Spring Breakers

• USA Spring Breakers (více)

Schnitzl

No dobře, nestydím se to přiznat... Dávám (výjimečně) čtyři hvězdičky pouze za ty čtyři naprosto dokonalé kočky, ale co se týče filmu... Naprosto objektivně mohu říct, že je to absolutní s*ačka o ničem a sám o sobě si nezaslouží nic, než "odpad!" ... Na ta tělíčka se opravdu dívalo pěkně, ale nebýt toho, že jsem již delší dobu single a potřebuju vidět parádní slečnu alespoň ve filmu, asi bych to vypl už někde v první čtvrt-, maximálně půlhodině... Ani nevím, co jsem vlastně na začátku čekal... Zklamání? To to rozhodně nebylo... Poslintaná brada? Možná... Zajímalo by mě, kolik z těch vysokých hodnocení tady není ovlivněno vzhledem hlavních protagonistek... Přiznejte se, kdo z vás tu hodnotil pouze celkovou kvalitu snímku? :) ()

Blazis34

Spring Breakers je velice kontroverzní dílo, místy dost mystifické. Ze začátku to vypadá na puberťáckou idylku na jedné obrovské party, poté se přidá lekce krimi a a nakonec se z filmu vyklube thriller. Harmony Korine zrežíroval dost netradičně tento scénář a chvíli jsem nevěděl co si mám myslet. Střih filmu napomáhal občasné mysterióznosti a tak jsem se i občas cítil. Dávám 50% - tři hvězdy. ()

Mart2n

Naprosto prázdné, bez děje - Strom života o prsou a chlastu. Prostředníček od tvůrců, rána mezi oči divákovi. Harmony Korine natočil opět zvrácený art, který si užijeme jen málokdo. Úžasná forma, spousta amerických keců, vysmívání se MTV generaci... mě se to líbilo. ()

a0001

Nečakal som nič zmysluplné, čakal som iba ľahký film, rebelský so štipkou mladíckej nerozvažnosti a plný zážitkov. Film pôsobí sem tam ako trailer na leto plné života, avšak príbeh nula bodov, namiesto toho prázdne reči, nezmyselný dej, otrasné herecké výkony všetkých pred kamerou. Pubertálne bitchespusinky bavia iba peknými bikinami, teen telíčkami a nice tváričkami. Film sa navyše snaží tváriť miestami drsne a to mu ide ako sánkovanie na igelitke dolu z Lomnického štítu, takže čistý pád. ()

rashenrock

Slyšet během 94 minut asi tak 100x slovní spojení "spring break" je opravdu vysilující zážitek. Po půlce filmu už se člověk vážně modlí, aby nikdo z herců slovo znova nezopakoval. A věčné opakování záběrů filmu na kvalitě taky zrovna dvakrát nepřidalo. Jediné plus za písničku od Black Keys. ()

pafka

Nemuzu si pomoct, ale z klipu a z flashbacku, tzn. taky vetsinou bez kontaktniho zvuku a pouze s hudbou se neda udelat dej, ktery by smysluplne dal na 90 minut, nebo tady se to aspon nepodarilo. Co mi to dalo, nez jsem se prokousal skrz cely film a jedine, co me v tom pomohlo byl Franco a hezky zensky, ktery to neudrzej ovsem dlouho. Urcite ale zajimavy zpusob vypraveni, ale rozhodne je to jen na puli cesty. A o tech ctyrech holkach ve vedlejsi roli nemuzu rict vlastne nic - oni tam byly, nebyly. Spis znam jejich tela. ()

blahblah12

A odjely si štastně domů s milionovým autem. Přišlo mě to příliš naivní a také moc dlouhý (i když to má jen hodinu a půl). Příliš zbytečných scén, které mohli nahradit něčím zajímavějším. Příliš moc nahých scén, drog, chlastu, ale to k "teenagerskému" filmu přece patří. A ten konec to bylo z celého filmu nejhorší (už vidím jak by dvě holky, který nikdy předtím neviděly pistole, odkrouhly nějaký mafiány). ()

S_Jay odpad!

To je snad poprvé v historii co dávám s hrdostí "odpad", protože tenhle film už bych opravdu znovu víckrát nedal! Měl jsem co dělat, abych jej dokoukal a modlil se ve dvě věci: 1. aby to začalo být lepší a 2. aby byl konec...bohužel 1. bod se nevyplnil a 2. se sice vyplnil, ale byla to pro mě neskutečná muka přetrpět tuhle blbost. Miluji Selenu Gomez, ale ani to mi nedává právo dát jednu hvězdu...bohužel velké zklamání a ještě větší radost, že jsem na to nešel do kina! ()

Diskantka odpad!

Někdo by měl přijít a říct všem, že to je přece artovej filmík. Pak by se z toho všichni posrali... Ale jelikož tam neni Ryan Gosling a musíme si vystačit s odbarvenou Vanessou Hudgens z Chánova....tak rovnou řikám, hodně se na to zhulte a přesto nebudete od půlky chápat, proč jim ještě neexplodoval mozek po půl kile koksu, třech kilech skanku a dvaceti litrech tvrdýho chlastu. Jděte dělat zas Hany Montany. ()

Cannonball

Záčina to nádejne ale ako keby v polke filmu stráca nit alebo sa nevie rozhodnúť čo by bol ten správny záver. Štýl spracovania sa mi páčil ale nabažil som sa priskoro abz ma to mohlo baviť celých 94min. Ja by som uvítal trochu silnejší koniec tragickým vyvrcholením, scenárista to chcel inak a neberiem mu to je to predsa jeho film. ()

elanista1

To posledne na co sa chcem pozerat je partia ozratych, nadrogovanych, 17 rocnych kuriev ktore daju aj tomu poslednemu hajzlovi, preto je prva polhodina prenadherny, ciry ODPAD. Asponze od chvile ked sa na scene objavi James Franco s dredami a zeleznymi zubami, tak sa trocha aj zacne nieco diat, objavi sa trocha napatia, trosicka akcie a aj trocha zaujmu z mojej strany. Ale aj tak to je len trapna vystava nahych zenskych tiel, ktora nema s filmovym umenim nic spolocne, a na myslienku ze zivot si treba uzivat, vam zvysoka seriem. ()

NightScene

Super drama thriller! Film je pojatý velice originálně a to tomu dodalo tu šťávu. Jediné co bych vytkl byl Franco.. Role se k němu moc nehodí, ale to je jen nepatrná chybička. Holky byly úžasný a moc sexy! :) Originál je supr doufám, že se to ani nebudou pokoušet překládat, protože to by to zase dopadlo. Máme výbornej dabing, ale tenhle film si prostě musíte vychutnat takový jaký je! -ORIGINÁL- Moc mě to potěšilo (těšil sem se na to celou dobu) a dávám 100%! Režisér mě mile překvapil :) ()

x_ander

Spring breakers jsou film stylový (vizuál a soundtrack se povedl na jedničku), provokativní a patřičně ulítlý. A James Franco se zas jednou vyřádil. Ale víc jak 3* ze sebe nedostanu, bohužel. ()

davistercz odpad!

Absolutní kravina roku 2012. Neuvěřitelně debilní scénář a některé dialogy mi opravdu ničí uši. Prostě jedním slovem příšerné. Trailer ze začátku působí velmi dobře, ale samotný film je na houby. Všude samé holé zadky,prsa,alkohol a blbých slov. Absolutně nudné. ()

maldoror16

Hodně zajímavý film - jsem z toho zmaten, protože jsem to nějak čekal úplně jinak a pak tohle. A úžasné, ale úžasné vyvrcholení... ()

Vasyl odpad!

Nemůžu jinak. Ten film měl tolik věcí co já nerad, že by to nezachránily ani holky přehrávající ty nejlepší scény ze Života Adele. Žádná akce a vpodstatě ani děj, holky hloupý a nesympatický hned od začátku, pak ještě navíc ožralý a "drsný". Jasně, jedna z nich musí byt ubečená věřící kráva. Pak přijdou bílí černí, opravdický černí, drsňácký kecy všude kam se podíváš a nakonec ještě i trocha té nefalšované americké morálky. Piča, tohle těch pár záběrů na kozy a zadky z odpadu nevytáhne. ()