Můj vysvlečenej deník

Předloha:

Johana Rubínová (kniha)

Michael Gahút

Petr Wajsar

Veronika Kubařová, Petra Špalková, Berenika Kohoutová, Sandra Černodrinská, Marika Šoposká, Šárka Vaculíková, Igor Bareš, Ondřej Mataj, Martin Šesták, Ladislav Karda, Milan Hajn, David Skopal, Adéla Lounková, Jaroslav Plesl, Simona Stašová, Ján Kuric, Veronika Žilková, Nisan Aljazairi, Verica Nedesca, Jan Antonín Duchoslav, Karel Janák, Martin Eugen Kulhánek, Petra Doležalová, Lukáš Venclík, Jana Dopitová, Jan Hlaváč, Simona Vaverková, Hana Malaníková, Ivona Marcinová, Kateřina Jandáčková, Lenka Šmídová, Michal Skořepa, Rafael Petráš, Simona Elsnerová, Anna Dosoudilová, Filipína Cimrová, Ilona Paukerová, Lucie Slováková, Martina Macková, Veronika Nouzová, Zuzana Hunalová, Alžběta Němcová, Emanuela Máslová, Filip Müller, Jakub Kvapil, Jan Štěpán, Jan Švejkar, Jiří Roskot, Kateřina Budíková, Kateřina Srpová, Ludvík Němec, Lukáš Routa, Petr Tyřl, Marcela Šťastná, Markéta Toulcová, Martin Hejný, Michaela Kolenatá, Michaela Zemanová, Miluše Jarešová, Natálie Urválková, Petr Kamenický, Petra Pavlačíková, Renáta Weidlichová, Roman Roušal, Tomáš Kyselka
  • claudel

Čerstvá posila Dejvického divadla, která téměř z plátna/obrazovky nezmizí. Ženský ansámbl potřebuje v Dejvicích posílit, Melíšková a Babčáková jsou tam válcovány mužskými hereckými titány. Veronika Kubařová je talentovaná, hezky se na ni dívá, ale celý film zatím neutáhne. Kdyby mi bylo o deset let méně, asi by mi pohled na pěknou herečku stačil a hodnotil bych výše. Stihnul jsem u toho uvařit večeři, sníst ji, učesat psa a zacvičit si. Čili jako komplementární činnost dobré, na druhou stranu, abych jen nekritizoval, oceňuji, že se nekonal přehnaný americký konec.(25.1.2015)

Není to úplná tragédie, především proto, že v teenagerském filmu nejde jenom o sex. Jako velký kámen táhnoucí film ke dnu vidím Johaniny kamarádky, jmenovitě Bereniku Kohoutovou, kterou nemůžu vystát a její obsazení bylo čistě z komerčních důvodů (talent v tom určitě nebyl) a Šárku Vaculíkovou, kterou prostě kamera ráda nemá. Obsazení hlavní role je naopak na potlesk. Velká propast mezi přirozeným talentem (Veronika Kubařová, Petra Špalková) a nuceným přehráváním (Berenika Kohoutová) je ale natolik hluboká, že to zákonitě rozčiluje. A bez té exotické vsuvky bych se teda taky obešla. Život náctileté holky je kovbojka sama o sobě, i bez divokých íránských "výletů".(24.4.2012)

Bavilo ma to, a čo viac môže človek od filmu čakať než 90 min pomíjivej radosti? Veronika Kubařová, fajn výkon, ale životná rola pre Jana Kurica, ktorý nám tu odprezentoval nový archetip Slováka :) Úprimne ma mrzí, že rozpad ČSR sa prejavuje aj v tom, že české filmy sa nie vždy dostanú do slovenských kín. A tak sa zrodil nový tip turistu. Filmový fanatik, ktorý prejde 120 km iba preto, aby si v brnenskom multiplexe pozrel český film.(19.11.2012)

• Big Bear

Vokatá, nosatá, bradatá, vlasatá a pusatá Verča Kubařová je dost zajímavej typ, působí přirozeně a má velkej potenciál do budoucna. Nebýt jí, tak by tahle sonda do duše teenagerky šla ke dnu tak rychle jako Titanic . Zato její herečtí vrstevníci to s hraním opravdu nepřeháněli... Nejdříve jsem si říkal, že to bude takové Indiánské léto po letech ovšem pohledem dnešních teenagerů. Zklamanou Issovou ve vaně s jablky, že nahradí právě Kubařová, Brutus vystřídá jiný band atd... Lehce jsem se trefil, je to o teenagerech a jejich strastech, pohledem teenky. Mladé zajímají i stále stejné věci, pařby, hulení, sex a vztahy.... Jen kulisy jsou modernější. Barevnější. Já ale asi nejsem ta správná cílová skupina, pro kterou byl Můj vysvlečenej deník natočen. Nejsem už pubescent a tak asi nechápu ty ,,obrovský'' problémy dospívající mládeže. I tak mám ale dojem, že i pro teenagery je tam těch vtipů a hlášek (které takový snímek musí nutně obsahovat) minimum. Nějak jsem to sice dokoukal, ale na konci jsem si řekl.. Eh.. co to bylo? A co na to Jan Tleskač ? Na komedii jsem se u toho pousmál snad jen jednou a to je opravdu slabota. Když už teenagerskej film, tak raději Vorlův Gympl. * *(9.11.2012)

• MA.KI

Zohledním-li intencionalitu pro náctileté, nemám problém.(10.11.2012)