poster

Z cizího krev neteče

 • USA

  Identity Thief

 • Slovensko

  Na cudzí účet

Komedie / Krimi

USA, 2013, 111 min (Director's cut: 120 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • salalala
  **

  Seth Gordon se po velmi dobrých Šéfech na zabití pokusil o regulérní film s regulérním příběhem a dopadlo to špatně. Scénář nabízí omleté téma o střetu dvou různých povah, bohužel ale nefunguje. Autoři zvolili tu nejjednodušší cestu - když nevíš, co dál, začni vtipy opakovat a to je většinou cesta do záhuby. Na začátku je ještě film poměrně vtipný a místy vzbudí pousmání, jenomže s přibývajícím časem nudí. Úplný konec navíc zabředné do laciné melancholie a tahání citů a tím pádem se takřka úplně pohřbí. Skoro dvě hodiny jsou moc a chatrný příběh stopáž neutáhne. Z naznačených zápletek s lovci lidí se nevyklube zhola nic a vyšumí do ztracena. McCarthy pár fórků prodá, jenže brzy je dost otravná a protivná, ale alespoň se snaží hrát. To se nedá říci o Batemanovi, který je strašlivě nevýrazný a necharismatický a jeho postava je tím pádem ještě víc ňoumovitá, než bylo zamýšleno. Potěší snad jen Robert Patrick v miniroli lovce lidí, ten to ale rozhodně nespasí. Identity Thief (další z příkladů filmů, kde je český název úplně mimo) je podprůměrná komedie, která je místy vtipná, ale postrádá nápady a originalitu. A to k úspěchu nestačí. 40%(26.4.2013)

 • verbal
  *

  Ono by to byla i vcelku průměrná taškařice, nehrát hlavní roli znetvořený, na pláž vyvržený keporkak! Ta příšerná, nesympatická porážková svině patrně plní americký sen průměrných, stejně "nádherných" Američanek o tom, že i katalogové, trapné monstrum s hereckým talentem Bibenda může prorazit do filmu. Vznikne pak něco, co i v nedůsledně estetickém divákovi bez problému vyvolá samovolné pocity nevolnosti a nutí jej rozjímat o opruzeninách, zpocených podpaždích a zapařených rozkrocích. Dokonalý film k vyvržení těžké večeře a zaplašení sexuálního apetitu!(8.7.2013)

 • Guzo
  ***

  Po krátké době druhý film s Jasonem Batemanem a ten chlapík je vážně celkem sympaťák. Dokonce ani Melissa McCarthy mi tu nelezla nijak na nervy takže tolik k obsazení. Samotná zápletka filmu je sice celkem neokoukaná, bohužel postavy se chovají naprosto přihlouple a je vidět, že o víc než jednoduchou komedii se tvůrci nepokoušeli. Kdo takovému žánru holduje, asi bude spokojený, ostatní ruce pryč.. Pro mě osobně jednou za čas proč ne. 55 %(28.2.2015)

 • bourec
  **

  V hlavní roli nosorožec,a amíci se v tomhle zvířátku v hlavní roli asi viděj,proto šel snad každej do kina třikrát,jinak si neumim vysvětlit ty výdělky.Do dvacátý pátý minuty to bylo vcelku koukatelný,ale po ráně kytarou to začalo skomírat.Do tý doby právě hnusnej vzhled Melissy ve mě vyvolával touhy k tomu aby Bateman tuhle tlustou krávu nakop do hlavy prostě aby jí to dal pěkně sežrat.Jenže pak se snad začali i kamarádit,před někym utíkali,a já začal těžce usínat.A dokoukávat to už nebudu.Komedie nejsou stejně pro mě důležitej žánr,takže nasrat.Ale hodnotit budu.30%.(23.9.2013)

 • Morholt
  *

  Proti Batemanovi vcelku nic nemám a uznávám, že jeho komediální talent má určitou úroveň, ale Melissa McCarthy je odpudivá osoba ve všech hereckých polohách a její projev je naprosto nedůvěryhodný. Některé scény snad mohly být i vtipné, ale tahle sloní samice je bez pardonu zabíjela. To už by snad byla lepší i Cameron Díaz a to už je co říct. jedná se tak o komedii bez vtipu, kterou jen trošku zachraňuje Robert Patrick jako vymahač a jeho konkurence v podání Genesis Rodriguez a Tipa Harrise. Ale jinak kde nic, tu nic. 10%(15.8.2013)

 • Jason Bateman

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace