Biografický příběh zaznamenává zrod první pornohvězdy – neznámé Lindy Lovelace, která mimochodem za účinkování v tomto filmu inkasovala směšných 1 250 dolarů. Naivní děvče, vychované ve věřící rodině, se nechá úplně uhranout charismatickým Chuckem Traynerem, který se po objevení jejího „neskutečného talentu na orální sex" stane jejím manželem, manažerem i pasákem... (oficiální text distributora)

andy60

Jen doufám, že prostitutkám jednou nezačnou stavět sochy a nedostanou se do čítanek. Film sám o sobě vcelku dobrý a ku podivu i vkusně natočený. Sharon Stone k nepoznání. ()

Gigulina

No co na to rict, snimek je to fajnovej a srdceryvnej.. Nicmene uz se tak neda rict ze pravdivej.. Kdokoliv kdo si o Linde Lovelace neco malo zjisti a trochu si to srovna v hlave, pak nikdy nemuze dojit k zaveru, ze to bylo opravdu tak jak je to v tomto filmu popsano.. !!! Pozor toto muze byt spoiler: Ze byl Chuck opravdu takovej hajzl tomu verim, nicmene to ze Linda pomerne dlouhou dobu netusila, ze ma za muze pasaka je nesmysl.. Take to jak ke konci filmu tvrdi v talk show, ze v pornoprumyslu stravila celkem 17 dni je hloupost - Deap Throat rozhodne nebyl jeji prvni snimek a ani posledni.. Ze by do vseho sla jen proto, ze ji Chuck rekl at to udela si nemyslim.. Take se nekam vytratily jeji drogove vylety, smazku udelali akorat z Chucka, ktery ji bil a zatajoval celkem dulezitou informaci.. Spis si proste pak holka nestastna uvedomila, ze v Holywoodu s nicim jinym nez s pornem neprorazi, ze ma uz do smrti nalepku holky s neukojitelnym hrdlem a zacalo ji byt stydno, tak to trochu svedla i na manzela a napsala o tom knihu Ordeal - podle ktere je mimochodem natocen tento film a diky niz se pak Linda mohla pripojit k feministkam v boji proti domacimu nasili a pornografii (aby se po letech pro zmenu zas mohla sverit svetu, jak ji feministky sproste vyuzivaly v boji za zenska prava a opet ji skoro neplatily.. ale to vlastne ve filmu take chybi). Takze ve finale se nedivim, ze Lindiny deti snimek schvalily - ona z toho vlastne vychazi jako uplna svetice.. ()

sun.eagle

Téma je to vděčné to nemohu říct:-). Neznám podrobně život Lindy Lovelace takže nemůžu posoudit jak věrné to je a kolik je zkresleno, ale hlavně mě to jak byl příběh vyprávěn vlastně vůbec nebavil. Btw. Sharon Stone jsem teda nepoznal kdybych její jméno nenašel v titulcích. ()

Baerdeller

Sezóna 2017/2018 je napráskaná životopisnými dokumenty jako Molly's Game, The Disaster Artist, I, Tonya, Rebel in the Rye, Borg/McEnroe atd... Všichni zmínění drží jakous takous kvalitu, přičemž některé kousky jsou opravdu vydařené. Navyknut na tento trend, jsem tedy začal vyhledávat podobná dílka z minulosti, až jsem se dostal k Lovelace. Upřímně? Naprostá ztráta času - tenhle film stojí za hovno. Mizerné zpracování, mizerný scénář, nelogický vývoj postav, působí to naprosto neupřímně a falešně (o to vtipnější je ten český podtitulek). Wikipedie navíc popisuje situaci značně odlišně. Jestli se to opravdu stalo takhle či jinak - nevím. Každopádně tomu, jak to podal tenhle film, nevěřím. Kde zmizelo 10 mega z rozpočtu? Pravděpodobně většina šla na platy kupy známých herců, kteří se objevili ve vedlejších štěcích. Nebrat. ()

TheFilmThief

"Ublížil jsi mi" "To byla vášeň" "Vlastně jsem v pornoprůmyslu strávila 17 dní, to mě přece nedefinuje" Příběh Lindy Lovelace přímo volá po filmovém zpracování a to se vším všudy. Kde je "Dog fucker", problémy s drogami, vězení, nepodařené pokusy vymanit se z pod nálepky "pornohvězdy", druhé manželství... nepadlo slovo o těchle sračkách, kterými se musela probírat. Tohle je jen lehký náčrt. Navíc nemůžu říct, jestli se tvůrci přímo inspirovali životem Lindy Marchiani nebo reálnou, náborářskou technikou pasáků. I když konec filmu je šťastný, titulky doprovází smutná hudba jako rekviem nad zničeným životem. ()

Sejkorka

Asi nemá smysl koumat, co vše je úplně životopisné a co ne. Základní téma určitě, čili křehká nevinná dívka v rukách zhýralého pasáka. Neškodí si připomenout, že i podobné příběhy psaly dějiny. Pak někde si sehnat originál Hluboké hrdlo a mrknout, oč tu vlastně běží. To dílo má v této databázi 55%, což je víc než Kameňák a Bobovřesky dohromady. Jinak jsem byl v šoku ze Šárky Skálové. Já ji poznal až v poslední scéně. Je jí 55 a vypadá na 70 ! ()