Z cizího krev neteče

Identity Thief

Na cudzí účet

Identity Thief

Komedie / Krimi

USA, 2013, 111 min (Director's cut: 120 min)

Po krátké době druhý film s Jasonem Batemanem a ten chlapík je vážně celkem sympaťák. Dokonce ani Melissa McCarthy mi tu nelezla nijak na nervy takže tolik k obsazení. Samotná zápletka filmu je sice celkem neokoukaná, bohužel postavy se chovají naprosto přihlouple a je vidět, že o víc než jednoduchou komedii se tvůrci nepokoušeli. Kdo takovému žánru holduje, asi bude spokojený, ostatní ruce pryč.. Pro mě osobně jednou za čas proč ne. 55 %(28.2.2015)

• Chrustyn

Seth Gordon, který se nejvíce představil nebývale úspěšnou komedií (pro mě spíše průměr) "Šéfové na zabití" se pokouší na úspěch navázat, průměrnou a nepříliš vtipnou komedií, o obtloustlé zlodějce a podvodnici, kterou vypátrá jedna z jejích "obětí", aby nakonec spojili síly při útěku před rozzuřenými gangstery. Po všech stránkách x krát omletý příběh o spojení dvou rozdílných protivníků, které nabízí méně zábavy, než by se mohlo zdát. McCarthy po chvilce otravná, Bateman, mdlejší než kdy předtím.(25.4.2013)

• Flynn

A zase ta vypasená Melissa..... průměrná podívaná.. tohle bych čekal skutečně jako super film ve 20:15 v sobotu večer na Nově.. což hovoří za vše... prostě pár úsměvných situací, ale ne na zasmání.. pak už jen trapnost a kanální řeči paní čuníka....(10.8.2015)

• ABLABLABLA

Dvě hodiny??? Nemůžu tomu uvěřit, že jsem zvládla přežít celé dvě hodiny. Já nevím, ale já se nezasmála ani jednou... vážně ani jednou... úsměv jsem na tvář nasadila možná jednou nebo dvakrát, jinak to bylo neskutečně trapné a v podstatě celou dobu jsem měla chuť Melissu, která zde hrála Dawn/Dianu/Sandy/Tina/Julie/Myra/Margie (myslím, že jsem zaznamenala všechny její Identity... snad) praštit do krku, tak jak to dělala ona. Vážně.. to co mělo být vtipné, mi přišlo spíše neskutečně nudné a vulgární a už jsem říkala trapné, nesympatické a urážející? Tohle jednoduše ne.(30.6.2013)

Melissu McCarthy považuji za nepohlednou, neforemnou a protivnou osobu, jejíž osobitý smysl pro humor jsem ještě zcela neodhalil. Na druhou stranu se v tomto snímku vtipných okamžiků našlo docela dost, čekání na každý štěk Genesis Rodriguez bylo velmi vzrušující a jako potěšující vidím to, že se z T-1000 stal zarostlý sympaťák s nádherně pokřivenými hodnotami. Více kladů na tom asi nenajdu, ale snad mi tento snímek přinese alespoň něco pozitivního. Zařízení na výrobu platebních karet už mám, takže už zbývá jen zjistit číslo sociálního pojištění Petra Kellnera a život může začít.(5.12.2013)

• Amanda Peet