Můj vysvlečenej deník

Předloha:

Johana Rubínová (kniha)

Michael Gahút

Petr Wajsar

Veronika Kubařová, Petra Špalková, Berenika Kohoutová, Sandra Černodrinská, Marika Šoposká, Šárka Vaculíková, Igor Bareš, Ondřej Mataj, Martin Šesták, Ladislav Karda, Milan Hajn, David Skopal, Adéla Lounková, Jaroslav Plesl, Simona Stašová, Ján Kuric, Veronika Žilková, Nisan Aljazairi, Verica Nedesca, Jan Antonín Duchoslav, Karel Janák, Martin Eugen Kulhánek, Petra Doležalová, Lukáš Venclík, Jana Dopitová, Jan Hlaváč, Simona Vaverková, Hana Malaníková, Ivona Marcinová, Kateřina Jandáčková, Lenka Šmídová, Michal Skořepa, Rafael Petráš, Simona Elsnerová, Anna Dosoudilová, Filipína Cimrová, Ilona Paukerová, Lucie Slováková, Martina Macková, Veronika Nouzová, Zuzana Hunalová, Alžběta Němcová, Emanuela Máslová, Filip Müller, Jakub Kvapil, Jan Štěpán, Jan Švejkar, Jiří Roskot, Kateřina Budíková, Kateřina Srpová, Ludvík Němec, Lukáš Routa, Petr Tyřl, Marcela Šťastná, Markéta Toulcová, Martin Hejný, Michaela Kolenatá, Michaela Zemanová, Miluše Jarešová, Natálie Urválková, Petr Kamenický, Petra Pavlačíková, Renáta Weidlichová, Roman Roušal, Tomáš Kyselka
  • Crawler-D

"Čekali jste happy end?" V zásadě jsem nečekal nic a v tomhle ohledu snad film ještě předčil moje očekáváním, tím, jak se všechno nakousne, ale nic nedojí. Sledovat partu navzájem se nesnášejících lidí je zábava jak stvořená k navození dobré nálady.(28.7.2013)

• MMR

Další ze spousty zbytečných českých filmů. Pokus o zábavu se nezdařil. K pobavení potřebuju víc, tohle je málo...(24.11.2012)

Tři a půl, velmi sympatické překvapení. Přirozené herecké výkony (skvělá Veronika Kubařová, skvělá), režie, která odsýpá, příjemná hudba a vcelku zajímavý děj. O knižní předloze jsem dodnes neměl ani ponětí. Příběh, natočený podle ní, se ale může chlubit tím, že vypadá vážně jako ze života. A to se nejen v českých filmech cení.__P.S. Tak dnes jsem se (po roce a půl) dozvěděl, že žádná knižní předloha neexistuje a já se stal obětí čísi mystifikace. Že by mi to ovšem vadilo, to ne.(30.12.2012)

• johnn333

Co dělaj holky, když maj depresi? Nic. Blejou. Konec citace. Není to komplet buransky "teenagerovské", to je ale asi jediná poklona, kterou jsem schopen složit. Deník je úplně prázdný, nezáživný, nesmyslný, nezajímavý, nezábavný. Jestli "současnou českou komedii", tak Přebor a klidně i Vrásky z lásky. Jestli komedii od holek, o holkách a "pro holky", tak jedině Bridesmaids. 50%(24.4.2012)

Obelháváme se a chceme. Pro nepozorného diváka je to prostě paráda. Má to spád a to je důležité. Tudíž, kdybych ve dvanácti nesledovala Hanekeho a viděla bych tohle, tak plný počet. Bohužel Hanekeho stále sleduji a není mi dvanáct. Za geniální obelhání diváka dávám střední cestu.(1.1.2013)

• - Názov filmu sa objaví až v samom závere. (Johnny.ARN)

• - Scéna ve fontáně byla natočena v obchodním domě za běžného provozu. (morgos)

• - David Skopal dostal rolu Havrlanta na základe kopy sprostých slov, ktoré vychrlil na konkurze. (Sufferer)