Doba ledová: Mamutí Vánoce

• Česko Mamutí Vánoce (více)
Ukázka z filmu 4

Už jste to slyšeli? Vaši oblíbení prehistoričtí hrdinové se vrací ve zbrusu novém vánočním dobrodružství pro celou rodinu! Když Sid nechtěně zničí Mannyho památeční vánoční ozdobu a ocitá se na Santově „seznamu zlobilů”, vydává se na zábavné putování na severní pól, aby dal vše do pořádku. Místo toho ale způsobí ještě větší pohromu. Teď je na Mannym a jeho bandě přátel, aby zachránili Vánoce pro celý svět! (oficiální text distributora)

blondboss

Taký priemerný ničím nezaujímavý krátkometrážny vianočný sequel, ktorý v zásade len kopíruje podstatu podobných dielov z podobne úspešných animákov. Ani Scrat to tentokrát nevytiahne do lepšieho hodnotenia, aj keď bol opäť skvelý ako vždy, mal ale málo priestoru. Na vianočnú pohodu fajn, inak ale zbytočnosť. 55 % ()

Dukekuky

Znáte to, večer si sednete nebo lehnete k televizi a hledáte film či seriál který by vás mohl bavit, a já když tohle dělám a vidím tam film s vánoční tématikou tak si ho nesmím nechat ujít ! Doba ledová je série kterou miluji a i když se novější díly moc nepovedly tak ty starší jsou úžasný ! Ze začátku jsem od filmu nic moc nečekal ale dal jsem tomu šanci a musím říct že mě film velice překvapil ! Animáky už moc nesleduji a když se na nějaký podívám tak to neskončí moc dobře, ale zde to bylo fakt jinak ! Už jenom začátek naznačoval že to bude něco co fakt pobaví, což se také stalo. Humor v animovaných filmech mě nikdy moc nezaujme zde to bylo opět jinak, u animáku jsem se zasmál naposled tak před třemi lety takže jsem rád že jsem se konečně zasmál ! Také mě velice pobavily postavy např: Scrat atd... protože to je moje dětství ! Scrat vždy pobaví, Broskvička také, dále bych jich výjmenoval aspoň 100 :D. Jsem rád že jsem si konečně udělal čas na nějaký takový film, a také vám musím říct že si tenhle filmeček nesmíte nechat ujít ! Celkem mě ale také překvapilo nižší hodnocení a zase se u mě děje že i filmy z nižším hodnocení umí skvěle pobavit ! Jak už jsem psal jsem rád že jsem film viděl a všem ho doporučuji ! 8/10 ()

henrykz

70% za Sida, Hopíka a za to, že se jedná o Dobu ledovou. Najdete tam celkem podařené hlášky, u kterých se zasmějete a to k Vánocům rozhodně patří. ()

LencaN

Trochu mi neseděl Santa Claus v pravěku, ale budiž, jak jinak udělat vánoční příběh v době ledové...(možná mohl mít i nějaký víc pravěký obleček O:-) ) ale jinak to bylo zábavné, veveřička nezklamala. Zjišťuju, že hodně animáků má nějakého takového roztomilého a vtipného tvorečka. Vysvětlení vzniku Vánoc (stromečky, Santovi pomocníci, létající sobi, atd.) bylo povedené. ()

michalkop

Pro tuhletu sérii mám slabost. Roztomilý námět, dobré provedení, pár opravdu povedených scének a vtipných momentů. ()

Teen.AGE.r

Totální proamerická, prosantaclausovská blbost pro blbý děti někde v USA! Kdyby tam nebyla moje oblíbená veverka, tak to vypnu po třech minutách! Stěží dávám 2* ...40% ()

zuzulend

Mamutí Vánoce se podle mě povedly.Líbily se mi více,než některé samotné díly.Pěkný a zábavný děj.Animace byla samozřejmě taky pěkná,jako u všech dílů doby ledové. ()