Jessabelle

• Česko Jessabelle: V tváři démona (více)

Jessie po tragické nehodě přijde o snoubence a sama zůstane ochrnutá. Aby našla klid, nastěhuje se do starobylého domu v Louisianě, který kdysi patřil jejímu otci. Brzy se tam však začnou dít podivné věci a Jessie najde záhadný vzkaz od své matky, která zemřela před mnoha lety. Brzy pochopí, že tento dům je už dávno obýván i nějakou jinou bytostí. (Forum Film CZ)

pato15

Nuda, nuda a ještě jednou nuda .... strach žádný, jenom děj si plyne jako voda ..... jedině za co dávám hvězdu je to, že mi tento film připomenul můj oblíbený horor Klíč s Kate Hudson ()

klaranapoli

Hmm dooost nuda, pokud jste zrovna narazili na tento film, zvažte jestli není lepší se kouknout na jinej, tohle opravdu nestojí za Váš čas ;) ()

Allein4 odpad!

Existují dobré filmy a špatné filmy. Kevin Greutert však znovu zkusil vymoct si další "škatulku". Nazval bych ji asi "totální kravina". Tak nudný a líný film, ve kterém jen čekáte a čekáte, jestli se něco stane, to je asi vážně umění. Jenže já fanouškem takového umění nejsem a nebudu. 5 % (za "vanovku") ()

Corwinus odpad!

Zle zle zleee... zbytocne straveny cas nad totalnou kravinou ktora nebola ani strasidelna. Ako tento film mohol ist do kin nerozumiem lebo su to cisto vyhodene peniaze a pri odchode s kin by sa mali zakaznikovi ospravedlnit ze to bol asi omyl. Ja tak tento film beriem ako omyl ktory by som nedoporucil nikomu. ()

Mesmeric

Když jsem si při prvních minutách, při pohledu na video a v něm černou služku, vzpomněl s pousmáním na Skeleton Key a jak to byl dobrý kousek, tak jsem opravdu netušil, že celý film bude okopčený přesně podle stejného konceptu. Skoro stejná stora, s takřka totožnými herci, s úplně stejným vyústěním. Jenže Skeleton Key byl originál a netrpěl hromadou sračkoidních píčovin, jako řešení vztahů mezi nějakým vousatým blbem a jeho manželky mající permanentní krámy. Ach jo, holt když mi příště řeknou, že to je blbost a že se na to nemám dívat, tak už poslechnu. 2 hvězdy, za snahu, a že se neúchýlili k trapným lekačkám, který tak akorát diváky ženou k infarktu, než nějakému pořádnému zážitku z hororu. ()

xwerm

Veľmi pomalý film. Čakal som niečo viac, ale film bol od začiatku predvídateľný a ten koniec je slabučký 5/10 ()

injoy

Horory mám rád a sleduji většinu použitelné každoroční produkce.... Pokud to máte podobně, určitě neuděláte chybu! ()

Al90 odpad!

Zvládl jsem půl hodiny a to jsem se ještě dost ztrácel v příběhu,celé to vyznělo tak jaksik moc uspěchaně..neměl už jsem náladu se dodívat.. ()

AmunRa

Kdyby nebylo vcelku pohledné Sarah Snook v hlavní roli, tak už by to vůbec nebylo koukatelné. Nulová atmosféra, zflikovaný woodoo příběh, otřesně napsané postavy. Scénárista i režisér by zasloužili pomazat dehtem a vyválet v peří. ()

Larikazka

Tuctový horor.. tvůrci se ani nepokusili o něco zajímavého nebo netradičního. Hlavní postavě bylo všechno tak nějak jedno akorát se občas "vyděsila". A ten konec? Doufám, že to nebyl náznak pro druhý díl... ()

Mimi28

Zaspala som a tak sa ani nemôžem vyjadriť k tomu či to vykradlo iné filmy alebo čo. Zaspať sa dá pri všeličom, romantike, dráme ale keď zaspite pri horore niečo nie je ok. Čiže aké ponaučenie z toho plynie? Škoda kaziť oči týmto filmom. ()

Sonjoe

Dal som 4, lebo bolo to dobre. Az na poslednych 5minut. Tam davam 2. Nelogickych par poslednych minut, inac celkom slusne, cakal som do konca na pointu a ako to vlastne skonci. Celkom slusne lakačky, nezmyselne je to slabe hodnotenie. Ludia su prilis narocni, filmy podla ich chuti ani nenatacaju a potom..Nenechajte sa od odratit slabym hodnotenim... ()

mufy001

Docela zklamání, na tohle jít do kina nebylo dobré rozhodnutí. Po nadšení z Anabelle jsem chtěl vidět další fajn horor. Upoutávka byla slušná, nechal jsem se zlákat. Napjatý jsem byl akorát při scéně ve vaně, jinak docela úsměvné scénky nežli lekací. Překvapivý závěr filmu, ale čekání na konec byl zdlouhavý. 3/10 ()

Keywee

A zase jeden z filmů, kdy vás trailer dostane do kolen a film vás uloží ke spánku. Dokonce si troufám prohlásit trailer za matoucí, vzhledem k tomu, jak odlišné bylo mé očekávání od skutečné reality filmu. Hlavní hrdinka mě neoslnila, ani vzhledem, ani výkonem. Spíše jsem celou dobu přemýšlela, zda to tak špatně hraje, či zda má brát s takovým klidem úmrtí téměř každého, komu přijede do cesty. Abych však filmu nekřivdila, na pár místech to strašidelné bylo...ačkoliv nápad se strašidelnou kazetou není příliš originální. Celkově podprůměrný horor ideální, když potřebujete večer usnout. ()

Goodlike

Takže tak jak se dalo čekat, ale začneme popořádku. Celkově csfd je známo že jsou tam lidi co rozumí filmům, převážně dramatům, ale vůbec nemají páru o horrorech. Tak nechápu když nemají rádi horrory, tak proč se na ně dívají natož je hodnotí. To je jako kdybych hodnotil světovou ekonomiku, když o tom nemám vůbec páru. Ale zpátky k filmu, musím uznat film má pomalejší nástup a příběh je né zdlouhavě ale spíše polopaticky a volným tempem vyprávěn. Je to klasická duchařina pomíchaná s voodoo a celkem zajímavě zpracovaná. Ano závěr filmu je trochu zpackaný a mohl být více temnější, ale to ubírá jen málo na kvalitě filmu. Je to točeno klasicky, ne jak jsme byli zvyklí z REC, Paranormal Activity, apod. (sice na ty filmy všichni nadávali, ale většina se na ně dívala). Jako milovníka horrorů u mně dobrý Když to shrnu, solidní snímek, kde je důležité sledovat děj a nechat se do něj vtáhnout a pak mně i z atmosféry běhala musí kůže (paráda ) Ale pokud půjdete s partičkou se bavit a dělat srandy tak z toho nic moc nebudete mít. 75% za ten zpackaný závěr a pár chybiček. ()

Korra

Vzhledem k tomu, že já se bojím u všeho, byl horůrek pro mě tak akorát. Jen ta originalita chyběla, a závěrečná scéna shazování do jezera už opravdu nepůsobila děsivě. Vlastně to nejhorší jsme neviděli - historii otce a matky a vraždu prvního dítěte - respektive viděli jen jako vsuvku, Proti tomu je nějaké strašení čajíček. ()