Říkají o něm, že je dinosaurus, on to však bere jako poklonu. Detektiv inspektor Jack Regan vede slavný přepadový oddíl londýnské policie a je to policista starého střihu, tvrdý jako žula. Výsledky má, jeho drsné metody se však pomalu přestávají vedení policie zamlouvat. Nedávají spát především důstojníkovi z oddělení vnitřních záležitostí Ivanu Lewisovi, který by Jacka asi nenáviděl ještě mnohem víc, kdyby tušil o jeho milostném poměru se svou atraktivní ženou Nancy. Zatím jen pozorně sleduje práci Jackova útvaru a čeká na jakoukoli chybu. Když Regan neuposlechne rozkaz, rozpoutá se v centru Londýna přestřelka mezi bankovními lupiči a policií, která Jackovi zláme vaz. Je suspendován a posléze i zatčen a uvězněn. Ještě ale není vše ztraceno, Regan i jeho tým udělají vše pro to, aby očistili svou pověst a zajistili průchod spravedlnosti. (Česká televize)

Thoman

První polovina je svižná, moderní, upalující kriminálka. Navíc jsem velmi kladně hodnotil očividnou rozdílnost oproti žánrově podobným dílkům z tvorby USA. Bohužel, brada mi poněkud spadla v momentě, kdy se odehrála přestřelka po přepadení banky v centru Londýna. Tato scéna tvůrcům „lehce ujela“ a její vyústění se od určitého momentu dalo očekávat a působilo dost lacině. Po této pasáži už si mě film znovu nezískal a dokoukal jsem ho víceméně z povinnosti. Škoda, dobře rozjeté, chabě pokračující a poměrně nudně zakončené. ()

hajner

Výborná akčná anglická zlodejina. Nemá to síce na Neľútostný súboj ale na to nemá asi žiadny film podobného žánru. Ale jednoznačne silný konkurent na druhý najlepší zlodejský film histórie. Čiže to nemôžem hodnotiť rovnako ako Heat . ()

Constanza

Od tohoto typu filmů se nečeká nějaká special artovost, ale aby byl film "cool". Pro mne tenhle film cool byl. Kvituji soundtrack, dost dobrý. ()

danny79

Nekolik (ne moc) scenarisky slabsich, nelogickych a nepravdepodobnych mist a prilis drsni policajti - to jsou asi jedine dve mensi vytky. Nejsem milovnikem policajtu a ty agresivni mi vadi, tady nastesti skupina Sweeney neprisla do styku s civilisty, krom kriminalniku, tak se to dalo prominout. Herecky dobre, scenar take sel, rezie dobra a hromada dobre udelane akce, te je tam skutecne dost. ()

quido.morava

Typicky britsky drsná, ponurá, ale realistická krimi záležitost. Perfektně navozená neveselá atmosféra. Jen sem tam nějaký ten nesmysl. Celkově mi to sedí. ()

BIDY

Tenhle filmový remake seriálu ze sedmdesátých let má krásně svižné tempo a tu správnou syrovost anglického prostředí. Ray Winstone může být pro někoho neznámá postava, ale o to víc vás bude bavit. Trhá kolem sebe zločince jako Pitbull a rozhodně byste nechtěli potkat. Automobilové honičky jsou už jen třešnička na dortu, takže vřele doporučuji. ()

Hanniball

Takhle přesně má vypadat akční kriminálka ! Naprostá mega pecka ! A Ray Winstone je krutej drsňák kterej všechny ty akční megahvězdy strčí do kapsy i s nadváhou a ani nemrkne. ()

Jackal07

Za mě 3 a půl. Solidní detektivka, výborná akce. Nicméně tolik opěvované charisma hlavního hrdiny na mě tolik nepůsobí, možná kdybych ho neviděl v trenkách s břichem, hodnotil bych lépe ;-) Na Liama IMHO nemá ani náhodou. Nebýt Hayley, dám tři. ()

Cuffini

Tak tento film jsem úplně omylem stáhla a.. byl to překvapivě velký omyl. Film vhodný pro pány s klesajícím testosteronem, tedy pro muže s velkým břichem, začínající pleší a šedinami, kteří mají krizi středního věku a kupují si nová auta, motorky, začínají po 30 letech znovu nosit koženého křiváka a rozhlížet se po pořádné mladé díře ve věku jejich dcery, kterou by svoji rozvařenou špagetou prozkoumali... Ahoj tati. ()