poster

Z cizího krev neteče

 • USA

  Identity Thief

 • Slovensko

  Na cudzí účet

 • Velká Británie

  Identity Thief

Komedie / Krimi

USA, 2013, 111 min (Director's cut: 120 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • boshke
  *

  Nečekal jsem v žádném případě žádnou hitparádu (co taky čekat v sobotu večer od půl deváté na Markíze), prostě klasickou, super prostou, nenáročnou komedii, u které se člověk sem tam zasměje, dá jí tři hvězdičky a za týden už neví, že něco takového viděl. Leč obří, šílená, otřesná Melissa McCarthy mne bude strašit ještě hodně dlouho. Divím se, že Seth Gordon po vynikajících Horrible Bosses zplodil toto... 20%(14.2.2017)

 • ABLABLABLA
  *

  Dvě hodiny??? Nemůžu tomu uvěřit, že jsem zvládla přežít celé dvě hodiny. Já nevím, ale já se nezasmála ani jednou... vážně ani jednou... úsměv jsem na tvář nasadila možná jednou nebo dvakrát, jinak to bylo neskutečně trapné a v podstatě celou dobu jsem měla chuť Melissu, která zde hrála Dawn/Dianu/Sandy/Tina/Julie/Myra/Margie (myslím, že jsem zaznamenala všechny její Identity... snad) praštit do krku, tak jak to dělala ona. Vážně.. to co mělo být vtipné, mi přišlo spíše neskutečně nudné a vulgární a už jsem říkala trapné, nesympatické a urážející? Tohle jednoduše ne.(30.6.2013)

 • LukeUp
  ***

  Obyčejná jednohubka na jedno odpoledne. Neurazí, nenadchne, prostě průměrná komedie, u které se občas zasmějete. Vysokou filmařinu ale čekat nemůžete.(25.5.2013)

 • Spiker01
  ***

  Průměrná komedie s pár vtipnými momenty, ovšem i s několika trapnými situacemi a děsně debilně poetickým koncem. Je to takový ten typ filmu, kdy vás Melissa McCarthy a Jason Bateman jednou zabaví, ale dál už hodně dlouhou dobu nemá touhu vidět film znova...60%(18.12.2013)

 • eraserhead666
  ***

  Nebýt to tak dlouhé a být tam méně toho výchovného balastu, bylo by to ještě zábavnější. Melissa je docela zábavná holčina, Jason tak nechutně unylý až se na tyhle role přesně hodí. Ale jo, v určitých scénách (seznámení v baru s kovbojem a následný přesun na pokoj v motelu, v restauraci "můj manžel je hasič") to bylo fakt zábavné. Já věděl, že ta nízká hodnocení jsou pro mě zaručenou zábavou.(27.7.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace