TheGent

No... Snímek mě sice nijak neobohatil ale musím říci že svou originalitou a námětem byl pro mě výjimečný. I když jsem se celý film snažil už od začátku brát s jistou nadsázkou, byl jsem některými scénami mírně znechucen a rozhodně jsem nečekal ke konci nějakou hlubší myšlenku takže opravdu nevím jestli má tento film někoho donutit k zamyšlení, spíš se domnívám že si člověk poděkuje za to co má a... tečka. Je to jeden z těch filmů na který se určitě podívám znovu ale i když je dobře natočený a k ničemu nemám výhrady tak příběh za celou propracovanosti filmu dost pokulhává. Proto dávám 3/5 z čehož jednu hvězdu má za mě i nedocenitelná Scarlett. ()

Mina230692

Na teto film jsem se těšila, a to hlavně protože Joseph Gordon-Levitt je můj oblíbenec, a taky jsem byla zvědavá jak zvládně ukočírovat tak zajímavé a jednoduché téma. zahrané to bylo moc hezky, herci působili přirozeně, a charaktery postav byly vlastně dost dobře promyšlené a vyjádřené. Sice ten příběh je takový jednodušší, ale proč ne.... i když mám stále pocit, že to není uplně to pravé ořechové. každopádně hvězda navíc za Josepha:-) ()

MARV111

Velice zajímavý a duchaplný příběh o klukovi, co je závislej na pornu :-) Scarlett je kus ale Julianne jako sexy hot mom není k zahození :-) ()

JCS

celkem milý film, ale viděl jsem už lepší romantické drama, protože s komedií to nemá nic společného. ()

Mukade

Akurát že asi ako často sa stáva že sa tridsiatnikovi páči päťdesiatnička? sel-dom :) Mňa napríklad Julka Moorová už nepriťahuje vooobec, pomaly naopak. A nejaká sexuálna a intelektuálna vyspelosť, skúsenosť a zručnosť neni zaujímavá keď je obal nevábny. Kôli tejto chybe príbehu by som dal aj hviezdu dole ale mnohé pozitíva to viac než dorovnávajú a preto 5* !! :) ......... update po 2. zhliadnutí: Sarkastické momenty sú vvvynikajúce - tatko..., kresťanstvo bežného človeka... ,nadávanie za volantom..., atď... plus spústy ďalších vtipných častí, parrrráda! :)) Levitt aj Scarlett sú super. LOL, tento filmík budem ešte zopár ráz iste vidieť lebo je faaakt podarený. :) Levitt sa tu ako scenárista ,režisér a herec totálne vyznamenal!................................... Update 8.'22: Capt Marvel... xD ()

terordemon

Prvý veľký režisérsky počin Josepha Gordon-Levitta. Nie je to úplne klasická komerčné komédia akú by ste čakali. Je to zábavné, originálne a svieže. O Jonovi, ktorému záleží len na pár veciach. Na jeho aute, byte, posilke a porne. Každú nedeľu chodí poctivo na spoveď do kostola, fláka sa s kamošmi po diskotékach a balí tam baby aby ich mohol dostať do postele, lenže sa nedokáže aj tak odrhnúť od porna. Postavy sú tak trochu blbé a nie moc sympatické, ale to nevadí pretože to bolo cieľom. Prvá polovica je úplne geniálna. Má parádne tempo a strih, vymakané a zábavné hlášky, ktoré sa len tak nezabudnú. Robí si to srandu z romantických filmov aj filmov obecne. V druhej polovici to však stratí tú zábavnú šťavu. Hlavné postava začne z ničoho nič uvažovať o všetkom možnom čo je správne a čo nie. Čo by zas nebolo zlé ale pôsobí to trochu na silu a dej a koniec začne byť predvídateľný. Chýba tam nieaký Johnov vývoj. Mimochodom Scarlett Johansson je tam ultramegasexi :P Na to že to je prvý režírovaný film a to skvelé a ja držím palce a teším sa na ďalšie filmy. 75% ()

s7RanG

Flm mě mile překvapil. Režisér a hlavní herec v jedné osobě měl asi nutkání světu říct o své "droze"... ()

ReTeZa

Pořádně nerozumím, co tím chtěl básník říct... Postavy, které jsou charakterově tak černo-bílé jsem dlouho neviděla... Celkem nesympatický hrdina (nemyslím výzorem, ale spíš chováním), se kterým dívák ani nemá důvod soucítit, i když si jakožto novou přítelkyni nezvolil zrovna ideální ženu... ()

ragtime

Natočiť film o chlapovi masturbujúcom pri porne z netu tak, aby bol pre diváka sympatickým, nie je ľahké. Ale Gordon-Levitt má charizmu a cit pre vedenie príbehu natoľko premyslený, že to funguje. Scarlett je prvotriedna stíhačka a Julianne sympatická ako vždy. Len tak ďalej. ()

HMTD

Čekal jsem od toho nějaký trapný film cílený na "hloupější publikum" a ono to tak hrozné nebylo. Částečný obraz společnosti, přesně tak jak ji neuznávám a ukázka správnějšího směru. Skarlett sice ohodnotili jako krásku s hodnocením "10(11)" , ale jinak charakter postavy byl tak nesnesitelný, že se skutečně hodila jen jako ozdoba. Don Jon pěkně ukazuje že ani chlap který střídá jednu za druhou nemusí být spokojen se svým sexuálním životem. Zajímalo by mne jak by film bral někdo kdo je skutečně závislí na pornu, jestli si z toho něco vezme a svůj život změní. ()

Mark1983

Hvězdičku dávám za občasné kecy,ale jinak film shánět nebudu,jelikož se téměř po celý film sexuje,a já chtěl normální komedii,a ne erotický film. ()

teseth

Nějak mi tato zpověď "rádoby alfa samce" přišla nudná a nezajímavá, protože až moc věcí bylo tvrdě šroubovaných a záměrně nahodilých. Jediné proč má cenu vidět tento film je Julianne, která s jointem v ruce vypadala vtipně!!! ()

naytsirk

Ve filmu je uvedena spousta pravd, to se musí nechat… že je to kinoreklama na pornokanály je jasný jak facka a tím pádem je taky jasno v tom, kde na to vzal Joseph peníze… nic proti tomu, ale celkově mi to nesedlo tak, jak jsem doufal…. ()

Mr.Hackels

Originální námět. Natočit celý film prakticky jen o masturbaci a závislosti na pornu, to už chce odvahu :) Ale vážně to byla chvilkama docela sranda. Gordon-Levitt jako balič holek na jednu noc to rozehrál přesvědčivě. Ulízanej frajírek, kterej dostane každou, ale vlastně se víc těší až ta dotyčná usne a on může usednout k notebooku. To snad ani nejde vymyslet, žeby vlastní zkušenost? :) Každopádně lehce nadprůměrně strávených jeden a půl hodiny. Nejlepší nechávám na závěr - ach můj bože Scarlett!! To jo prostě ozdoba tohohle filmu. Radost pohledět, obzvlášť, když jí vizážisti navlíknou pokaždý do něčeho, z čeho vám vypadnou oči z důlků. Jdu pro papírový kapesníky a projet galerii filmu :D 60% ()

Slav_Jaro

Film o zcela povrchním kokotovi a brutální krávě, který se ve své druhé polovině překlopí do romantické komedie s psychologickým podtextem. Hm. Za poznání, že Scarlettka umí bejt krajně nesympatická, děkuji. Brie Larson sluší. ()

StanleyVanH

Nadšený honibrk, arogantní zlatokopka a vyhulená životem sklamaná třicátnice, no perfektní. Levitt mě začíná opravdu zajímat, zahrál moc dobře a navíc je to sympaťák. Na tuhle roli lepšího herce dát prostě nemohli a s fotrem k sobě opravdu dobře ladili, perfektní. ()

Harris777

Chlap který tvrdí ženě že neonanuje lže. Josephe na to určitě něco bude. To že je Joseph-Gordon-Levitt skvělý herec to už jsem dávno veděl. Ale že napíše tak skvělý scénář k tak parádní komedii čekal asi málo kdo. Samozřejmě nesmíme nesmíme zapomenout na Scarlett Johansson která je snad stálé krásnější a krásnější a tak ji odpouštím že zde hrála tak trochu mrchu. Celkově hodnotím film velmi kladně a to jsem od něj nic nečekal. ()

Gluminator

Kvalitní snímek, klobouk dolů před Gordon-Levittem, že si troufl sám se ujmout tohoto filmu. Film celkem ze života mladších lidí, hodně humoru a skvělé obsazení, rozkošná Scarlett Johanson a milfka Julianne Moore. Dost jsem se bavil, za mě 85%. ()