poster

Ye Wen 3

 • Hong Kong

  葉問3

 • Hong Kong

  Yip Man 3

 • anglický

  Ip Man 3

 • anglický

  Ip Man 3D

Akční / Drama / Životopisný / Historický

Hong Kong / Čína, 2015, 105 min

Režie:

Wilson Yip

Kamera:

Kenny Tse

Hudba:

Kendži Kawai
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • fugazi
  *

  Že se z pětihvězdičkovýho prvního dílu vyklube takováhla směšná pubertální pošťuchovačka nedávající smysl jsem fakt nečekal ... 2/10(14.3.2016)

 • PP66
  ****

  Přestože nejsem "lovec bojových snímků", tak Yip trojka drží velmi dobrý standard předchozích dílů a kromě mistrovského světa kung-fu dává nahlédnout i do osobního života učitele jedné z nejlepších škol.(14.5.2016)

 • *CARNIFEX*
  ****

  Možno je to iný "Ip Man" práve vďaka väčšej dávky emócií, možno už to nie je (pre niekoho) tak výnimočný "Ip Man" ako v predošlých troch častiach, no presto všetko, drží v rukách veľmi silné "karty". Na Mike Tysona ako herca sa spočiatku pozerá veľmi zvláštne, no samotný snímok, poprepletaný viacerými vetvami rôznych príbehov nijak nenudí. Na svoje si divák príde nie len po citovej stránke, ale i adrenalínovej. O lacnom počine teda nemôže byť ani reč (!), a keď sa k tomu pridá množstvo kvalitných súbojov v nápaditých choreografiách, tento kung fu počin len sťažka vo fanúšikovi bojových umení vzbudí sklamanie. Pred pár dňami som videl podobný snímok "Black Belt", no a verte neverte, najmä vďaka nemu koketujem s myšlienkou, že by si "Ip Man 3" možno zaslúžil aj vyššie hodnotenie. V spomínanom filme, vedenom v podobnom duchu dokazovania, "kto je lepší a kto nie", je totiž minimálne o dve tretiny menej bojových scén, pričom rozhodne viac obyčajných.(16.3.2016)

 • -OverLord-
  ****

  Na třetí díl jsem se hodně těšil, už jen proto, že filmy o Ip Manovi považuju za jedny z nejlepších bojových fláků současnosti. Trvalo sakra dlouho, aby se trilogie uzavřela, ale nakonec se čekání fakt vyplatilo a trojka to zakončila s velkou parádou. Ačkoli na mě nepůsobila úplně tak jako předchozí dva díly, pořád měla co nabídnout, a to hlavně čistokrevnýho Ip Mana se všema jeho kombama. Nejenže je zde nespočet soubojů 1vs1, ale nechybí ani dobře známé "1vs100", na což se fakt nádherně kouká. Ústřední zápletka byla sice trochu o ničem a skoro působila jako nutná vata - Mike Tyson se jako hlavní záporák víceméně předvedl jen v jednom duelu, ale to vůbec nevadilo. Mnohem záživnější byla totiž vedlejší dějová linka o novém mistrovi, kterej byl velkej sympaťák, a film i zahrál na citlivou niť a zaměřil se na Ip Manův osobní život a jeho manželství, což bylo v tu chvíli důležitější než nějakej přerostlej Amík.(10.3.2016)

 • ConanVJ
  *****

  Další skvělá podívaná s parádní choreografií, krásnou hudbou a pěknými akčními scénami. Ip Manův příběh končí smutnou událostí a film je i emotivní. Obsazení opět parádní i když Tyson mi přišel celkem trapnej. Za mě 95% :)(22.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace