Jessabelle

• Česko Jessabelle: V tváři démona (více)

Jessie po tragické nehodě přijde o snoubence a sama zůstane ochrnutá. Aby našla klid, nastěhuje se do starobylého domu v Louisianě, který kdysi patřil jejímu otci. Brzy se tam však začnou dít podivné věci a Jessie najde záhadný vzkaz od své matky, která zemřela před mnoha lety. Brzy pochopí, že tento dům je už dávno obýván i nějakou jinou bytostí. (Forum Film CZ)

helraiser

Podprůměrná duchařina, na které co je jediné zajímavé tak jsou prvky voodoo, ale bohužel to je tak vše co za něco stálo. Tuctovka která ničím nepřekvapí a ani moc nepobaví. ()

RAFT

Zklamání na plné čáře.Nevím nic zvláštního pod sluncem .U tohodle filmu sem čekal ,něco daleko lepšího.A výsledek stál za starou belu.Duch alespon jedno pozitivum ve filmu za co opravdu stálo,jinak film je jedna býda a utrpení. ()

Zombiepod

Jessabelle, nebyť snahy producentov o áčkový film, mohla byť ďalším direct to dvd titulom, o ktorý by nikto ani nezakopol. Svojim podaním je totiž len tuctovým, neoriginálnym hororom, kde aj tých hororových scén je zúfalo málo. Recyklovaný scenár, v ktorom v podstate neprekvapí ani finálne rozuzlenie, rovnako recyklované prostredia a ultra nesympatická hlavná hrdinka. Aj keď pri filme máte stále pocit, že ste to už minimálne desaťkrát všetko niekde videli, kraľuje snáď len pomerne solídna práca s kamerou, za ktorú ide jediná pochvala. Narátal som presne dve scény, ktoré ma pár sekúnd držali vo väčšom napätí, na čo môžem prihliadnuť, no i tak sa nejedná o viac ako len priemerný hororový titul. ()

Miagy

2 hviezdičky sú presný priemer, také hodnotenie si zaslúži aj tento snímok, ktorý celý čas nevedel, kam sa chce pohnúť. Otrasné dialógy a extrémne slabé, bezduché herecké výkony. Dostatočne klišoidná téme. Všetky tieto slabosti však vyvážila pomerne dobrá atmosféra, okolie a exteriéry domu, v ktorom sa väčšina deju odohrávala... ()

Bube1

Rok 2014 je jedním z nejslabších roků pro hororový žánr a tahle ''úžasná'' Jessabelle to celé podtrhuje. Strašně špatná Sarah Snook se snaží sice něco uhrát, ale scénář z popelnice jí potápí do hlubin béčkových hereček. Námět jako celek nezaujme, ale je tam pár momentů, které (být v lépe natočeném filmu) v sobě jiskru originality mají. Vlastně jenom za ně dávám tu jednu hvězdu... ()

Knor

Ty dvě hvězdy dávám z milosti a za jednu scénu, která mě vystrašila. Ale jinak už o tomhle nemůžu říct nic, protože se ani nedá. Nic zajímavého se neděje jen nuda nuda nuda a největší nuda je klišovitý závěr, který se dá předvídat skoro od půlky. ()

JimDeNiro

Silný mix všeho již viděného a i lépe. Ani jednou jsem se nelekl a to je škoda, protože mě vyděsí i pohled do zrcadla v jakékoliv chvíli. Nejvíce mi potom film připomínal Klíč (The Skeleton Key), ale ten byl kvalitním snímkem. Taková hrůza to nebyla, ale Annabelle mě dokázala aspoň chvílemi postrašit.. Jednou a dost !! Ale teenageři v mém okolí, co tak poslouchám, jsou vyděšení a je to pro ně "bomba" horor. Ale to předtím říkali i o Annabelle... Tak odpad si to nezaslouží, ale ani tři hvězdy... Možná budu neobjektivní, ale jedna hvězda speciálně za Sarah Snook, jinak nůďo, a i ty 2 hvězdy je možná moc... No co , nasrat.. 30% ()

viky13

I přes nižší hodnocení, je podle mě Jessabelle o třídu lepší než Annabelle. Zajímavý konečný zvrat a zajímavý konec, kdy už Jessabelle není ta stejná Jessabelle. ()

Scraffy

Veľmi zlý horor, ktorý sa snaží okopírovať snáď všetko. Atmosféra je veľmi slabá a dobrých scén je tak dohromady asi 3. Hodne slabučké. Aspoň, že to má peknú herečku v hlavnej úlohe. ()

Themilhaus

Z počátku jsem si i říkal , že by to mohl být průměrný horor na 3 hvězdy s trošku klišé příběhem. Ale postupně mě to začalo přesvědčovat o tom, že ani tuto podmínku film nesplní. Nejen, že film upínal pozornost na nezpočet košilek, které si jessabelle stihla obléct a pořádně se v nich projet ale hlavně mne zklamalo posledníh 15 minut filmu, které dle mě bylo vcelku spackané hlavně co se dějě týče, navíc konec filmu jse mi vůbec nelíbil a za to snižuji hodnocení na dvě hvězdy! ()

vieriX

Shoduji se tady s většinou, že tohle byla opravdu vykradačka snad všeho co člověk viděl. Opět nějaký strašidelný dům, který má nějakou minulost a snaží se osobě něco říct. Všechno neznámi herci a děj tak nějak hodně děravý najde se tady pár lekaček, které určitým způsobem fungují. Zabije to konec, který se snaží být šokující, ale je hodně zmatený. V této branži sotva průměr. Ale i díky délce to jde zvládnout. ()

XXXXXXXX

Hlavní hrdinka, se stěhuje do domu svého dětství a postupně odhaluje temnou historii své rodiny. Nakonec se z toho vyklubala další duchařina, se stejnou finálovou pointou jako například Insidious. 1*za hlavní hrdinku, 1*za scénu ve vaně a 1* za závěrečnou pointu. ()

Nikki48

Najhlúpejšie rozuzlenie, aké som kedy videla. A to som ich už videla, žiaľ, hneď niekoľko. Ale nie, žiadne sa nechytá na toto tu. Až sa mi na to nechce plytvať slovami. Annabelle dostala dve hviezdičky a to bol dosť zlý film, ale tento zázrak opäť raz dokázal, že akákoľvek hranica hlúposti sa stále dá ľahko prekonať, stačí na to 89 minút a film ako Jessabelle. ()

Agneszka

Film mi přišel velmi napínavý a zajímavý. Jediné co mě fakt zklamalo bylo rozuzlení. To mi přišlo hodně stupidní, ale jinak, mohu doporučit :). ()

Pitryx

Spousta hluchoty a zbytečností. Občas se objeví dobrý šoking s duchem, ale toho je jako šafránu. Závěr to moc nevylepšil. Spíše to pokazil. Pro mne tedy více méně nudný snímek s několika málo efekty a pár drobnými překvapeními. A woodoo mne už vůbec nebere. ()

elanista1

Žeby bola až taká núdza o kvalitné filmy, aby sa takéto niečo dostalo do kín? Toto je jeden obyčajný, priemerný horor, v ktorom sa skoro celý čas nič nedeje, a v ktorom nie je náznak strašidelnej atmosféry. A tie všetky kazety, posadnuté domy s duchmi a "prekvapivé" pointy si už môžu strčiť do riti. Ak by som mal za toto platiť vstupné 5€, tak ich radšej odhodím do koša. ()