poster

Můj vysvlečenej deník

Komedie

Česko, 2012, 102 min

Předloha:

Johana Rubínová (kniha)

Kamera:

Michael Gahút

Hudba:

Petr Wajsar

Hrají:

Veronika Kubařová, Petra Špalková, Berenika Kohoutová, Sandra Černodrinská, Marika Šoposká, Šárka Vaculíková, Igor Bareš, Ondřej Mataj, Martin Šesták, Ladislav Karda, Milan Hajn, David Skopal, Adéla Lounková, Jaroslav Plesl, Simona Stašová, Ján Kuric, Veronika Žilková, Nisan Aljazairi, Verica Nedesca, Jan Antonín Duchoslav, Karel Janák, Martin Eugen Kulhánek, Petra Doležalová, Lukáš Venclík, Jana Dopitová, Jan Hlaváč, Simona Vaverková, Hana Malaníková, Ivona Marcinová, Kateřina Jandáčková, Lenka Šmídová, Michal Skořepa, Rafael Petráš, Simona Elsnerová, Anna Dosoudilová, Filipína Cimrová, Ilona Paukerová, Lucie Slováková, Martina Macková, Veronika Nouzová, Zuzana Hunalová, Alžběta Němcová, Emanuela Máslová, Filip Müller, Jakub Kvapil, Jan Štěpán, Jan Švejkar, Jiří Roskot, Kateřina Budíková, Kateřina Srpová, Ludvík Němec, Lukáš Routa, Petr Tyřl, Marcela Šťastná, Markéta Toulcová, Martin Hejný, Michaela Kolenatá, Michaela Zemanová, Miluše Jarešová, Natálie Urválková, Petr Kamenický, Petra Pavlačíková, Renáta Weidlichová, Roman Roušal, Tomáš Kyselka
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ivishka
  ****

  Díky příšernému názvu a hroznému hodnocení se mi do filmu moc nechtělo. Ale někdy není vůbec špatné si tak trochu zariskovat a zjistit, jestli je ta naše česká filmová tvorba tak špatná. Mnoho lidí zanevře na většinu českých filmů a raději si pustí nějakou stupidní americkou komedii apod. Postavy jako je Johana se nevidí jen tak a je třeba je tak trochu prosazovat, aby nebyly zapomenuty. Krom již zmiňovaných počátečních nechutí k tomuto filmu před zhlédnutím jsem k nelibosti zjistila, že je i obsah sepsán velmi zle. Světe div se, ale dokonce i sám distributor si dokáže uškodit. Na konec bych ještě chtěla říci, že čím více bude takových filmů, tím lépe se mi bude večer spát a česká filmová tvorba na tom bude hned o poznání lépe. Třeba se ta naše zemička nebude muset schovávat za rohem, a vyprodukuje opět něco originálního a koukatelného.(23.9.2013)

 • iamek
  **

  Ach jo. Film byla totálně nudná pakárna. Člověk čekal, že hlavní hrdinka bude ve filmu lítat nahá a ono nic. Zklamání, protože je docela šikovná.(21.6.2012)

 • zette
  *

  Bud uz jsem stary, nebo nerozumim dospivajicim holkam a nebo je ten film dejove o nicem. Ocenuji ale velmi dobre vykony vetsiny hercu, v cele s vybornou Kubarovou. Bohuzel na dve hvezdicky to ale nestaci.(13.4.2014)

 • Ampi
  ***

  Tento žánr není zrovna můj šálek čaje a nebýt sličné Veroniky Kubařové bylo by asi hodnocení nižší. Ale i bez ní by s našlo pár vtipných scének a hlášek.(3.5.2014)

 • Big Bear
  **

  Vokatá, nosatá, bradatá, vlasatá a pusatá Verča Kubařová je dost zajímavej typ, působí přirozeně a má velkej potenciál do budoucna. Nebýt jí, tak by tahle sonda do duše teenagerky šla ke dnu tak rychle jako Titanic . Zato její herečtí vrstevníci to s hraním opravdu nepřeháněli... Nejdříve jsem si říkal, že to bude takové Indiánské léto po letech ovšem pohledem dnešních teenagerů. Zklamanou Issovou ve vaně s jablky, že nahradí právě Kubařová, Brutus vystřídá jiný band atd... Lehce jsem se trefil, je to o teenagerech a jejich strastech, pohledem teenky. Mladé zajímají i stále stejné věci, pařby, hulení, sex a vztahy.... Jen kulisy jsou modernější. Barevnější. Já ale asi nejsem ta správná cílová skupina, pro kterou byl Můj vysvlečenej deník natočen. Nejsem už pubescent a tak asi nechápu ty ,,obrovský'' problémy dospívající mládeže. I tak mám ale dojem, že i pro teenagery je tam těch vtipů a hlášek (které takový snímek musí nutně obsahovat) minimum. Nějak jsem to sice dokoukal, ale na konci jsem si řekl.. Eh.. co to bylo? A co na to Jan Tleskač ? Na komedii jsem se u toho pousmál snad jen jednou a to je opravdu slabota. Když už teenagerskej film, tak raději Vorlův Gympl. * *(9.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace