Z cizího krev neteče

Identity Thief

Na cudzí účet

Komedie / Krimi

USA, 2013, 111 min (Director's cut: 120 min)

Určite nepatrí k filmom, ktoré by mi svojou kvalitou či originalitou vyrazili dych, ale ako veľmi zábavná jednohubka splnil svoj účel.(12.6.2013)

Z komediálního hlediska slibovala kombinace Bateman a McCarthy mnohé, tím větším překvapením pro mě bylo zjištění, že tento film vlastně téměř vůbec vtipný není. Většinou, když se sejdou na plátně komici takového formátu, tak o zábavu není nouze, což bohužel není tento případ. Identity Thief totiž představuje podivný mix s prvky road movie, dramedy, krimi a akce, v čemž já vidím hlavní kámen úrazu. Míchání tolika stylů totiž žádnému filmu moc nesvědčí. Navíc délka je nevhodná pro komediální formát. Přesto všechno pod 3 jít nemůžu, jelikož si tento snímek nakonec získal mé sympatie.(7.7.2013)

• Botič

K dokonalosti tomu chybí jen vykrkaná nebo vyprděná úvodní melodie Universal Pictures.(8.6.2014)

Rozpočet $35miliónovTržby USA $134,506,920Tržby Celosvetovo $176,088,018Tržby za predaj Blu-ray v USA $11,095,982 //počet predaných kusov 510,785Tržby za predaj DVD v USA $17,491,232 //počet predaných kusov 925,914║ do kelu!? to takéto vývarové prkotiny majú v amerike úspech, sila, sú tam asi neni normálny už druhá odporná komédia v roku 2013 s nechutnou Melissou McCarthy, sa to fakt nedá na nu pozerať, nechutnosť v pohybe, bodaj by jej konečne za jej úžasné predstavenie dali oskara, podvkus ako hrom /10%/(16.9.2013)

• milka

Ach jo, kde jsou ty doby, kdy Melissa McCarthy hrála vtipnou kamarádku v Gilmorových děvčatech a nehrála nesnesitelně nesympatické tlušťočky, na nichž má být vtipné právě to, jak jsou tlusté a jsou svině. Komediální trapnost, kterou bych po Šefích na zabití od Gordona nečekal. A chudák Bateman nemá ani co hrát, protože celou dobu má jen tupě čumět na to, jak ta trapná sádelnice někam padá, rádoby vtipně souloží či dělá bordel. Jestli tohle je budoucí královna amerických komedií, tak radši přejdu k Troškovi.30%(24.7.2013)