sha.piro

Od tohoto filmu jsem si nic nesliboval a tak mě ani nezklamal, ani nepřekvapil. Dostal jsem přesně tu porci "zábavy", kterou jsem očekával a která jde tak trochu mimo mě, neb v tomhle neshledávám nic světoborného. Naopak si myslím, že je to až moc jednoduché (byť na mnohé diváky jistě skvěle fungující), takže 48% za přesně zapadající protagonisty (všichni to herecky zmákli), i za snahu přijít s podobně laděným snímkem, který má podobným týpkům ukázat cestu ven : ) Rozhodně to ale v jádru není vůbec špatný a nudný film! ()

Chlopotun

Film v ktorom mi asi ani jedna postava nebola sympatická. Porno není život asi tak by som to celé zhrnul a fakt je mi ľúto ľudí, ktorí to vidia inak. Postava Scarlett Johansson ma doslova vytáčala. Zopár lepších momentov to malo kupríkladu pesnička od Markyho Marka. ()

mieshock

wooohooo, PECKA ! Filmík zo života, ktorý ma bavil od začiatku do "vyvrcholenia" a vela krát som sa v ňom našiel... Chcem viac takýchto filmov :) ()

bad_azz

Trefa. Tenhle film na trhu prostě chyběl - nebo alespoň já jsem se s ním nesetkal. Bavil jsem se od začátku do konce, v podstatě je to takovej Sex ve městě, ale v pánský verzi. Běžně bych dal 3,5*, ale vzhledem k tomu, že jsem se v Don Jonovi celkem našel, nemůžu jinak než 4,5*. Parádní režisérský debut. ()

Marlo

Debutant na pozici režiséra J.G.Levitt mě títmto filmem zaujal už od prvních trailerů a hned zezačátku povim že film se mu povedl náramně. Popravdě si vybral dost ožahavé téma pro svůj první počin. A docela mě i dostalo jak zde propagují opravdickou pornostránku pornhub což jim rozhodně zvedne sledovanost :). Velice jsem byl zvědavej na Scarlett a popravdě zahrála blondatou blbku dokonale ke konci jsem měl sto chutí ji vytáhnout z obrazovky a odšroubovat tu jeji blbou hlavu z krku a to jinak tu herečku mám rád. A též musím podotknout že v baru kde Don s partou kámošů balí ženský bylo mnohem více hezčích kusanců než byla samotná Johanssonová a to ona samotná je opravdu kus ;). Bohužel po parádní první polovině ustává tempo filmu a už to nemá ten říz, nápady a takový spád,ale tím nechci říkat že by to bylo špatné jen je to dosti patrné. Jestli se nějak Levitt angažovaal na výběru hudby tak za to palec nehoru...ve filmu si poslechnete pár hitovek ...Takže jde o povedený zábavný film se slabší druhou půlkou a opet uplakanou J. Mooreovou .. ()

shalash

Ach ta AMERIKA, dobrej příběh, dobrý scénář, ale prostě ti herci stáli za hovínko... v hlavní roli mladý, šampónek, kterému do podoby s Hitlerem chyběl jenom knírek (nakonec byl ten nejsympatičtěší), totálně vypatlaná celulitidní Scarlet (chuděra za to nemohla, prostě to dojeb*l režisér, ale nevědět, co je to mop a seřvat přítele za to, že to nevím, plus mu ještě zakázat vysávat, že je na to služebná mi přišlo už trochu moc).. veškerou další legraci zabil otec, kterého museli vyhrabat někde v Central parku, kde celý život prováděl poctivou živnost gay prostituta se sexy zlatým řetízkem na vyzáblém krčku... Každopádně 3 hvězdy dát musím, nasmál jsem se celkem dost, škoda jen těch herců, podání a konce, ten totiž nic neřekne, člověk ani neví, jestli přestal mrskat nebo ne, a o tom ten film de facto celý byl... ()

Terminator666

Podle mě se jedná o zajímavě zpracovaný film z pohledu mladého playboye. Sice snímek má ve skrze průměrný děj, ale je podán tak nějak reálně. Kdy je skutečně vidět, jak hlavní hrdina postupně mění svůj názor a sám sebe přetváří na něco úplně jiného, dosud jemu cizího, neznámého. Postupem času ale zjišťuje, že je za tu změnu vlastně rád a je se sebou spokojený. Osobně musím říct, že to není určitě, žádný oskarový snímek, přesto je ale svým vlastním způsobem unikátní. Když navíc vemu v potaz rozpočet na toto dílo, tak jsem šokován o to více. Poněvadž i s tímto rozpočtem je film schopen dosáhnout wow efektu, na konci filmu. Určitě stojí za zhlédnutí. ()

mentos.

Jeden z těch filmů, na který jsem se chtěl strašně podívat, a to i přes to, že by byl v modré barvě. A mě se to prostě líbilo. Nenucená zábava, komedii, která se primárně nezaměřuje na divákovy peníze, ale na diváka samotného. ()

jozindodulik

Jako by to byl film o mně, ale ne tak extrémní :D myslím, že každý muž této generace se v tom najde. Film je často vtipný, herci výborní, ale nadruhou stranu není to zas taková pecka :) ()

Teen.AGE.r

Na tomto filmu hodnotím asi nejvíce to poslání, které se snaží vehnat do hlavy vše těm mladý teenagerům, kteří jsou odchováni na pornu... To čím si ti mladí procházejí je v tomto snímku krásně zachyceno. Jinak je to běžný film, ve kterém mi Julianne Moore hrozně neseděla. Jako sorry, sice jsem taky na starší, ale s takovouhle babou bych se rozhodně nikdy nemiloval a ani ne*ukal.... Za to poselství +1*, takže 4* a 70% ()

snupko13

Toto je presne ten prípad, keď si človek na konci povie, "čo týmto chcel básnik povedať". Vyše polovicu celkom zábavného filmu som bol plný očakávania, že sa dozviem nejakú veľkú múdrosť a nakoniec je z toho veľké nič, čo znehodnotí úplne celý doterajší priebeh. Asi debutantovi J.G-Lewitovi odfúklo polovicu scenáru a zvyšok dopisoval na vreckovky, ktoré mu po prvej hodine honenia ešte ostali. Čo už, každý zárez sa ráta a o režiserské panenstvo prišiel klasicky, vyzeralo to nádejne, holka ako lusk, ale nakoniec z toho vzišla nemotorná udalosť. Hanbiť sa však netreba, rýb pláva v mori ešte spústa. ()

MartinSTFC

Pro mě bohužel film o ničem. Ještě štěstí, že má film krátkou stopáž, nenudil jsem se dlouho. Popravdě je mi líto, jakým směrem se dnešní filmy ubírají, protože toto je tak stupidní, že se tomu nedá smát ani po lahvi vína. Inu, né vždy se zadaří. Rozhodně tím ale nechci nikoho odrazovat od shlédnutí. Pakliže se Vám líbí bezduché filmy, kde sice hlavní roli ani zdaleka nehraje příběh, za to se v nich hojně objevují rádoby vtipné vulgarismy, bude to film pro Vás jako dělaný. Za mě hodně slabé dvě hvězdy, kvůli sympatickému J.G.Levittovi. ()

mirushbiatch

Ten film je tak pravda,az to desi :D Ten Josephov alfa pohlad mi liezol spociatku na nervy,ale zvyk je zelezna kosela,tak ako jeho zvyky.Scarlett krasna,Julianne mi nikdy nesmakovala ako zensky objekt,ale je to vyborna herecka.Silne 3...Taliansky foter top..:) Ako reziser Joseph debutoval s velkou ctou... ()

sMIke54

První polovinu jsem byl z filmu naprosto unešený. Sice hodně věcí zveličoval, ale ruku na srdce, myslím že se v tom našel každý chlap. Naneštěstí pak nastane druhá polovina filmu, kdy Don Jon pozná MILF zrzku a divákovi je okamžitě jasné, jak film skončí a tím naprosto pohřbí tak dobře rozehraný děj a postavy z první poloviny. ()

xenon96

Film tak nějak o hovně. Myslel sem že to bude alespoň taková ta "love story" z Hollywoodu ale ani to ne. Víc jak hodinu a půl čumět na to jak si hlavní postava filmu honí péro, čumí na porno nebo balí a následně klátí každou na kterou narazí v baru. Jeho přítelkyně mu přijde na to že pořád čumí na porno, rozejde se s nim a on si najde poněkud starší paní která mu alespoň z "píchání" udělá opravdový SEX. Alespoň se potvrzuje pravidlo že na starým kole se nejlíp naučíš. U filmu mě udržely snad jen scénky s prdelkou Scarlett Johansson. Tento film je kravina, takže nemůžu doporučit. ()

camomilla

Don Jon se skvele rozjizdi, pobavi, chvilemi si az pripadate jako tajny spion tohohle frajirka.. ale pak to nejak cele vysumi do klasiky (spoiler) o mlade blbe blondyne a zkusene zrale zene. 3,5* ()

Jurcekk

Páčili sa mi spovede a postava Brie Larson. Johansson ... slabá šestka... čo na nej kurva vidíte? Má držku jak Cmorik. Jak išli spolu do gymu...Chúďatko Scarlett...Toto má byť etalón ženskej krásy???... Ale nie o tom som chcel. Ako na písal superpero... Veľmi rýchlo ten ukážkový buran prezrel. A zrazu bol koniec. Ale inak v pohode. Gordon-Levitt je fajn ()