ARI50

Nezapomenutelný Fantomas v podání Louis de Funes protože on je důvod se kouknout na film on je tahoun tohohle filmu. ()

Bauer

Jo tak Fantomas je pro mně něco jako takovej hajzlovskej James Bond , protože má super vychytávky.Louis De Funès je strašně moc legrační a moc se hodí pro roli komisaře Juvea a Jean Marais to je frajer.Taky musím pochvalit výbornej českej dabing.Sečteno a podtrženo hodně silný 4*. ()

duklak2

Nevidět Fantomase? To prostě nejde. Toužil jsem po něm. Chtěl bych ho spatřit na vlastní oči. Fantomas je legendou. ()

Listeroman

Jedna z mích nejoblíbenějších už klasických komedií u kterých se zasměji ale zárověň mohu vidět i velký kus práce na příběhu, se samozřejmě dokonalým Funesem. ()

Lacike

Prvy diel ma po rokoch celkom sklamal. Chybala mi tu poriadna zapletka. Fantomas ukradne nejake sperky, potom zas dalsie. Popritom zosmiesni Fandora a komisara Juvesa. Sem tam to je prelozene nejakou to akcnou scenou, ktora uz po rokoch pôsobi strasne zastarale a to je vsetko. Dokonca ani Funes mi tu nepripadal nejak extra vtipny. Fandor mi sympaticky nebol a Fantomas je tu len obycajny zlodejicek, ktory akurat meni xichty. Najviac ma nadchol ustredny hudobny motiv. Takze po rokoch to uz prilis nefunguje a pôsobi to ako taky nesurody uvod do serie. Dabing je klasika, ale ked som si to na chvilu prepol do pôvodneho znenia, tak sa mi zdalo, ze to Filipovsky strasne prehanal a pritom mi to vtipnejsie nepripadalo. 6/10. ()

5150

Kombinace Jean Marais - Louis De Funés zde velice dobře funguje, děj se rozvíjí v pekelném tempu a tak vlastně ani nemáte čas přemýšlet nad mnoha nelogičnostmi ve scénáři. Přidáme-li k tomu výtečnou hudbu Michela Magne, jedná se i po více než 40-ti letech o stále slušnou zábavu. ()

PROROK14

Starý dobrý Louis de Funés. Film Fantomas si budem pamätať do konca života. Funes bol veľmi talentovaný komik a jeho pohľady a ksichty vedeli vždy rozosmiať. ()

BoPo

Nikdy som túto sériu neradil medzi svoje naj. No treba uznať, že aj po rokoch si drží svoju kvalitu. ()

Tommassi3

"Teď tě skřípnu !! Tak mluv !! Ten tvůj článek.. To byla lež, co ?!" - "Vždyť jsem už řekl !! Byla to lež !!" - "Ty říkáš, že je to lež a každý teď říká, že je to fakt.." - "No, to je fakt !!" - "Tak ale co je fakt ?? Že každý říká, že je to fakt ??" - "Ne, ale fakt je, že je to lež !!" - "Takže je to fakt, že je to lež ?? Emn.. No, tak dobře !! Řekněme, že nelžeš.. Tak pročpak tě tedy dal Fantomas dneska v noci unést, když to byla lež ??" - "No přece právě proto, že jsem lhal !!" - "On lže !! On lže !! On lže !! On lže !!" - "A Kdy vlastně tvrdíte, že jsem lhal ?? Když jsem říkal, že jsem lhal, nebo jsem lhal, když jsem říkal.." - "Už dost !! Teď už mlč !!" ;) ()

m.krudenc

Velká nostalgie, kdo neviděl jako by nebil. Celá trilogie všech tří dílů, nemá konkurenci a nikdo to nemůže zopakovat. Už od mládí mě vše na tom to filmu fascinovalo a i dnes (i když jsem to vyděl už stokrát) ho dodívám úsměvem až do konce. Fantomas je prostě Fantomas. ()

corpsy

Snímok, ktorý v dnešnej dobe dosť zostarol. Úprimne povedané. Je však od začiatku do konca dejovo nabitý a v intenzite nepoľavuje. Proste čistokrvná oddychová zábava, ktorej ale vadia vrásky viac ako ktorejkoľvek inej klasike. A nebudem klamať, keď poviem, že tá piata hviezdička je pre duo de Funes - Filipovský, teda aspoň v našich československých končinách. ()

liquido26

Tenhle film táhne hlavně výborný de Funes. Děkuji Mr. Apachovi za inspiraci, knižní předlohu si v nejbližší době přečtu. ()

Marsik

NOVA CINEMA HD - Potrhlý policajt v podání Funése, charismatický novinář v podání Maraise a legendární Fantomas opět v podání Maraise - to vše zaručuje skvělou zábavu, která snad nikomu neunikla. 77% ()

Kryton

Klasika s nezapomenutelným dabingem Fantomase (vždy jsem mu fandil a zaviděl jeho technovýbavu) a naprosto trhle neschopným komisařem Juvea. Muhehehehe ()

consuela1

Navzdory posměchu okolí jsem až do svých čtyřiceti let vzdorovala Fantomase jen zahlédnout. Tak moc jsem se ho bála. Bojím se stále, ale scény ve kterých se strašidlo nevyskytuje mne baví a dokonce se (sevřená hrůzou) směju ()