rsimonyi

Skvělá komedie, tuhle miluju od dětství. A remasterovaná verze na DVD nemá chybu. A vůbec nejlepší je samozřejmě dabing Františka Filipovského. Mimochodem nejvíc se mi líbil stylový černobílý začátek filmu. ()

Brejlil

První četník není ani tak ďábelská jízda nezastavitelného Funese, jako spíše velmi pomalá konverzační komedie, která už dneska není ani příliš vtipná. ()

HanaM.

Nic mi nepřipomene léto víc, než tato ztřeštěná komedie. Scény, při kterých se smějete i podesáté, krásné prostředí letoviska a hlavně Jean Lefebvre na nudistické pláži. Chci ten film zase vidět, nebo aspoň znovu navštívit Saint Tropez! ()

Oxymoron

První díl je z celé série nejlepší. Pouštěl jsem si ho jako díťko školou povinné vždycky odpoledne na videu. A on ani po letech ze své geniální vtipnosti nic neztratil. Škoda, že si tuhl vysoko položenou laťku neudržel i v dalších dílech. Douli douli douli Saint Tropez! ()

Hepy13

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů. A zároveň jedna z nejlepších komedií všech dob, s naprosto bezchybným dabingem Františka Filipovského. To se prostě musí vidět! "Představte se? Záložník Merlot šéfe. Nerozumim, znovu? Záložní Merlot šéfe! Stejně nerozumim. A vy? Fugas. Spíš mumlas. Já jsem strážmistr Cruchot! Těší nás šéfe. Dlouho nebude" :D ()

Lilloos

Krásný pohodový letní a neskutečně vtipný film, jehož hlášky jsou legendární i po půl století. Jednou se do St. Tropez musím podívat... ()

Tunri

Zdejší komentáře vyzdvihují vše, co bych sama napsala a přijde mi zbytečné to dokola opakovat. Je to film mého dětství, vědí vůbec dnešní děti a teenageři, kdo je to Louis de Funes? Je to zároveň film, který si mohu stále pouštět a neomrzí se mi. Obsazení, herecké výkony, DABING, hudba, krásná dcera, komické zápletky, nejlepší začátek. Zbožňuji to a určitě nepřestanu :) ()

Vesecký

První a nejlepší z "četníků", jako komediální klasika zaslouží pět hvězdiček. Jako kluk jsem v tomto filmu poznal Luise de Funese a od té doby jsem ho miloval. Ludvík Cruchote - pedantický, potrhlý a roztržitý, podlézavý, přísný, ale zároveň milující otec. Některým gagům se musí člověk smát stále. Petangue, lov mořských ježků, jeptiška v malém citroënu, nahý Fugas, sedlák pod traktorem... Přitom i umělecké ztvárnění stojí za pozornost, je typickým příkladem filmu 60. let, kde nesmí chybět průvodní melodie (taneční večer malé Nicole), s typickým tehdejším oblékáním, klasické honičky na silnicích (rozkošná jeptiška, na ni nelze zapomenout - "řídím od včera") na Azurovém pobřeží. A průvodní téma - krádež Rembrandta. ()

nonick1

„Co jsem říkal?!!“ „Že je dostanete...“ „Ne, vy je dostanete: dvě nedělní směny – a už je máte!“ :-) Louis de Funés a Michel Galabru, spolu s ostatními četníky ze Saint Tropéz spolehlivě baví diváky už téměř šedesát let. Klobouk dolů! I před nestory dabingu Františkem Filipovským a Soběslavem Sejkem, díky jejichž hlasům je zejména tato první četnická komedie nezapomenutelná. ()

reich

První z mnoha filmů Četníků, které nastartovaly úspěšnou sérii dalších pokračováních. Osobně mám radši druhý film Četník z New Yorku, který mě více oslovil, jelikož zápletka tohoto filmu mě moc neoslovila. Nicméně tento film má, co nabídnout, kromě vtipů, Louis de Funès, který exceluje, tak i krásnou originální hudbu. Nesmíme opomenou ani krásnou a úchvatnou Geneviève Grad. I přes některé výhrady, co mám k tomuto filmu, tak 5 hvězdiček si zaslouží a 80%. ()

Curunír

Sentimentální četník je četník, který mě znepokojuje... Aneb první film z řady takzv. četnických komedií, ve kterých předvádí nezapomenutelnou kreaci Louis de Funes, která ho proslavila a nakopla do podobných rolí,a dabing Františka Filipovského. Léto je za dveřmi a v tom Saint Tropez je tak hezky.... Stále to funguje, ale pozor na nudisty. ()

Košoun

Louis de Funés s dokonalým dabingem pana Filipovského ve vynikající komediálním filmovém klenotu. Je potřeba dalších superlativ? Jen škoda, že další díly už zdaleka nedosahovaly kvalit tohoto prvního. ()

Pc

Můj oblíbení herec takže přidalo plus, navíc při tomto sem se fakt dost zasmál takže to znamená velké plus. ()

Šmoula

Četník ze Saint Tropez nemá chybu. Skvěle nadabovanej Louis de Funés je v roli četníka nezapomenutelnej, Jeho humor a nekompromisní výraz si bude pamatovat každý. Příběh je docela prostý a jednoduchý, ale chování četníků je komediání na každým kroku a celý tomu dodává tu správnou atmosféru. ()

A1.cartman

První díl, který začal skvělou sérii četníků. Louisovi skvěle sedla role protivného a nešikovného četníka, který má stálou potřebu někoho buzerovat. ()

jane1106

Kvalita s přibývajícími díly klesala, což není žádný neobvyklý jev, jinak ale série o zmatkářském četníkovi už tak nějak patří k létu. ()

Helldo

I kdyby byl ten film němý, pořád by to byla nehorázná zábava - Louis de Funès a ty jeho grimasy snad nikdy nezestárnou... ()