Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cervenak
  ***

  Sympaťák Rock, milfka Carla a nejaké dievča s najúžasnejšími... očami sa dve hodiny snažia pred zeleným plátnom tváriť, že unikajú pred padajúcimi mrakodrapmi. Neveril som im to ohrozenie ani sekundu.(13.10.2015)

 • liskam
  ****

  Nečekal jsem nic, zhola nic... jen nějaké ty efekty. Dostal jsem ovšem koukatelný film, kde většina věcí fungovala. Možná bych šel i výše, ale klasický ááááááámerický konec mi film mírně znechutil.. Za mě 70%(9.7.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Domy se řítí k zemi, asfalt vzlétá k nebi, lidé zděšeně povykují, voda se vlní a jeřáby padají z nesmyslných míst - jak už to tak v katastrofických filmech bývá. Snímky tohoto typu mne většinou spolehlivě nudí, ale tady tomu velí strejda Rock, kterému nečiní potíže překonávat fyzikální zákony a to stojí za to vidět. Je však nutné mozek opatrně vyjmout z hlavy a tupě se věnovat koukání, poslouchání, smíchu a oběma ústředním zástupkyním ženského pohlaví. Tohle všechno je hodně v pohodě, jen je třeba nebrat tuto katastroficky rodinou pohádku zase tak moc vážně.(30.10.2015)

 • Dever
  *****

  // Distribútor: Warner Bros. // Počet premietajúcich kín v USA: 3,777 // Otvárací Víkend v USA: $53,215,000 // Každý nadšenec katastrofických filmov bude veľmi spokojný, pretože akcia a deštrukcia vo filme rozhodne nechýba a audio-vizuálne efekty makajú na plné gule. V konečnom dôsledku som veľmi nadšený, pretože San Andreas je vo všetkých smeroch kvalitne spracovaný blockbaster..... 85%(27.5.2015)

 • akisha
  ***

  Tenhle film zachránili herci. Respektive herec - Dwayne Johnson. Je to takovej sympaťák, že utáhne i takovou mega-hovadinu. Vůbec nejsem proti přepálený katastrofálnosti a neuvěřitelnejm situacím, demolicím a tak, snaha nacpat do filmu zemětřesení + vlnu tsunami je obdivuhodná, chybělo už jen tornádo a rychlo-mráz ze Dnu poté. Nejvíc mi ale vadilo za a) situace, který hrdinové přežívali, byly tak strašně mimo, že z toho šla až hlava kolem - záchrana vrtulníkem ze sutin, přistání s helikoptérou bez motoru, seskok z letadla s padákem, přejetí vlny tsunami ve člunu nebo unikání vodě stoupající z patra do patra v mrakodrapu, pak samozřejmě vysvobození dcery z vody - dost pochybuju, že po takový době by jí ještě rozdejchal. Kdyby tam takovejch scén byla polovina, i tak by to byl do nebe volající blábol. Kdo pak má mít respekt z přírodních živlů, když vidí, jak snadno se s nima lze vypořádat? A za b) scénáristi si opravdu mohli odpustit následující: Dwayne s manželkou čumí do trosek po tsunami a prohlásí: "Naše dcera je tam. Musíme jí najít." Komu to jako říká? Jeho manželka je tak tupá, že jí to musí oznamovat? Nebo asi stokrát opakovaný "Bude v pořádku." Plusem ale je, že se pořád něco děje, bortí, zaplavuje, vybuchuje, hoří a tak, jo a adolescentní herci tentokrát fakt dobře vybraný, že ani trochu neprudili. Je to čistý průměr. Den poté je ale mnohem zábavnější.(20.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace