BlackDart

Nesmierne som sa bavil na pravidelných spovediach. Scarlett Johansson 10/10 tak to určite s tým súhlasím. Trochu prekvapil koniec a čakal som niečo viac ale čo dodať Joseph Gordon-Levitt ma upútal už v Návrate temného rytiera a tento film vo mne potvrdil že je naozaj super herec. ***** ()

scattered

S chuťou natočená (nielen) komédia o problémoch (ne)jedného chlapa. Áno, postavy sú prázdne a nezaujímavé a rozprávanie sa neobťažuje odbočiť od hlavnej postavy. To však môžeme len ťažko počítať k záporom, keďže presne s týmto zámerom to Gordon-Levitt spáchal. Don Jon rozhodne nie je tuctový, vie čo chce povedať, je úprimný a srší z neho obrovský potenciál jedného, stále ešte nedoceneného filmára a herca. Počkajte si pár rokov, Joseph Gordon-Levitt ešte zďaleka neukázal všetko. ()

anarya

Film odporující západním hodnotám nemusí přece výhradně vypadat takhle. Vtipné postřehy u mne nedokázaly vyrovnat nesympatičnost charakterů hlavních postav. Celkově to na mě působí jako jakýsi mišmaš, který chce za každou cenu zaujmout, možná i šokovat a být originální... ()

listo

Tak chlapů, kteří denně čumí na porno, je asi dost, ale který z nich je k tomu ještě chorobně pořádkumilovný natolik, že si stele do hladka, kupuje speciální hadry na podlahu a kromě vlastního údu neustále přelešťuje i zrcadla a talíře? Freud by si pošmákl. Není divu. Don Jon pochází z tak bizarní rodiny (kde kurva vzali ty ksichty a otřesné outfity???), že mohl skončit daleko hůř než jako závislák na pornu s lehkou kompulsivní poruchou. Po půl hodině jsem to chtěla vypnout a dát tomu odpad. Nakonec myslím, že námět jako takový nebyl špatný, ale to Levittovo zpracování mi připomnělo mé kuchařské začátky. Máte všechny potřebné suroviny a znáte i postup na přípravu svíčkové a on z toho vyleze nepoživatelný blemt. Stejně dopadl i Don Jon. ()

jjjerry

Pro mě bohužel trapná nuda. Proč trapná? Hlavní hrdina snad nikdy nebalil holku, př. dolejzat není dobrý způsob. Ty "detaily" ze začátku kravina, neměl asi pořádnou ženskou, kdyby si ji chvilku udržel tak by si ji zaučil =) Mně je hrozně nesympaticekej, (jinak herce mam rád z filmu 500dní se summer, ale tady mu role nesedla). Přišel mně jako takový lovec zoufalec. Ale chlap má vždy jiný pohled než holky=) ()

ZaFi.

Na tento kousek jsem se chystal již dlouho, avšak dostalo se na něj až teď. A Musím se přiznat - čekal jsem to horší. I přes zahrnutí všech takových ošemetných témat se film opravdu podařil. Navíc režírovaný přímo Josephem... ()

Vierka135

Zatlieskajme všetci pánovi Gordon-Levittovi za obrovský objav, že jednorázovky nie sú lepšie ako mať sex s niekym, kto ťa rozosmeje a pobaví. Film radím do kategórie fajn na zabitie času a možno by som dala aj lepšie hodnotenie, keby tam bolo menej kravského prežúvania zo strany jeho mladej sexy blonďavej Scarlett a viac Julianne Moore :) ()

Lucienne6

Nechápu tak vysoké hodnocení, ale budiž, každý má jiný vkus - ok. Ale tohle .. no .. 1 * za pár vtipných momentů .. ()

galiea

Od dob 500 dní se Summer zbožňuju Josepha Gordona-Levitta. Tento vskutku JEHO film mě mile překvapil, protože nejenže hraje dobře, ale snímek je i dobře zrežírovaný a námět dobře napsaný... Až na cca posledních pět minut. Ty mě poněkud zklamaly, protože ty vysvětlující monology nejsou věc, co bych ve filmu vítala. Ale budiž. Fakt jsem se bavila a co mi přišlo nejlepší, že žádná z těch postav nebyla vyložená svině, aneb jak v mnoha povrchních příbězích - jeden je malý, druhý velký... Nene. Všechny postavy byly naprosto ze života, chovaly se (ve svých mezích) přirozeně a stejně se z toho dala vymyslet fajn zápletka. Prostě dobrej exkurz do americké nižší střední třídy. ()

PepusGi11._

Tenhle film v sobě má tak moc pravdivej příběh,že si to ani neuvědomujeme....Porno denno denně sleduje každej a je vidět,že ani ulejzanej ''překrásnej'' borec si nemusí sednout s takovou primadonou jakou je vlasně i on sám....Scarlett miluju,konečně nějakej film,kde se ukázala jako opravdová ''desítka'' !!... ()

PenelopaW

Film byl řazen jako romantický, takže jsem si ho pustila při osamělém večeru na svatého Valentýna. A hned začátek jsem měla velký problém vydýchat. Přestože anotace filmu zní docela hrozně - hrdina, který miluje své porno a většinu filmu se u něj ukájí - opravdu jde nakonec o film romantický. Konec byl nádherný, a to i když nepatřím mezi fanoušky Julianne Moore. Oproti tomu Scarlett Johansson, kterou jinak ráda mám, hrála takovou krávu, že bych ji propleskla nejpozději při hádce o uklízení bytu. Rozhodně jde o netradiční námět s velmi odvážným uchopením ze strany Josepha Gordona-Levitta. ()

DrawLife

Pre mňa veľmi dobrý film ,kde mladý muž žijúci v New Jersey (Jon Martello), ktorý je oddaný svojej rodine, priateľom, viere, svojmu telu a pornu ktoré "miluje" nakoniec zistí ,že jeho závislosť na pornografiu mu bráni nájsť si skutočný vzťah, a taktiež mu skresľuje predstavy o skutočnom sexe. Na filme mi vadí to ,že je veľký problém sa stotožniť s postavami a film pôsobí veľmi urýchlene. ()

vandamator

Zábavný a velmi zajímavý snímek. Herecké obsazení mi sedlo na jedničku a téma také. Určitě to není film pro každého, ale svoje publikum si jistě najde. I když by se pár výhrad našlo, dokážu je přejít, protože jsem si film i opakovaně užíval od začátku do konce. ()

wdc

Morálka blízko bodu nula. Vulgární výrazy, místy povrchní. Zábavné to je. Celkem ztráta času. ()

Teachman

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 3/10. ()

BlackVelvet

Tohle ze je pocin Joseph Gordon-Levitta ? Jezis, a doted sem ho mela celkem rada. Silena povrchni nuda a radoby kritika soucasne spolecnosti. ()

ANATHREIUS

Skvělý počin od J G-L. Bylo to vtipné, perverzní,ale rozhodně to nebylo trapné a vše bylo správně sebejisté a především realistické. Na 4 hvězdy to zatím ještě asi není, ale 3 hvězdy to jsou s velkou úctou (3,5). Přeji mu více takových dobrých filmů a více režisérského prostoru. doporučuji ()