Mac (Seth Rogen) a Kelly (Rose Byrne) jsou hrdými rodiči malé holčičky a tak nějak smíření s tím, že pro ně už skončily divoké večírky a že jediné špeky, které mají, jsou ty na břiše. Žijí v útulném domečku v tiché ulici a pomalu se připravují na krizi středního věku. Když si sousední dům pronajmou vysokoškoláci v čele s vyrýsovaným hezounem Teddym (Zac Efron), zavětří sice nebezpečí, ale zprvu se rozhodnou pro přátelský přístup, k němuž bude patřit i slib dodržování nočního klidu a závazek nevolat hned poldy, kdyby se to náhodou někdy s pařením trochu zvrtlo. Jenže už druhá pořádná noční jízda všechny ušlechtilé závazky rozmetá a mezi oběma domy se rozzuří otevřená válka, ve které jsou všechny zbraně povolené. Na první pohled by se mohlo zdát, že unavení rodiče nemají proti rozjetým studentům sebemenší šanci, jenže i Mac a Kelly byli „kdysi" pařmeni a z té doby si pamatují na spoustu dost nepěkných triků. (Cinemart)

Péča

Ale jo, Rose na její věk je pořád kočka a kdyby potřebovala podojit? S radostí bych pomohl. Pro perverzáky a zkažený sráče, je takhle komedie velice příjemná na koukání (žádný pobožný poselství tady nečekejte). Imitace Roberta DeNira, byla naprosto skvělá. No a Seth? Ale jo, snaží se jako jeden z mála dotahovat komediální laťku vysoko jako měl za mlada Sandler, Stiller, Wilson nebo Vaughn a to se počítá! ()

Crumb4

Dějově je to vlastně docela kravina, ale když tvůrci obsadili Dava Franca a Zaca Efrona, moc dobře věděli, co dělají. Já jsem se skvěle pobavila a navíc se pokochala těma dvouma. Scénu s airbagama jsem si musela pustit asi 10x a pořád jsem se smála. Je to taková oddychová komedie a hlavně podívaná na sexy herce. ()

JaninaM odpad!

Nikomu nedoporučuji toto příšerné veledílo , snad jen za trest. Schválně jsem vydržela koukat celých 97 min. Celou dobu vidíte jen příšernou americkou gestikulaci rukama, hlavama a ty jejich děsně zdlouhavé, nudné rozhovory o blbostech.....americký brak a kýč úplně o ničem a s vtipem už vůbec ne. ()

stuj

Nepovedená stupid teenagerská komedie. Tři fóry byly sice dobrý, ale místy byli hlavní protagonisté fakt trapný. Slabé dvě hvězdičky. ()

lineker

Vyloženě trapně vyznívajicí pokus o jakousi bláznivou komedii. Nesympatická ústřední dvojice kontra banda vysokoškolských pařmenů. Prihlouplé dokola opakující se kecy dvacetkrát jinde použité gagy. Nebýt airbagů tak se snad za celý film ani jednou nezasměju. ()

Filip_ZL

Trailer ně mě zapůsobil jako docela dobrá komedie, která však nakonec zase tak ohromující nebyla. Filmu by se zasmál možná člověk s nervovým záškubem. ()

CampaHD

Ja doteraz nechapem, ze som to dopozeral. Chcel som mat realny nazor no nieco tak stupidne som fakt nemusel. Rogen ako vzdy o nicom a scenaristu snimku by som zastrelil. Jedna hviezda za sadu airbagov, inak nula bodov. Otrasny film tak ako ine tehotne Rogenove veci. ()

kecal

Seth Roger je zárukou trapného humoru a ani zde nezklamal. Doufal jsem, že když do toho šla Rose Byren, že půjde o dospělejší humor, ale bohužel ne. Trapností a fekálního humoru tu sice bylo o něco méně jak obvykle, ale i tak toho bylo dost. Pro mne tohle prostě není, ale podle tržeb sem v jasné menšině :) ()

james47

Tak naprosto nechápu, jak někdo může napsat, že tento film má svižný průběh, protože jsem se u toho nudil tak, jak už dlouho ne. Trošku se to možná rozjelo až ke konci, ale 3/4 filmu jsem opravdu protrpěl. Vtipy nepobavily, v podstatě film neměl moc co nabídnout. A ikdyž Efrona mám docela rád, tady tohle se fakt nepovedlo. ()

Martin29 odpad!

Nemám rád humor Setha Rogena to už mě příjdou vtipnější Teletubbies než on. Celý film mě vůbec nebavil (Rosa Byrne přehrává tak o 100 procent) a ze scény kdy jdou spolu do doma Efrona a hrají si na cool puberťáky jsem se málem poblil z toho jak je to trapné. To už i Prcičky 5 a 6 jsou vtipnější než tohle ()

Oxytocin odpad!

Naprostá ubohost a dekadence žánru říkající si komedie. Nejsem žádný puritán, ale nešlo vydržet déle než do 27. minuty, kdy Seth Rogen šuká manželku na gauči jako tlustý prdelatý medvěd, který zalehnul berušku a mládež na ně kouká za oknem... Za těch 27 minut jsem zažil SPOUSTY NEVTIPNÝCH SCÉN jako pokus o šukačku v úvodu filmu, kdy mělo být vtipné to, že se na ně kouká dítě a vykřikuje se při tom "šukej mě, ty děvko"; pokus jít na párty i s dítětem a během balení věcí se unaví tak, že usnou u dveří; prdnutí si v posteli během tichého usínání; dohadování se, kdo je lepší představitel Batmana, jestli Bale nebo Keaton; záběr na kluka, jak baví lidi z party tím, že se mu postaví na povel přes kalhoty péro; tleskající mládež šermovačce při močení Efrona a Rogena .... ()

celnarova

I když je to klasická americká komedie plná nereálných situací, tak ode mě má 4. A za herecké výkony které předvedl vždy skvělý Seth Rogen a mladý nadějný Dave Franco. Co dodat? Jo taky tělo Zaca Efrona by mělo být zmíněno :) ()

kratajirka

Nahý Zac, krásná Rose a dementní Seth. Kokokomedie o napjatých sousedských vztazích. Párty párty párty, tráva tráva tráva. Prostě průvodce moderní americké rodiny, kterak se má vychovávat potomek. Zaškatulkovaná do krabice s názvem: Zbytečné americké komedie. ()

Zac Efron fasuje plovák

Zac Efron fasuje plovák