skepticka

Funés je dokonalý komik a toto jeden z jeho najlepších filmov.Mne osobne sa najviac páči "nacistická" scéna s jedálnym lístkom.Klasika. ()

P@\/EL

Vydařená francouzská komedie, která srší vtipem, je plná překvapení a nedorozumnění, je sice pravda, že tento kousek podle mého nepatří k té úplně top špičce Funésových filmů, ale je pořád mnohem kvalitnější než většina dnešní Hollywoodské produkce. Co navíc potěší, tak je pozoruhodný scénář a překvapivá pointa na konci. ()

Alvin

S Funesem to máte podobné jako třeba s Belmondem. Pokud jste na těch filmech vyrostli a zamilovali si jeho ksicht a grimasy, tak mu pak odpustíte ztřeštěný, místy snad až pitomý děj. Pan Septime ještě pořád patří k těm lepším rolím co Funes zahrál i když zábavnosti četníka Cruchota nebo komisaře Juveho z Fantomase to nedosahuje. ()

navel

Typický příklad nevyváženosti komedií s Funésem, kdy jsem se první půlku smál po celou dobu a některé momenty, jsem si pouštěl i vícekrát za sebou, ale při druhé půlce jsem měl pocit, že sleduji úplně jiný a bohužel dost nepovedený film. ()

RoxaNie

Veľmi zle rozmiestnený humor. Na to, koľko som sa nasmiala na chode Septimovej reštaurácie a na jeho metódach, nato som sa s tou celou prezidentskou šarádou unudila smrti. Od momentu únosu prezidena to bola zmeska nudy, nudy a ešte raz nudy. Záver bol ešte horší, ale to už by som chcela vidieť, ako by tá torta vyzerala bez tých blbých ohňostrojov. ()

kodwin

Škoda, že se scénář nedržel více restauračního prostředí a odváděl nás čím dál tím dále od Grand restaurantu. Začátek je opravdu vtipný, líbilo by se mi více, kdyby se film obešel bez detektivní zápletky a šlo o čistou legraci. ()

MegaBite

O tomto snímku si dovolim říct, že je jedním z nejlepších, ve kterém účinkuje Louis de Funès. Při prvním shlédnutí jsem se mohl za břicho popadat a ani po dalších zkouknutí jsem se nemohl přestat smát. Hlas pana Filipovského tomu akorát přidává tu energii. Za mě nejlepší scéna je trénování procházení dveřmi. ()

Nataniel73

Treba objektívne povedať, že Funés má aj ďaleko vydarenejšie komédie a táto patrí skôr k tomu horšiemu, čo filmy s geniálnym komikom ponúkajú. Nie je to však chyba pána Funésa ako herca, ten si svoju rolu tradične zastal na 100%. Problém vidím v slabom scenári, celkovom nudnom vyznení deja (samoúnos pána prezidenta, jeho hysterická asistentka, nezmyselné nacvičovanie obsluhy zákazníkov), skrátka film je takým zvláštnym spojením scén, ktoré v konečnom dôsledku ani dvakrát vtipné nie sú. A absentuje mi tu nejaká kultová a zapamätateľná scénka, ktorá sa vždy objavila aj pri slabších Funésových filmoch. 55% ()

Kivis

Povedená komedie s odhalením tajného receptu na bramborový nákyp - jedním z nejikoničtějších Funèsových gagů. Jinak standardní Funèsova komedie, takže nadstandardní zábava. Kromě oné kultovní scénky parodující Hitlera v paměti utkví především výcvik číšníků a závěrečná automobilová honička. Ultramaraton Louise de Funèse, 33 filmů v 59 hodinách, 8.-10. 5. 2020 ()

DeJiF

Ein kilogram kartofel, neunundzwanzig gram butter, saltz und UND? Muskat nuss, MUSKAT NUSS HERR MÜLLER! HABEN SIE VERSTEHEN HERR MÜLLER? Po dlouhé době mě žabožrouti velice mile překvapili, i když je to asi taky proto, že poslední film, který jsem od nich viděl byl Raoul Taburin, kterému přisuzuji svou roční pauzu od kola a ne určitě za to nemohl lockdown. Inu bejvávaly doby, kdy jsem se i učil francouzsky, tudíž viděl jsem žabožroutských filmů habaděj, dokud však nepřišla ta proradná němčina, kterou nesnáším a jediné slovo, které si z ní pamatuju je durchfall lidsky přeloženo jakožto průjem, mou učitelkou z němčiny budiž to nazýváno "skrzpád" (a ano, vím, že počáteční slova mé recenze příliš nezáří mou nenávistí vůči Hitlerštině). Snímek je to zkrátka dobrý, žabožroutům jdou zdá se komedie nejvíc a konečně jsem taky ochutnal trochu z evropské kinematografie a ne jen z té PRORADNÉ KAPITALISTICKÉ ŽUMPY ZE ZÁPADU... ()

J.CTORN

Nebojím se říct že začátek filmu je skvělý až úžasný komediální prvek svého tématu, jenže se tu do něho tolik ponoříme že se musíme vynořit a sledovat detektivku. Tento film má naprosto skvěle autohoničky, asi nejlepší co v 60. letech najdete, jenže i když je tu akce tak super nasnímaná, zničí ji zvláštní hudba která se k akci vůbec nehodí ale i tak je to pro mě kultovka s Luis de Funesem a to je number one. 7,5/10 ()

evangelik

Skvělá komedie. Nikdy jsem sice v kuchyni nějakého pětihvězdičkového podniku nebyl, ale počítám, že s množstvím personálu v kuchyni to tvůrci hodně přehnali. O takových 500 - 1000 procent? Kuchaři tam o sebe úplně zakopávají. Jímá mě hrůza když si pomyslím, kolik by tam to jídlo asi muselo stát... ()