Z cizího krev neteče

Identity Thief

Na cudzí účet

Komedie / Krimi

USA, 2013, 111 min (Director's cut: 120 min)

Z komediálního hlediska slibovala kombinace Bateman a McCarthy mnohé, tím větším překvapením pro mě bylo zjištění, že tento film vlastně téměř vůbec vtipný není. Většinou, když se sejdou na plátně komici takového formátu, tak o zábavu není nouze, což bohužel není tento případ. Identity Thief totiž představuje podivný mix s prvky road movie, dramedy, krimi a akce, v čemž já vidím hlavní kámen úrazu. Míchání tolika stylů totiž žádnému filmu moc nesvědčí. Navíc délka je nevhodná pro komediální formát. Přesto všechno pod 3 jít nemůžu, jelikož si tento snímek nakonec získal mé sympatie.(7.7.2013)

• zbyshek

Nic neříkající rádoby "komedie", což beru jako 2 hodiny nudy. Vyvržený vorvaň a geniální zloděj/padělatel v jedné osobě, když je ta osoba nesympatická Melissa McCarthy, rozhodně není oč stát. 30%.(29.8.2013)

Přiblblá, ale vtipná komedie. Melissa a Jason jsou skvělá dvojka.(6.2.2014)

Konečně pořádná komedie, u které se člověk nenudí ani minutu!! Herci jsou vybrání opravdu dobře a skvěle se doplňují. Děj je plný akce a napětí a také překvapení, které opravdu baví po celou dobu snímku. Výborná zápletka a celkový nápad a ještě více oslňující konec, Bravo!(27.6.2013)

Melissu McCarthy považuji za nepohlednou, neforemnou a protivnou osobu, jejíž osobitý smysl pro humor jsem ještě zcela neodhalil. Na druhou stranu se v tomto snímku vtipných okamžiků našlo docela dost, čekání na každý štěk Genesis Rodriguez bylo velmi vzrušující a jako potěšující vidím to, že se z T-1000 stal zarostlý sympaťák s nádherně pokřivenými hodnotami. Více kladů na tom asi nenajdu, ale snad mi tento snímek přinese alespoň něco pozitivního. Zařízení na výrobu platebních karet už mám, takže už zbývá jen zjistit číslo sociálního pojištění Petra Kellnera a život může začít.(5.12.2013)