paradoxman

Co to jako mělo být? Tahle slibně rozjetý a tak kontinuálně upadající film jsem dlouho neviděl. Takže chlapec prozřel, začal hrát basket místo posilovny a chlastat s kámošema místo šukání. To beru. Ale co dál? To má být vše? Asi jo.... Škoda, z tohohle tématu se dalo vytěžit mnohem víc. ()

rigby

Připomíná mi to tradiční nedělní inscenace na ČT. Stejně jednoduché, prostinké, výchovné. A bez pořádného závěru, jen uťatý příběh, nad kterým divák kroutí hlavou - to už je vážně všechno? I herci si dopřávali svůj oddechový čas, o nějakých výkonech tu nelze mluvit ani v nástinu. ()

laurence

Na JGL režisérský debut jsem se těšil moc, protože si vybral dost paradoxní téma a mou oblíbenou Scarlett. Bavil jsem se hodně, herci hráli výborně, jen to chtělo trošku vypilovat pointu. Na začátek dobrá práce. ()

CAR0DEJ

Krásny zaujímavý a vtipný...film. Svieže tempo, dobrý herci, dobrý a zaujímavý scenár. Len tak ďalej Don... ()

Delmondo

Joseph Gordon-Levitt napsal docela zajímavou studii o sledování porna, sám si to zrežíroval a taky se obsadil do hlavní role kluka co chodí jak největší master a je na tom závislej, i když na pařbách balí holky a vždycky je dostane do postele. Tenhle problém bych ještě pochopil ale nechápu to že když sbalil tu nejluxusnější sexy kočku Scarlett Johansson tak na ty pornáče furt čumí, se nedivim že mu pak dala kopačky. Ono koukat se na oblečenou Scarlett je mnohem víc vzrušující než sledovat ty nahatý pipiny v pornu. Tyhle jeho honičský eskapády mě docela bavili stejně jako jeho ježdění autem, co mě ale už moc nebavilo bylo to courání po kostelech a jeho otravný rodiče. Jelikož je to debut tak nad tím přimhouřím oči a Levitt mi dělá čím dál větší radost. ()

othoson

Není to dokonalé, ale velice originální. Pro mne velice příjemné pokoukání. Ne kvůli pornu, ale kvůli hereckým výkonům :) ()

Sgt.Tracnik

Po půlce jsme vypnul. Dívat se na sociální skupinku, kterou nemusím ani na živo, aniž bych měl jakýkoliv důvod se něčemu smát? Ne. Johansson tady vypadá jak nějaká ruská pornoherečka. Pod patnáct let nekoukat, ale ty na to zas nepustí do kina - tak vlastně nevím, co s tím. ()

FOndra

Joseph Gordon-Levitt poprvé jako režisér a scénarista. Rozhodně to není film pro každého ale povedl se. Sympatické, upřímné :) ()

david666

Díky solidnímu obsazení a Scarlett, která tady byla fakt na facku (to myslím jeko kompliment) se jedná o solidní film, který ale tak nějak neví, zda být komedií, dramatem či erotikou. ()

Bruce_cz

Gordon natočil svým způsobem unylý a obyčejný film, který má co říct, ani nevím jak tento film okomentovat. Ten film má prostě jiskru, hloubku, neobroušený laciný kámen, který se při dobrém nasvícení a natočení chová jak ten nejlepší diamant. :-D Je to skvělý film! ()

Tinusa14

Ja osobne by som to nenazvala romantickou komédiou, možno len tou komédiou. Jednoznačne zabudnite na lásku, tá je tu totiž kvaitne vystriedaná sexom, pornom a povrchnosťou, možno len nejakých posledných 5 minút vyvracia tenoto dojem z filmu. ()

Stuck

Jako nazývat to komedie/romantický/drama nechápu. Nejdříve mě to uráželo, pak trochu bavilo a ke konci mě to konečně dostalo... ()

kuře.gril

Mám moc ráda Josepha Gordon-Levitta, je to sympatický herec a fandím mu i jako režisérovi. První půlka filmu byla super a já si říkala- tohle by mohl být zajímavý počin. (Mimochodem Scarlett Johansson dokáže fakt zahrát neskutečnou nesympatickou mrchu). Jenže pak se to zvrtlo ve vcelku klasický nudný romantický film, který je snad ještě větší pohádka než porno. ()

Vajnlich

Tak to mě po..r. Nikdy bych nevěřil, že to řeknu. Ale vyděl jsem první romantický film pro CHLAPY!!! Není to super pecka, ale rozhodně stojí za zhlédnutí. Opravdu mě to bavilo. ()

bonovox

Podarený debut na režisérskej stoličke. Hlavne perfektne vykreslený život mladého chalana s obyčajnými problémami svojho žitia. Scarlett opäť sexy. ()