doba ľadová: Mamutie Vianoce

Krátkometrážní / Animovaný / Komedie

USA, 2011, 24 min

Líbilo se asi tak napůl, veverka opět nezklamala, zbytek party se drží zajetého standardu a nějak extrémně nevybočuje příběhem z řady krátkých filmů určených k připomenutí Vánoc, Velikonoc apod.(24.11.2011)

• fmash

Nejenže tyhle zbytky z hitovkových kyretáží nesnáším, ale tohle byl opravdu odvaz. Předseda posudkové komise zaplesal, neboť toto dílko se pracujícímu lidu určitě bude líbit, navíc to má ty vzdělávací hodnoty. Urá.(9.1.2012)

Musím říct, že to bylo celkem slušné podívání, mělo to i špetku originality, trochu humoru a v celku milý a nenucený děj. Kýčovité to bylo méně, než jsem čekala a celkově si myslím, že se to celkem povedlo. Viděno v rámci Season Challenge Tour 2015(29.12.2015)

Veverka a její hon za žaludem opět potěšil a pobavil, Vánoce v podání hlavních hrdinů Doby ledové také ušly, takže celkově to byla fajn vánoční jednohubka. Navíc neuškodilo dozvědět se zase další z mnoha legend o tom, jak Santa Claus vlastně přišel k létajícím sobům, jak vznikl seznam hodných a zlobivých, jak to bylo s elfy, a tak dále. Zkrátka taková chuťovka, které jsem se nepřejedl a která potěšila. Nicméně jsem přesvědčen o tom, že vánoční speciál Madagaskaru byl přece jen o něco lepší, takže i když Mamutím Vánocům udělím stejně jako vánočnímu Madagaskaru tři hvězdy, tak zde jsou to o něco slabší tři hvězdy. Vím, na hodnocení to sice nebude mít vliv, ale využívám toho, že to mohu napsat alespoň do svého komentáře.(6.1.2012)

Výborná oddychovka o Vánocích. Pořád ti samí aktéři. Kouzlo Vánoc, Santa Claus, veverka s oříškem a milion lenochodů. Já jsem se bavila, jako vždy.(10.6.2012)