zette

Videt tento film dnes poprve, asi bych dal o hvezdicku mene. Cela serie o cetnikovi je vsak milou vzpominkou na detstvi, kde vedle Vinnetoua a Sandokana hral Cruchot prim. ()

Fallen_One

První bývá většinou nejlepší. Dejme tomu že patří mezi ty lepší. Jinak celou četnickou sérií se táhne dobrá hudba a hlavně to co ji nadnáší je výkon Louise de Funése. ()

MarekT

Komediální klasika, na které si jeden z korunních princů humoru Louis de Funés udělal jméno. Pobavit opravdu dokáže i na x-té shlédnutí, hlavně v mém případě. Je pravda, že díky této roli jsou některé oblíbenější (Duchemin) v pozadí, přesto se však nedá upřít, že Četník patřil vždy k tomu lepšímu od Funése, který měl štěstí i na sekundanty, např. Michel Galabru či Jean Lefebvre. Navíc je povinnost zmínit skvělý český dabing ze staré školy, jenž nás vždy provázel francouzskými filmy. 100% ()

gabin(a)

Určitě nejlepší ze všech četníků, i když je miluju všechny včetně těch zatracovaných mimozemšťanů. Zběsilá série gagů, která má určitě lví podíl na mé neskonalé lásce k Azurovému pobřeží a Michelovi Galabru. A čím jsem starší, tím víc četníky miluju. Z tohoto dílu konkrétně četnické sny při siestě pod stromem a párty: "Rozchod oba dva! Zkrachovalý básníku i úspěšný alkoholiku!" Chlapec, který tak jel po Nicole asi tak po sto letech uváděl Pevnost Boyard:-) ()

pufina

První díl Četníků nemá konkurenci a v podání Louise de Funèse jsem nečekala nic jiného. Mám slabost pro francouzské komedie a ještě větší pro samotného představitele Cruchota. ()

necisty

Můj oblíbený film z dětství:). Herecká kvalita Funese, vtip a výstava nejkrásnějších Francouzek mi z tohoto hodně starého filmu dělá jasného šampiona komediálního žánru. Jen mi tam možná trošku nepasuje ten záporák, mohlo to být hezké i bez trapné zápletky. Každopádně nejlepší díl. ()

pakobylka

Musím uznat, že milý strážmistr Cruchot vstupuje na scénu sluncem zalitého přímořského letoviska rázným krokem četníka bez bázně a hany, který si dokáže poradit v každé ze zapeklitých situací ... které speciálně pro něj scénář a režie rukou společnou a nerozdílnou nachystali. Pokud se snad domnívali, že ho převezou, šeredně se zmýlili. Nejenom že zvítězil na celé čáře - ale možná se stal i jediným četníkem, který nikdy nezestárne ... a jediným četníkem, kterého si navzdory jeho povahovým rysům zamilujete. ()

Juto

Absolútna nutnosť pre každého, kto oceňuje francúzsky humor a chce ochutnať, podľa môjho názoru, najväčšieho vtipného muža vôbec. 7/10 ()

messiah

Kultovní, nezapomenutelný, jedinečný Funes dabovaný Filipovským je pro mě něčím mnohem víc než komedií. Člověk se může na tyhle střeštěné filmy dívat pořád dokola a nikdy nemá dost, má to své kouzlo. U "četníků" je jen plusem zasazení do Saint Tropez které doporučuju jako místo k dovolené, protože ve skutečnosti je to tam možná ještě hezčí než ve filmech. ()

BoXBe

Legenda...? Legenda...:) Proč? Protože....>> jeptiška, petanque scéna, scény s celou přípravou na přepadovku nudistů, poskakující traktor, tanec s elpíčkem před obličejem, zachumlání se do prostěradla, hra na slepou bábu, duli duli duli saint-tropez, popis řidiče v červeném mustangu, zprd zkrachovalému básníkovi a vůbec..... jako dítě jsem si našel svoje gagy, teď najdu taky, i když už je to mírně ohrané, ale tu genialitu Funésovi já upřít nemůžu. Rozesměje spolehlivě...:) ()

Ice123

Klasika s CZ dubingem od Františka Filipovského, jehož hlas i sám Louis de Funés označil, že je lepší než jeho vlastní ;) ()

WolfR

Četníci 4ever! Prostě klasika! Fenomenální francouzský počin, Četník ze Saint Tropez, shledávám jedním z nejvtipnějších a nepříjemnějších filmů všech dob! Nesmrtelný Louis de Funes ve své životní roli a zdatně mu sekundující Galabru, Marin, Lefebvre a spol. Lepší sestavu četníku jsem jakživ neviděl! Celý film je navíc situován do velmi příjemného prostředí a je napěchován legendárními scénami a kupou hlášek! Třešničkou na dortu je ona legendární znělka! Paráda! 5 hvězd. ()

dr.fish

Úvodní scéna s polapením pytláka a zloděje slepic je snad nejlepší Funesova scéna, co jsem viděl. Celkově to nemá chybu. 80% ()

otík

Absolutní klasika, která i dnes potěší. Je to sice postavené zcela na herectví Funese, ale kdo by ho neměl rád. Letní komedie jak se patří. ()

Rockwood

Četníci mě dokážou vždycky dobře naladit i v těch nejblbějších dnech. Nezapomenutelný četník Cruchota (Louis De Funes) a ty jeho kousky. Plný počet si to zaslouží. ()

zombkiler

Vynikající start do Funésovy kariéry.Opět zde hraje potrhlého, uvztekaného chlapa, který se bude muset vypořádat se svou vlastní dceru.Po Fantomasovi považuji tento skvost francouzské kinematografie jako za nejlepší film S Louis de Funésem. ()

Madlenka26

Nemá snad ani cenu zmiňovat jak dokonalé to je. ,, Jsem se mi dívejte Fugasi, sem'' Lék na špatnou náladu!!!!!!! Dokonalost v čele s Luisem :)) ()

vesper001

Nesmrtelná role Luise de Funèse, která ho navždy zařadila mezi hvězdy filmového nebe. Cruchot je ambiciózní a nesmlouvavý policista i svědomitý otec dospívající dcery, jakkoli to jde někdy těžko dohromady. Obdivuhodná je především jeho neuvěřitelná energie a schopnost improvizace, díky které dokáže vybrat i slepé uličky. „Ne že bych proti vám něco měl, ale to mi zaplatíte…“ ()

tomeek

"Máte tady na ty ryby povolení? Co? Nemáte. No, tak si to pěkně sepíšeme. Vaše jméno?" - "Tonička!" Nejlepší četník vůbec. František Filipovský vládne. ()