Spring Breakers

• USA Spring Breakers (více)

R.K.

Já tenhle film prostě miluju..Vanessa Hudgens se zde ukázala v pro ní netypické roli a zvládla to na jedničku! Navíc ta blond paruka jí prostě slušela. Sice jsem od Seleny Gomez čekala víc, ale ona je stále hvězdičkou Disney, takže si toho nemohla moc dovolit, což je škoda. James Fraco mě tímto výkonem prost ohromil, ale nemusel tam tolikrát říkat stejný věty po sobě. To vypadá divně :D Holky tohle zahráli bezchybně, James také. Co se týče hudby, tak ta byla dokonalá. Sice Skrilexe neposlouchám a ani tenhle žánr hudby mi není blízký, ale tady to znělo dobře. A scéna s mojí nejoblíbenější zpěvačkou Britney Spears? Úžasná, James jí zazpíval dokonale. Zkrátka krásný film na který se můžu dívat pořád. ()

Kosimo

Teenagersky americky sen o tuzbe, vzruseni, odviazanosti, nenasitnosti, bolesti a laske k rychlemu zivotu. Ak sa clovek zamysli a pochopi hlbku filmu, bude si ho chciet pozerat dokola. Slecinky su doplnkom charizmatickeho Jamesa Franca, ktory tu podal fenomenalny herecky vykon. Uzasne sledovat, ako svoj intelekt vyuzije v prospech zzitia sa s ulohou zlomenej a skazenej osoby. Miljem, ked herec vyda v kazdom jednom filme zo seba maximum, poklona Mr. Franco! Look at my shiiit! ()

ciapok odpad!

Odporné silikónové mechy, hneď v úvodnej propagande, plnené zrejme kdesi na rumunskom vidieku, debilné a vrcholne neerotické zábery na retardovaných kokotov, ktorí simulujú šťanie na hlavy hlúpych kráv, ktoré si potom strkajú nanuky do hrdla...ak by takéto čosi bola posledná erotika na Zemi, vrátim svoje panictvo a chcem byť páterom Ralfom v čase, keď ešte nepoznal Maggie. Ale to ešte vôbec nie je najväčší problém filmu - ten tkvie v detskej réžii, strihu, castingu, kamere.... je to strašne zlé ()

JARDAHONDA

Tento poměrně nevkusný snímek, který poukazuje pouze na nahotu ztratil jaksi morální soudnost. Ženský půvab se tím vytratil-naopak hluboko klesl. Děj je toporný, k tomu mrtvé dialogy, které ztrácí na zajímavosti v podstatě celého filmu. Mě jaksi nepřesvědčí pár silikonových-načančaných princezen. Tento americký omyl řadím do kategorie C. ()

VVee69

Akože aby dve teenky v ružových kuklách odprášili polku floridskej mafie, tak to mi hlava neberie. :D Ale verím, že kvôli tomu, že boli celý film v plavkách to na niektorých ľudí mohlo zapôsobiť. :D ()

Sunky22

Teen porno, v hlavní roli James Franco, Vanessa Anne Hudgens a Selena Gomez. Za to jak se holky snažily a určitě natáčení i užily to hodnocení trošku navýším. Franco je borec. ()

EL_lofasso

Tahle věc mi vzala 90 minut života a kdybych si pustil 2 díly Ordinace v růzový zahradě udělám líp..1 hvezdička za rozpumpovaný zadky ()

Edwin44

Tohle byla ale stupidita. Samozřejmě největší lákadlo (pro mě imho) byli 4 kočky v hlavní roli. Je pravda, že ty (větší nebo menší část) z plátna za celou dobu neslezou, ale prostě není to ono. Furt střih sem , střih tam, nějaký mluvení v pozadí co nesouvisí s dějem no prostě běs. Jediný plus tohohle filmu je James Franco, jako padouch mi tam sedí slušně, za to ty 4 "bitches" už o poznání míň. Nějak jim nemůžu uvěřit tu jejich rebelii. Další hvězdu jsem chtěl dát za scénu s písničkou od Britney, ale tu hvězdu musim strhnout za uplnej závěr. Dvě 17 letý holky co poprvé držej zbran,se prostřílej celým barákem gangsterů? To jako vážně? Tohle prostě ne. Celej film byl tak o ničem, že to až hezký nebylo. Vážně kdybych měl někomu popsat o čem to bylo, asi bych řekl. 4 "rebelky" chtěly bejt rebelkama a tak dvě z nich jimi byli. ()

Filmslover14 odpad!

Podle mě absolutně příšerný film, který nemá děj. Jestli mají být hlavní zápletkou nejrůznější záběry na sjeté teenagery a nejčastějším záběrem je šňupání návykových látek z poprsí? Možná ano. Já jsem ale film v půlce vypnula, protože mi přišel jako ztráta času. ()

Mat.t

James Franco vo veľmi zaujímavej hereckej polohe, každopádne podivne zaujímavé a uveritelné, až na ten pre dievčence príliš jednoduchý a ideálny a tým pádom trochu prepálený koniec, resp. záverečná cesta k nemu, koniec ako taký je dobrý ()

Clareeta odpad!

Budu-li parafrázovat hlavní hrdin(k)y, pak "what the f*cking f*ck mother f*cker fu*king f*cker sh*t tohle bylo sra*ku?" Ve zbytku komentu stačí už jen dodat, že na tenhle film se nelze dostatečně sjet, abyste tomu mohli dát aspoň hvězdičku. Amen, verbal, amen. Víc slov mi po těch 30 minutách, který jsem zvládla, v hlavě už nezbylo... ()

Lukiz

Takový film k zamyšlení. Hodně filmové, musí se to pozorně sledovat, aby divák vychytal "přeskoky" ve vyprávění. ()

Profík

Taková trochu drsnější romantická komedie s vícero sexuálními scénami, než je v Americe obvyklé. To je tedy můj způsob, jak se na to koukat, jinak jako dílo brané vážně je to kravina. Tři hvězdy jsou za formu, která je zajímavá, ale přeci jen se přejí, za Franca a za ty kočandy. 55%. ()

maro0902

no ako by som začal 1* aj to za tie cecky čo tam skákali.....začiatok ok potom od 27 minuty som nevedel čo so sebou 38min robim si kavu....56min zašiel som sa napiť mlieka 1:10 konečne sa niečo deje,1:11 tak planý poplach------1:20 vtipná vložka s mozartom:)) 1:27 dočkal som sa konečných titulkov.... ()

Final

Hodnotit tenhle film je složité. Film sází na neucelený prvek, který míří na divákovi smysly. A kupodivu to funguje. Bohužel, na druhou stránku nemá film co nabídnout a tak vyplňuje hluchá místa kozama, zadkama a pohledy na kundy v bikinách. Jenže postavit na tomhle film, který nepatří do pornografie, vyžaduje určitého génia, který se v tomhle případě neprokázal. Pokud nad filmem nebudete přemýšlet a pouze vnímat děj filmu s nastříhanými záběry na kundy, asi se u filmu budete bavit, jako neodrostlí puberťáci. Pro ty ostatní se však bude jednat o více než podprůměrný snímek, který, bez záběrů na houpající kozy a pokusů o hluboké myšlenky, dá maximálně 30 minut děje, u kterého na konci zjistíte, že vlastně ani nedává smysl. Možná že pro americkou mládež má tenhle film má nějaký přínos, ale pro mě teda rozhodně ne. ()

Lubess.Knopp odpad!

Partička nevychovanejch totálně vymaštenějch holek , který si myslí ,že když budou dokonce život pařit tak budou mít super život .....Opravdu se na to nedá dívat.... Hrůza ... ()