poster

Kovář z Podlesí

 • Slovensko

  Kováč z Podlesia

  (Slovensko)
 • anglický

  The Blacksmith from Woodham

Animovaný / Fantasy / Komedie / Rodinný

Česko / Slovensko, 2013, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Karlas
  ****

  Myslím, že je to moc pěkně udělaná pohádka, přesto, že děj je velmi roztáhlý a v některých místech až prázdný. Domnívám se však, že jede po dlouhé době o moc pěkný animační a probarvený počin s Bolkovským stylem i zajímavou myšlenkou, která asi mnohé nemile překvapila, mne však celkem příjemně .(18.5.2013)

 • ..Lucas..
  ***

  Myslím, že je to taková obyčejná, nenáročná pohádka, ze začátku jsem si říkal, že bych dal i větší hodnocení, ale několik věcí mi nesedlo, například víly houby, naopak se mi líbil Pan Veverka a Křeček. Asi nic, co bych musel vidět znovu, ale vůbec ne špatné.(8.4.2014)

 • bourec
  **

  40%.(29.9.2013)

 • Radiq
  *

  Začnu postupně od toho, co mě během sledování sralo: Markovič - herec, co nikdy neuměl hrát a ani to nikdy umět nebude, navíc neumí ani pořádně mluvit a česky už vubec ne. Noha - při vyprávění úvodní story měl kdysi jakejsi kovář přijít o nohu, ale vubec sem nepochopil, jestli to byl ten samej, kteryho hrál Polivka a jestli ne, tak proč on byl taky bez nohy? Ono celkově v tom ději byl zmatek a myslim, že pro děcka to někdy muselo byt dost nepochopitelny. Nápadů tam bylo dost a originálních, ale jako celek to pusobilo přeplácaně a snažili se tam toho dostat co nejvíc na úkor kvality a srozumitelnosti. Často to postrádalo logiku, ale asi si řekli, že maly děcka tim oblbnou. Ale mě né. Prostě se to snažilo hrát si na moderní pohádku, což nemám rád. Přišly tam blby digi efekty a bylo jich moc. Mnohem lepší byli analogově animovaní hlodavci. Hlasy různejch postaviček se mi taky vubec nelibily. Mladí herci byli taky docela polena, ten kluk navíc s velkejma kudrnatejma afro-vlasama. Celkově dost o ničem...(27.12.2013)

 • Terva
  *

  CITÁT - Tak už běžte, ať na vás nevyskočí nějaké strašidlo.......... Teda, páni radní, to je hloupost. Nejhorší Česká pohádka, co jsem v poslední době viděl. Něco tomu ukradlo slepice a teď si to chce hrát na vojáky. Člověk by brečel.(8.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace