Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Sonnery
  ***

  Sice je to předvídatelný jako jízda metrem (další stanice Pankrác), ale na druhou stranu přesně víte, co za jízdenku dostanete. Akorát tomu chyběly nějaký kozy.(3.9.2015)

 • ORIN
  ***

  Nechybí dementní scénář s dementními hláškami i postavami a ani další trademarky typické pro béčkový katastrofický film. San Andreas sice není tak zábavný jako některé Emmerichovy majstrštyky, nicméně v době, kdy téměř nic jiného v rámci žánru není k mání, hodnotím poměrně vysoko. Je jasné, že tenhle film se musí brát s velkou rezervou.(6.12.2015)

 • MrHlad
  ***

  Ona je to vlastně hrozná hovadina, ale Johnson je sympaťák, na Carlu a Alexandru se moc dobře kouká a pořád se tam něco děje. Někdy mi přesně tohle stačí.(29.8.2015)

 • Pilda17
  ***

  Nemá cenu se rozepisovat, že San Andreas je nějaké originální dílo, takový film jsem ještě neviděl atd. Lhal bych sám sobě a to nemá smysl. Dwayne Johnson zahrál co umí, to co jsem čekal jsem tedy dostal. Do toho od začátku akce, jak se patří a příběh, který jsem čekal od první minuty. Vizuální stránka velmi dobrá, ač místy působila hodně levně. Nečekal jsem závratný katastrofický snímek a to jsem taky nedostal. Když pominu veškeré klišé v celém průběhu a nezapomenutelné na závěr (USA vlajka), tak bylo vše docela zábavné. USA je známá tím, že se na konci musí pochlubit, jak jsou úžasní, dokonalý a nejlepší na celém světě, ale já jim to už za zlé neberu .. 6/10 = 64%(4.10.2015)

 • larelay
  **

  nenudite sa ani chvilu, ale je to strasna kravina. su katastroficke filmy, ktorym to uverite, a potom su tie, na ktorych sa smejete a tukate si na celo. toto je ten pripad.(30.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace