Z cizího krev neteče

Identity Thief

Na cudzí účet

Identity Thief

Komedie / Krimi

USA, 2013, 111 min (Director's cut: 120 min)

• Pump

Taková smutná komedie se smutnými hlavními protagonisty, smutnými dětmi a smutnou zápletkou.(26.6.2013)

• ScarPoul

Nie až také nápadité ako by som čakal. Dokonca sa dá povedať, že sa jedná o veľmi tuctovú a nezaujímavú komédiu. Kameňom úrazu je samozrejme scenár, ktorý načrtne zápletku a potom sa venujem úplne inému druhu vecí, než zápletka naznačovala. To, že sa postavy stretnú a vytvorí sa s nimi puto je vec, ktorú máloktorá komédia dokáže znázorniť bez všemožných klišé, ktoré tu bohužiaľ sú. Krimi línia je na smiech a nefunkčná a tak jediné čo stojí za pozornosť je ako obvykle sympoš Jason Bateman a jeho dve dcérky, ktoré sú skutočne rozkošné. Poslednú scénu ignorujem a na celý film zabudnem v priebehu niekoľkých minút. Veľká škoda, pretože Horrible bosses od Gordona považujem za jednu z najlepších komédií aké som videl.(17.7.2013)

• Tommassi3

( POZOR !! OBSAHUJE SPOILERY !! ) "Zlato, Ty nejsi Batman !!" ;) Amerika je zemí neomezených možností, jak známo, a tak se Vám může stát, že vás jako svého syna s tváří Jasona Batemana poloretardovaní rodiče pojmenují Sandy, čímž vás nejen odepíšou už před startovní čárou, ale taky umožní upocené zrzavé hobitce v podání zde neuvěřitelně otravné Melissy McCarthy, kterou si snadno zaměníte s nesympatickou hrošicí, aby vám přes půl států ukradla nejen identitu, ale i spoustu peněz z účtu.. Jak moc neomezené máte v USA možnosti, tím omezenější tu najdete policajty, a tak vám nezbude než přepnout na road movie a zkusit si zjednat spravedlnost sami tím, že jí ukecáte do pěkné habaďůry, což je však stejně snadné jako naučit prase počítat daně !! V polovině příběhu jednoho multifunkční scénárista Craig Mazin, který svým patetismem v očích většiny poslal do kopru sérii Hangover, nasere ještě víc, to když vás nechá tuhle sociopatickou hrošici otravná jako yperit nakazit Stockholmským syndromem, a vy už tak očividně nemáte chuť ji udeřit tyčí do ksichtu, ani ji prodat do cirkusu, abyste se nakonec přestali i držet svého původního plánu, nemluvě o tom, že se s ní budete chtít i přátelit, čímž jsem si vytvořil luxusní symbolický oslí můstek, abych nezapomněl, že autor povídky Jerry Eeten celou základní myšlenku příběhu ukradl z epizody Přátel s názvem Falešná Monika !! To už se však na scéně těsně po kopulaci velryb, tou druhou myslím Big Chucka Erica Stonestreeta, objevuje lovec lidí Robert Patrick, který si očividně zase jednou vzpomněl, že kdysi býval terminátorem a nakopal prdel i velkému Arniemu, a se svými hláškami tak patří k tomu nejlepšímu, co Identity Thief nabízí, protože tím slabým finále plným klišé, odpuštění i nezbytného mravního prozření si sami tvůrci symbolicky ukradli třetí hvězdičku..;) Jednoznačně nejhorší snímek režiséra Setha Gordona !!(10.7.2013)

• kaylin

Vyhněte se téhle komedii. Opravdu si myslím, že to je to nejlepší řešení. Já jsem si film protrpěl a přítelkyně měla stejné pocity. Oba jsme byli rádi, že je to za námi a že už se na to nemusíme koukat. Melisse by měli zkusit vybrat jiné role, protože protivná ženská je vtipná jednou, ale počtvrté, to už není úplně ono. Takové zaškatulkování pro ni není dobré, protože ona schopnosti rozhodně má. Stejně jako Jason Bateman. Chytré komedie mu sluší mnohem víc. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/09/z-ciziho-krev-netece-2013-20.html(15.9.2013)

• verbal

Ono by to byla i vcelku průměrná taškařice, nehrát hlavní roli znetvořený, na pláž vyvržený keporkak! Ta příšerná, nesympatická porážková svině patrně plní americký sen průměrných, stejně "nádherných" Američanek o tom, že i katalogové, trapné monstrum s hereckým talentem Bibenda může prorazit do filmu. Vznikne pak něco, co i v nedůsledně estetickém divákovi bez problému vyvolá samovolné pocity nevolnosti a nutí jej rozjímat o opruzeninách, zpocených podpaždích a zapařených rozkrocích. Dokonalý film k vyvržení těžké večeře a zaplašení sexuálního apetitu!(8.7.2013)