Dokument který se snaží nastínit konspirační teorie globálního měřítka. Foster Gumble je jedním z autorů a zároveň průvodce celého filmu, kde předkládá své teorie, které následně obhajuje pomocí svých tvrzení. Do hledáčku si bere především alternativní zdroj energie, UFO, finanční systém, a ty kteří vládnou zemi.
Na webových stránkách "http:www.thrivemovement.com" se dá dozvědět nejen více o daných teorích, ale i o tom jak může k lepšímu světu přispět každý z nás. (Expertt)

xBarushe

jop, na tenhle dokument by se měl mrknout každý a udělat si vlastní obrázek o tom, jak některé věci na téhle planetě chodí.. už je myslím načase. ()

Eigis odpad!

Dokument? Tohle mě přišlo spíše jako náborové video nějaké sekty. Takovou snůšku keců už jsem tedy hodně dlouho neslyšel. Uznávám že pokud se někdo rád zasměje nad lidskou blbostí je to pro něj to pravé. PS. Tento dokument doporučují čtyři z pěti profesionálních vymývačů mozků. ()

samoss

Nebudu psát klady a zápory a přesvědčovat vás, jak je tento dokument skvělý, nebo hrozný. Podívejte se na něj sami a zeptejte se sami sebe, co vám to řeklo a čemu věříte. ()

TOPmoovie

dokument presne v style zeitgeist. ten je ale doveryhodnejsi. thrive je zmes uplnych fikcii az nezmyslov po par zaujimavych myslienok - kvoli tym si to pozrite. zopar nezmyslov: cestovanie hmotnych, materialnych predmetov z inych galaxii: nieje mozne kvoli casu a rychlosti svetla, existuje vela svetov ako je nas : dalsi nezmysel, dnes fyzici vedia vypocitat pravdepodobnost vzniku planety zem ,aby tu vznikol zivot, je prakticky nulova. takze vznik inych je nerealny. urad FED je sukromna firma: preco ale neuviedli teda vypis z obch. registra , kto ju vlastni? dokument obsahuje vela vymyslov, ktore oslovia iba menej vzdelanych ludi. ale, doporucujem pozriet. temy okolo financnej manipulacie je dobre si vzdy pripominat. hlavne skryte poslanie dokumentu, je vytvorit si taku skoro nabozensku skupinu zastancov ich hnutia. ()

Lisiana

Otevřete oči a podívejte se kolem sebe. Pokud nepatříte mezi... jak se říká ,,zombie''...loutky uvězněné v systému a bezmezně mu věřící, nemůžete tento dokument hodnotit jako odpad. Skláním se před tvůrci, jež se nebojí hovořit o tématech, která jsou stále bohužel zapovězena, nebo označena jako konspirační. Zde nejde o konspiraci, zde se mluví o věcech pravdivých...bohužel ()

gramofonix

Neviem sa zbaviť pocitu keď sledujem dokumenty tohoto typu (o.i. Zeitgeist ...), že to smrdí nejakou sektou alebo čímsi podobným. ()

Major776

Plný počet za Teslu - kdo o něm nic neví ať si o něm něco přečte než film odsoudí. Vše souvisí se vším a tento film má v sobě spoustu pravd! ()

Kicker

Konspirační teorie. Tak by se dal shrnout tento film. Ano, spousta lidí by to tak nazvala. Ale je to jen teorie? Pokud shlédnete pouze tento film a nebudete se pídit dál, zda je to pravda, či ne, pak to pro vás asi bude pouze hromada hloupostí poskládaných k sobě. Pokud si ale zjistíte, jak funguje finanční systém a na čem je založen, kolik korporací má které sesterské firmy atd., pak to začne pomalu dávat smysl. Člověk ovšem raději přijme společensky akceptovatelnou pravdu, tu kterou mu okolí dává celý život. Pro mě tyhle teorie byly taky pouze zhovadilostí, než jsem se začal o to opravdu zajímat. Nesmíte ty informace přijmout, ale aplikovat je na skutečný život. Stačí si zjistit něco málo o marketingu a o ovládání mas a jste doma. Informujte se, ověřujte, přemýšlejte. Mainstream byl vždy ovládán mocenskou vrstvou, stejně jako ve středověku byla církev vším, dnes je to demokracie. Proč lidé v chudých zemích protestují za demokracii a ne za svobodu? I to je jedna z otázek, na kterou byste měli hledat odpověď. ()

bedsore

Pár slov k formě: možná až příliš dlouhé, nepříliš záživné (ale záleží na tématu), ke konci až trochu otravné. Nicméně tato témata mě oslovují a myslím, že mám dostatečně otevřenou mysl, abych jinému pohledu na věc dal prostor a ne nemilosrdně odsuzoval. Záleží na každém z nás co si z toho odneseme. Třeba nejsem odborník na "free energy" zdroje, takže nedokážu z fleku posoudit relevanci oněch údajů, ale dává mi to důvod ptát se "proč", "jak", atp. a hledat odpovědi. Myslím, že to by měl být, a v tomto případě i je, smysl tohoto a podobných filmů. ()

Cumacbegyc

myslím že k zamyšlení je to vynikájící, neboť už i vláda USA a Anglie nedávno přiznali, že kvuli udržení ekonomiky utají ročně okolo 5000 patentů ( včetně např solární panely patentované již v roce 1920 ) proto kladně hodnotím lidi, kteří mají na tento svět jiný názor a pokouší se ho sdělit ostatním i přes to že je ostatní mají za blázny, což se nestalo poprvní ani naposled. Ano i na mě ten dokument působí jako peroslov šéfa nějaké sekty... za to dávám jen 4 . Ale věřím, že existuje spousta věcí o kterých se nám ani nesní a my "obyčejní smrtelníci " se s nimi setkame až za spoustu let ()

mishulkaa

Co když je to všechno do posledního slova pravda? A i kdyby ne... Pochybovat o věcech je zdravé. Pán má třeba bujnou fantazii, ale člověk si u tohoto dokumentu aspoň trošku rozšíří obzory. ()

koboldek

Není to pravda ! Miluju svoji práci , mám mnoho přátel a se všemi si rozumím , peníze nevládnou všem pozemským věcem a vůbec se cítím zdravější a svět roste k míru a štěstí náš všech ! PS : Dochází mi heroin. ()