Z cizího krev neteče

Identity Thief

Na cudzí účet

Identity Thief

Komedie / Krimi

USA, 2013, 111 min (Director's cut: 120 min)

• Flynn

A zase ta vypasená Melissa..... průměrná podívaná.. tohle bych čekal skutečně jako super film ve 20:15 v sobotu večer na Nově.. což hovoří za vše... prostě pár úsměvných situací, ale ne na zasmání.. pak už jen trapnost a kanální řeči paní čuníka....(10.8.2015)

Z komediálního hlediska slibovala kombinace Bateman a McCarthy mnohé, tím větším překvapením pro mě bylo zjištění, že tento film vlastně téměř vůbec vtipný není. Většinou, když se sejdou na plátně komici takového formátu, tak o zábavu není nouze, což bohužel není tento případ. Identity Thief totiž představuje podivný mix s prvky road movie, dramedy, krimi a akce, v čemž já vidím hlavní kámen úrazu. Míchání tolika stylů totiž žádnému filmu moc nesvědčí. Navíc délka je nevhodná pro komediální formát. Přesto všechno pod 3 jít nemůžu, jelikož si tento snímek nakonec získal mé sympatie.(7.7.2013)

Přiblblá, ale vtipná komedie. Melissa a Jason jsou skvělá dvojka.(6.2.2014)

• milka

Ach jo, kde jsou ty doby, kdy Melissa McCarthy hrála vtipnou kamarádku v Gilmorových děvčatech a nehrála nesnesitelně nesympatické tlušťočky, na nichž má být vtipné právě to, jak jsou tlusté a jsou svině. Komediální trapnost, kterou bych po Šefích na zabití od Gordona nečekal. A chudák Bateman nemá ani co hrát, protože celou dobu má jen tupě čumět na to, jak ta trapná sádelnice někam padá, rádoby vtipně souloží či dělá bordel. Jestli tohle je budoucí královna amerických komedií, tak radši přejdu k Troškovi.30%(24.7.2013)

• ScarPoul

Nie až také nápadité ako by som čakal. Dokonca sa dá povedať, že sa jedná o veľmi tuctovú a nezaujímavú komédiu. Kameňom úrazu je samozrejme scenár, ktorý načrtne zápletku a potom sa venujem úplne inému druhu vecí, než zápletka naznačovala. To, že sa postavy stretnú a vytvorí sa s nimi puto je vec, ktorú máloktorá komédia dokáže znázorniť bez všemožných klišé, ktoré tu bohužiaľ sú. Krimi línia je na smiech a nefunkčná a tak jediné čo stojí za pozornosť je ako obvykle sympoš Jason Bateman a jeho dve dcérky, ktoré sú skutočne rozkošné. Poslednú scénu ignorujem a na celý film zabudnem v priebehu niekoľkých minút. Veľká škoda, pretože Horrible bosses od Gordona považujem za jednu z najlepších komédií aké som videl.(17.7.2013)