Biografický příběh zaznamenává zrod první pornohvězdy – neznámé Lindy Lovelace, která mimochodem za účinkování v tomto filmu inkasovala směšných 1 250 dolarů. Naivní děvče, vychované ve věřící rodině, se nechá úplně uhranout charismatickým Chuckem Traynerem, který se po objevení jejího „neskutečného talentu na orální sex" stane jejím manželem, manažerem i pasákem... (oficiální text distributora)

DonBraso

Zdařilá životopisná etapa jedné pornohvězdy.Deepthroat se do lekcí porna dostal díky kultovnímu filmu,který jsem spíše proklikal,ale každopádně něco do sebe měl.Tento životopis musím říct,že na tak málo,byla to pohodová nauka,jak to v branži chodí.Seyfried dobrá,Peter Sarsgaard výborný a Sharon Stone jsem vůbec nepoznal,matka jak dělená už.Vcelku se vůbec netlačí na pilu a hlavní dílem je Chuck pasák,který bije Lindu a bere jí prachy.To je vlastně všechno a ono to i bohatě stačí.70% ()

jack_scott

Překvapivě dobré komorní, životopisné drama. Ničím neohromí, ale překvapí schopností bavit diváka, byť celý snímek netěží v podstě ze žádné silnější scény, a je takový nemastný, neslaný. 65%. ()

PamelaJJK

Každému je asi jasné, že o porno zde vlastně vůbec nejde. Spíš je to o utrpení hlavní hrdinky, která mi byla vskutku velice nesympatická až protivná svým zjevem. Bohužel. Ale mé sympatie si získala a fandil jsem jí. Nemíním řešit pravdivost filmu. To vlastně ani není podstatné. Vizuelně je skvěle vykreslená tehdejší doba, včetně interiérů, kostýmů, atd... Hlavní mužská role má působit slizce a odpudivě a taky tak působí. A to dokonale. Celé je to takové retro, včetně kamery a střihu. Hudební doprovod mě příliš nenadchnul. Když spočítám plusy a mínusy, tak je to na slabé čtyři hvězdičky. Tři by byly málo, na to mě film hodně zaujal a pohltil, ale na plný počet nemá ani náhodou. ()

lobo87

So životopisnými filmami je to ako na hojdačke. Raz natrafím na skvelé dielo o zaujímavej osobnosti, inokedy dostanem len nudný prehľad života známej osobnosti. Lovelace je niečo medzi tým. Samotná postava je určite zaujímavá, ale či si zaslúži celovečerný film sa mi hodnotí ťažko. Tvorcovia jej príbeh trošku prikrášlili, čo sa mi nepáčilo (stačí sa pozrieť na jej filmografiu tu na čsfd a človek vidí, že jej začiatky boli trošku "živočíšnejšie"). Práve film o živote pornohviezdy bez príkras, by stál za pozornosť. Amanda fajn... 50% ()

Lula.cz

Chápu, že šlo o životopisný film, tudíž erotika nebyla hlavním předmětem zájmu. Ale neodmyslitelně k životu Lindy patřila. Rating měl být od osmnácti let a mohlo to vypadat více autenticky. Byla jsem zvědavá, jak se tvůrci poperou právě s nahotou a celkově pojetím porno průmyslu, když byl ještě celkem v plenkách. Každopádně Linda trpěla vztahem s Chuckem, který ji využíval ke svému prospěchu. Zatímco on dlužil, kam se podíval, Linda musela poslouchat na slovo a dělat vše, co jí Chuck přikázal. Takže Pravdivou zpověď berme opravdu jako zpověď a náhled na odvrácenou stranu tehdy navenek úspěšné pornoherečky. ()

paradoxman

Chuck byl hustej týpek a Peter jej ztvárnil skvěle. Překvapilo mě množství známých tváří a hereckých ikon. Suma sumárum slušný snímek, ale nic, co by chytilo za nervy, či za srdce. ()

metztlimoon

Amanda tu ako v predošlých filmoch hrala zas a znova cukrovú bárbinu, ale teraz tomu dala aspoň... niečo ostrejšieho. Konkrétne kozy a deep throat, z ktorého cez tie jej vlasiská nikto nič nemal. Tmavá farba jej nesvedčí, pehy hej. Napriek tomu tu sa mi páčila a to ju zrovna nemusím. Sharon na nespoznanie-stará a škaredá. Franco super, Sarsgaard mi celý film pripomínal Stevena Hyda v brutálnej verzii. Viac info som sa dozvedela od kolegu po filme ako z fimu samotného (sex so psom, really?). Prístupnosť od 15 by úplne stačila. Priemerné a neerotické. ()

kverula

Zpověď....uvítala bych víc informací o životě samotné Lindy než jen Lovelace a Deep Throat. Ale to nejspíš nikoho nezajímá, takže se musíme spokojit s tím, co máme. Ba ne, nemusíme. ()

m.arta

Film mě překvapil, jelikož jsem o životě Lindy nevěděla vůbec nic. Docela jsem ten film hltala a zapůsobil na mě. Nicméně kdyby se držel skutečné reality, která dle zjištěných informací byla asi jiná, mohlo to být daleko lepší. Určitě to není pravdivá zpověď ale jako romantický retro film je to fajn. ()

EddyT3

Holky myslite,ze je mozny se v dnesni dobe proslavit tim,ze si neci pero strcite co nejhloubs do krku? Dneska tezko,ale v Americe bylo mozny vsechno. Krasna Amanda Seyfried jako prvni pornohvezda. Neni to spatny,ale ani vyborny. Zlatej stred. ()

petronela86

Neurazí nenadchne. Mučednice Lovelace mi nikterak líto nebylo, film jí vykresluje jako šílenou chudinku. Kdyby paní myslela mozkem a ne prckou, asi by podobné trampoty nezažila. Ale tak asi dobře, aspoň mohla napsat knihu a varovat ostatní tupé ženy, co se může stát, když si nabrnknete kokota a co všechno je možné pak s kokotem dělat. ()

LencaN

Tedy čekala jsem trochu víc. Nebyla to až taková bomba, jak se může zdát podle názvu. Mnozí tady odkazují na skutečnou autobiografii. Já ji nečetla, tak nemůžu srovnávat. Ale prostě nepřišlo mi to až tak nervydrásající oproti jiným dramatům. Jasně, byl to nepříjemný film. Bylo mi té slečny celkem líto, že narazila na takové násilnické h*vado, které klidně prodává manželku na 'party', tlačí ji do něčeho, co nechce, mlátí jí atd. Akorát mi celé to zpracování přišlo ploché, žádná gradace ani v ději, ani v hudbě. Každopádně Amanda Seyfried byla šikovná a mám otázku - to byla vážně Sharon Stone? Neuvěřitelná proměna :) ()

Scaevola

Problematická osobnost jako centrum příběhu a výborný hlavní herecký výkon celý film nezachrání, neboť tenhle snímek nemá v podstatě co nabídnout. Funguje možná jako kousavý obraz doby nebo branže, ale to zvládají jiní lépe a s větší porcí grácie. ()

rigby

Příkladná ukázka průměrnosti. Porno si moc neužijete, film musí projít přísnou cenzurou, aby nepohoršoval. Nakonec se jedná o výchovný snímek, který poukazuje na problémy domácího násilí. Ideální pro nedělní večer místo obvyklé české televizní inscenace. Větší ambice to nemá. ()

david666

Zajímavý film. Neznám nějak detailně tuto "kauzu" ale myslím, že takhle nějak to mohlo i být. Solidní životopisné drama, ve kterém jsem si moc Amandu nedovedl představit, ale nebylo to zlé ()

kacer4

Smutný príbeh sprostej a naivnej ženy. Do toho trošku neštastný spôsob nakrúcania, kedy je jedna časť filmu natočená z vonkajšieho pohľadu a druhá z vnútra. Neviem čo autorov k tomu viedlo. Ale inak pozerateľný, trochu poučný a dobrou reklamou na Deep Throat natočený film. ()

linger

Linda Lovelace v tomto filme posobi ako slusne, mozno trochu naivne dievca, ktore sa nechtiac dostalo na zle porno chodnicky. Po mensom vyskume vsak jeden zisti, ze je to tak trochu prikraslenie reality. Asi sa niet comu divit s ohladom na charakter videa, ktore Linda natocila este pred Deepthroatom...V konecnom dosledku to az tak nevadi - snad by som len uvitala, keby Peter Sarsgaard nehral vsade slizkych, zeny mlatiacich a manipulativnych typkov, zacina sa z neho stavat zivy spoiler. ()